Şimdi Ara

Motorola Defy Ana Başlık (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
9.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demekki kod olayının doğruluk payı var. Umarım en kısa sürede halledersin sorununu kardeş.
  • tr 760 tl ye düştü hadı bakalım bıraz daha dusse ıyı olacak
  • Ereyon daki fiyat güzel. Ama hepsiburada'da ki Defy 2.2 ile gelenlerden. Muhtemelen ear piece sorunu olmayan seri. O yüzden hepsiburada'nın indirim yapmasını bekliyorum. havale ile 750'ye falan gelecek şekilde olsa fiyat direk alacağım ama malum dolar fiyatları
  • quote:

Orijinalden alıntı: yydn7

Ereyon daki fiyat güzel. Ama hepsiburada'da ki Defy 2.2 ile gelenlerden. Muhtemelen ear piece sorunu olmayan seri. O yüzden hepsiburada'nın indirim yapmasını bekliyorum. havale ile 750'ye falan gelecek şekilde olsa fiyat direk alacağım ama malum dolar fiyatları

yorumlarda 2.1 gelıyor denılmış acaba 2.2 yukseltılıyor mu demek ıstıyor hb ?
  • Normalde 2.1 olarak geliyor sürüm. Ama motorolanın sitesinden 2.2 ye güncellenebiliyor. Ancak HB'nin sattığı direk 2.2 ile geliyormuş. Forumdan bir arkadaş öyle yazmıştı. Ünlü earpiece sorunu 2.2 lerde düzeltilmiş olabilir. O yüzden HB'nin indirimini bekliyorum ama mesaj attım cevap olarak "maliyetinden ötürü indirim yapılamamaktadır" yazdılar.
  • quote:

Normalde 2.1 olarak geliyor sürüm. Ama motorolanın sitesinden 2.2 ye güncellenebiliyor. Ancak HB'nin sattığı direk 2.2 ile geliyormuş. Forumdan bir arkadaş öyle yazmıştı. Ünlü earpiece sorunu 2.2 lerde düzeltilmiş olabilir. O yüzden HB'nin indirimini bekliyorum ama mesaj attım cevap olarak "maliyetinden ötürü indirim yapılamamaktadır" yazdılar.

onların malıyetını yıyım avrupada 330 usd ye dustu halla burda 800 tl peşındeler dolar yukselıyor vergıler dusmuyor sonuc ortada defy + gelecek adamlar halla defy yı 800den verme gayyretındeler
  • Defy plus'ı ben de beklemek istiyorum ama Defy'nin çıkış tarihi ve ülkemizi girişini kıyaslayınca 1sene-1sene 3 ay arasında anca gelir Defy +. İşin kötüsü dolar fena yüksek 350$'a satılan ürün bizde 475$. Hadi dolar düşük olsa neyse diyeceğim ama 125$ dolar az para yapmıyor aradaki fark olarak.
  • plus ın pek katkısı yok beklemeye degıcek dıcemde bu fıyatla zaten 1 aydan fazla beklerız gıbı defy zaten,motorolanın sucu tr de yaygın degıl vatan satmıyor mesela vatanda satılsa en fazla 740dan satılırdı
  • Kesinlikle. Vatan getirir mi acaba mail atsak arasak öğrenebilir miyiz? Vatan getirirse %25 indirim yapar 700'e alırız telefonu ne güzel.
  • 4-5 aydır LG optimus one kullanıyorum. telefonu lg yi aldıktan sonra gördüm ve baya pişmanım.. almayı düşünüyorum sanal mağzalar haricinde bulabilceğim bi yer varmı???
  • valla getırıcenı sanmıom suanda motorola telefon satmıor hıc pıyasaya yenı gırdı motorola daha 3-4 aysonra belkı
  • Kanyon AVM, Capitol AVM ve Bağdat Caddesi Turkcell'in kurumsal satış yaptığı yerler. Telefonu satmalarını geçtim "o ne" diye cevap veriyorlar. Açıklıyorum sitenizde 2 aydır var kampanyalı satılıyor falan. Yok biz Motorola getirmeyiz satmaz diyorlar. Allah akıl fikir versin ya. Telefonu kontratlı alacak olan müşteri de bulamıyor işe bak. Hepsiburada bi indirim yapsa artık. Ereyon yaptı ama 2.2 olanı almak daha akıllıca geliyor bana.
  • quote:

Kanyon AVM, Capitol AVM ve Bağdat Caddesi Turkcell'in kurumsal satış yaptığı yerler. Telefonu satmalarını geçtim "o ne" diye cevap veriyorlar. Açıklıyorum sitenizde 2 aydır var kampanyalı satılıyor falan. Yok biz Motorola getirmeyiz satmaz diyorlar. Allah akıl fikir versin ya. Telefonu kontratlı alacak olan müşteri de bulamıyor işe bak. Hepsiburada bi indirim yapsa artık. Ereyon yaptı ama 2.2 olanı almak daha akıllıca geliyor bana.

anlamıom bu elemanları tıplerı harıcınde beyınlerıne bakılmıyor mu arkadaş
  • Azar yediğim bile oldu bir kere. Genç bir görevli müdürümüzle görüşeyim sizin için 1 adet getirtebiliriz dedi. Ordan atladı bir tanesi yok be ne getiricez toptancıdan 1 tane telefon mu istenir hee hööö yaptı çıktım gittim ben de. Neye göre çalışan alıyorlar gerçekten anlamak güç.
  • ereyondan 12taksit 765'e aldım.
    android 2,2,2 sürüm ile geldi.bataryasında bf5x yazıyor.
    1:bu seride ahize ses sorunu oluyormu?
    2:bazı sitelerde yeşil renkli lenslerde 720p kayıt özellikli rom'ların yüklenemediği
    yüklensede çalışmadığı yazmış.sizce doğruluk payı varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramboizci

ereyondan 12taksit 765'e aldım.
    2:bazı sitelerde yeşil renkli lenslerde 720p kayıt özellikli rom'ların yüklenemediği

o mototr de vardı bu konu hayırlı olsun telefonunuz bu arada ıns bır ara bende dusunuyorum fıyatlar bı dusseydı
  • Telefonunuz hayırlı olsun, fiyatlar gerçekten hala yüksek biraz daha düşse iyi olacak.
  • quote:

hocam bende bu telefonu istiyorum...boş bir zamanınızda ufak bir inceleme isteriz 3-5 tane + - bile yazsanız yeter..
    telefon hayırlı olsun..
  • yaklaşık 2 aydır defy kullanıyorum turkcellden aldım internet sözleşmeli gerçekten sorunsuz be denildiği gibi sağlam bir telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

quote:

hocam bende bu telefonu istiyorum...boş bir zamanınızda ufak bir inceleme isteriz 3-5 tane + - bile yazsanız yeter..
    telefon hayırlı olsun..

forumlardan net bir cevap alamadığım için (benim cihaz yeşil lensli idi)
    bende 7 gün dolmadan iade'ye gönderdim.
    defy+ bekliyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.