Şimdi Ara

Motorola Defy Ana Başlık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
9.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batarya kaç gün gidiyor acaba günlük kullanımla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Japonya

quote:

Orijinalden alıntı: outside

ingiltere'ye gidicem mayıs başında. t-mobile'den alıyım diyorum. aylık 15, peşin 40 pound. sen ne dersin @Japonya tavsiye eder misin yoksa başka bi cihaz mı bakıyım ?

Valla maddi durumla alakalı eğer atrix 4g varsa bütçenizde yetiyorsa onu alın.Defi sağlam telefon internet olarak çok iyi.Foto kalitesini biraz beğenmiyorum o kadar bide batarya onun dışında 4 4 lük.Alabileceğiniz cihazları yazarsanız bi kıyaslama yaparız.

aslında fazla seçenek koymamışlar. kontratlı alıcam. o fiyat aralığında desire var, x10 bi de ace var. defy daha aklıma yatıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sersiler

Batarya kaç gün gidiyor acaba günlük kullanımla?

gün içinde 2-3 saat internet kullanımında akşam şarja bağlıyorum kullanmazsam ertesi gün akşama doğru bağlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shevchenko79

quote:

Orijinalden alıntı: Japonya

froyo kore resmi olanı yükledim mükemmel oldu tavsiye ederim korece uygulamalar geliyor onlarıda sildim leaked froyolardan farkı var

bazı yeniliklerden bahsedeyim;
    telefon hız ve stabilite olarak çok iyi
    3g kapama toggle ı gelmiş
    birini aradığınızda ses kayıt yapıoyor karşılıklı sesi kaydediyor
    yeni wallpaperlar
    ayarlarda yazı tipini ve boyutunu değiştirebiliyorsunuz

Telefonunuzun şarzı kaç gün gidiyoo biraz bilgi verirmisiniz . Defy i bekliyorum sirf bu nedenle Lg optimus one almadım.Sizce beklemelimiyim. Ben çok istiyorum Telefonu almayı sağlamlığı ekrani herseyi kendisine hayran bırakıyor.Youtube videoları izlenebiliyor galiba değilmi?Yardımcı olursanız sevinirim.

Keşke alsaydın be şevko çok şey kaçırdın.Aklında bulunsun Lg optimus one.

•  Motorola Defy Ana Başlık

GSM 850 / 900 / 1800 / 1900, HSDPA 900 / 2100, HSDPA 1700 / 2100 or HSDPA 850 / 1900

OS Android OS, v2.1 (Eclair), upgradable to Android v2.2
    CPU 800MHz Cortex-A8 processor, TI OMAP3610 chipset
    Internal 2 GB storage, 512 MB RAM, Card slot microSD, up to 32GB, 2GB included

107 x 59 x 13.4 mm, 118 g
    480 x 854 pixels, 3.7 inches TFT capacitive touchscreen, 16M colors

- Multi-touch input method
    - Accelerometer sensor for UI auto-rotate
    - Proximity sensor for auto turn-off
    - Digital compass (Djital pusula)

- Gorilla Glass display (Çizilmez ekran)
    - Dustproof and water-resistant (Su geçirmez ve toz geçirmez)
    - Touch sensitive controls
    - 3.5mm jack
    - Active noise cancellation with dedicated mic (Gürültü önleyici mikrofon)

3G HSDPA, 7.2 Mbps; HSUPA, 2 Mbps
    WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA, Wi-Fi hotspot (Android 2.2)
    GPS Yes, with A-GPS support
    USB Yes, microUSB v2.0

Camera 5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus, LED flash, check quality, Geo-tagging, image stabilization
    Video VGA@30fps
    Önde kamera YOK

Radio Stereo FM radio with RDS
    - Flash Lite
    - Voice memo/dial/commands (Sesli komut desteği)
    - Predictive text input

Battery Li-Po 1540 mAh
    SAR US 1.52 W/kg (head) 1.53 W/kg (body)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 16 Haziran 2011; 10:17:29 >

• O kadar da sağlam değil heralde

Çamaşır makinesi testi:

http://www.youtube.com/watch?v=SDzyDeq4sQc&feature=fvwrel
  • yaw telefon tam içime sindi ama şarjı az gidiyor diyorsunuz oldumu şimdi günde 30-40dk konuşma , 10-20 mesaj , 20-30dk kurcalama(internet-video-oyun) ile 48 saati çıkarmaz mı ??
  • Sabah 7'de şarjdan çekiyorum işe gidene kadar 30-40 müzik dinliyorum sabah 8'den akşam 9'a kadar wirless açık 1 saat gün içinde müzik dinliyorum 150-200 kadar sms atıyorum toplasak en fazla 30-45 dakka markette veya nette geziniyorum eve dönüşte tekrar 30-40 müzik saat 9 eve geliyorum 12'e kadar sms'e devam en az %50 şarjım kalmış oluyor. Bazen netten 1 bölüm anime izlediğimde oluyor oda birşey değiştirmiyor.
    Unutmadan Costum Rom CM7 2.3.4 kullanıyorum. Şarjı bence gayet yeterli normalde işe başlamadığım dönemde günde 1 saat oyun oynardım 1 saat nette takılırdım günde 200-300 sms atardım şarj iki günü rahat görürdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

Sabah 7'de şarjdan çekiyorum işe gidene kadar 30-40 müzik dinliyorum sabah 8'den akşam 9'a kadar wirless açık 1 saat gün içinde müzik dinliyorum 150-200 kadar sms atıyorum toplasak en fazla 30-45 dakka markette veya nette geziniyorum eve dönüşte tekrar 30-40 müzik saat 9 eve geliyorum 12'e kadar sms'e devam en az %50 şarjım kalmış oluyor. Bazen netten 1 bölüm anime izlediğimde oluyor oda birşey değiştirmiyor.
    Unutmadan Costum Rom CM7 2.3.4 kullanıyorum. Şarjı bence gayet yeterli normalde işe başlamadığım dönemde günde 1 saat oyun oynardım 1 saat nette takılırdım günde 200-300 sms atardım şarj iki günü rahat görürdü.

hocam yorum için teşekkür ederim içime su serptin valla telefon içime iyice sinmeye başladı..

• Walla kullanıyorum diye demiyorum ama şarjından performansından herşeyinden gayet memnunum tek bi nokta var telefonu alırsanız orjinal 2.2.2 froyo ile geliyo onda performans tatmin edici olmayabilir bu yüzden costum CM7 2.3.4 kurun.
  • defy alalı 3 gün oldu 2 defa şarz ettim 24 saatte pil bitiyor ama çok kurcalıyorum elimden düşmüyor diyebilirim zamanla pil performansı yükselirmi acaba.
  • Zannetmiyorum artıcağını
  • Bu ayardaki android telefonların normal kullanımla pil süresi 1 günden fazla gidiyormu acaba bilen varmı bu telefon benim ilk android telefonum her gece şarzdamı bırakmak lazım fazla bilgim yok kusura bakmayın teşekkür ederim
  • Bi iki ayar öneriyim.
    3G kullanmıyorsan eğer Kablosuz ve ağ ayaları- Mobil ağlar yalnızca 2G kullanı seç
    Konum ve Güvenlikten GPS kapat.
    Hesaplar ve Senkranizasyondan Oto. Senk. kapa.
    Veri bölümünden Veri etkin ve Veri dolaşımını kapa.
  • merhabalar bir konuda bilgi almak istiyorum motorola defy aldım şuan tedarik aşamasında hafta ortasına kadar elimde olur sanırım,öğrenmek istediğim tel android 2.1 ile geliyormuş 2.2 orjinal sürüm yüklenebiliyormuş acaba 2.2 orjinal sürümde blur desteği varmı bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum,saygılar.
  • Blur motorolanın telefona kendi entegre ettiği birşey. Zaten 2.2 kendi sitesinden orijinal şekilde yüklendiği için Blur konusunda hiçbir sıkıntı çıkmaz. Telefon hala gelemedi TİM'lere arkadaş. Ordaki kızı kendi kız arkadaşımdan fazla görür oldum Defy sormaktan. Gelse de incelesek içimize sinse alsak. Ben Defy+ bekleyecekdim ama sadece nette gezip mesaj atacağım oyun falan oynamam. Defy bana gayet yeter. Skid_row sağolsun baya konuşmuştuk defy konusunda hiç bir sıkıntım yok. Ayrıca ear peace sorunu verirse de nasılsa TR garantili olacak yollarız 20 günde hallolur bir daha da bozulmaz.
  • Sıkıntıya gerek yok Hepsiburada.com'dan defy aldık 2.2.2 froyo yüklü geliyor buda buraya gelenler yeni seri ve ear piaece sorunu yok demek oluyor.
    Ear sorunu olsa bile hiç problem değil teleservice gönderirsiniz hemen değiştirirler.
  • telefonu bulgaristan'dan aldım bir süre önce. dün earpiece ses vermemeye başladı.

1. garanti burda geçerli midir? evetse nereye götürmem gerek telefonu
    2. hayırsa tamire nereye götüreyim? bu sorunla karşılaşıp tamir ettiren var mı?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: komu

telefonu bulgaristan'dan aldım bir süre önce. dün earpiece ses vermemeye başladı.

teşekkürler.

Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun. Burada telefonun garantisi geçerli olmuyor diye biliyorum. Normalde motorolaya teleservice bakıyor. Oraya gönderebilirsin ama ücret isteyeceklerdir büyük ihtimalle. Veya BURAYA TIKLAYIN bu sitenin yöneticisi defy'nin bu sorunu için kendi tamir yapabiliyormuş. Forumdaki yazılarında görmüştüm.

Bir de senden bir ricam var. Şu göndereceğim yazının doğruluk payı nedir? Yani senin telefonunun koduna bakar mısın bir. Yani senin kod B.. kaç?

quote:

motorola forumlarından okuduğum kadarıyla BTxx veya BFxx kodlu cihazlar yeni seri olup hoparlör sorunu giderilmiş. Bu kodlar bataryanın altınaki telefona ait etikette yazııyormuş. eskilerine B06 vb. şeklinde kod varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: yydn7

quote:

Orijinalden alıntı: komu

telefonu bulgaristan'dan aldım bir süre önce. dün earpiece ses vermemeye başladı.

teşekkürler.

Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun. Burada telefonun garantisi geçerli olmuyor diye biliyorum. Normalde motorolaya teleservice bakıyor. Oraya gönderebilirsin ama ücret isteyeceklerdir büyük ihtimalle. Veya BURAYA TIKLAYIN bu sitenin yöneticisi defy'nin bu sorunu için kendi tamir yapabiliyormuş. Forumdaki yazılarında görmüştüm.

Bir de senden bir ricam var. Şu göndereceğim yazının doğruluk payı nedir? Yani senin telefonunun koduna bakar mısın bir. Yani senin kod B.. kaç?

quote:

motorola forumlarından okuduğum kadarıyla BTxx veya BFxx kodlu cihazlar yeni seri olup hoparlör sorunu giderilmiş. Bu kodlar bataryanın altınaki telefona ait etikette yazııyormuş. eskilerine B06 vb. şeklinde kod varmış.

teşekkür ederim. b05'le başlıyor benimki.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.