Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.464
Cevap
120
Favori
1.155.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

Mat ekran koruyucu ile kullanmak bana göre telefona yazık etmektir.Şeffaf koruyucudan şaşmayın derim.Ama şu var ki şeffaf ekran koruyycularda çok çabuk çiziliyor.

Telefonun ekranı çokta iyi değil zaten mat koruyucu kullanmak daha iyi hem parmak izi bırakmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, pda teknolojiden mat ekran koruyucu almıştım da artık beni rahatsız etmeye başladı ekran buğulu gibi duruyor bunun dışında normal bi ekran koruyucu edinemez miyim? İnterneti talan ettim ama bulamadım çaresizim ekranı rezalet gösteriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronah

Merhaba arkadaşlar, pda teknolojiden mat ekran koruyucu almıştım da artık beni rahatsız etmeye başladı ekran buğulu gibi duruyor bunun dışında normal bi ekran koruyucu edinemez miyim? İnterneti talan ettim ama bulamadım çaresizim ekranı rezalet gösteriyor...

Kardesim bende mat aldim karincali gosteriyordu cope attim.alacagin koruyucu seffaf olmasi lazim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: servetxy

quote:

Orijinalden alıntı: ronah

Merhaba arkadaşlar, pda teknolojiden mat ekran koruyucu almıştım da artık beni rahatsız etmeye başladı ekran buğulu gibi duruyor bunun dışında normal bi ekran koruyucu edinemez miyim? İnterneti talan ettim ama bulamadım çaresizim ekranı rezalet gösteriyor...

Kardesim bende mat aldim karincali gosteriyordu cope attim.alacagin koruyucu seffaf olmasi lazim..

hocam ben de şeffaf kullanıyorum. ben de memnun değilim.elim ekranda orjinali gibi kaymıyor. nuscreen ekran cilası diye bir ürün var. belki işe yarar.ekranı kaygan yapar. eğer işe yarıyorsa o ürünü artı şeffaf koruyucu alın .

• telefonuma iş epostamı yükleyim dedim. ayarlarını yaptım ve senkron ettim ama bir problem var.
    türkçe karakterler bozuk çıkıyor ve mailler okunmaz halde oluyor bundan dolayı.
    eski vodafone smartımda bu problem yoktu.
    atılan maillerin outlook dil ayarlarına baktım, standart türkçe olarak gözüküyor.
    telefonda eposta ayarlarında da metin biçimi ile alakalı bir ayar yok.

bu sorunu nasıl çözerim sizce?
    google play'den bir yükleme soruna çözüm olur mu?
    motorola hep senin başının altından çıkıyor bu işler
  • bende atriximi bayramdan önce garantiye verdim.teleservice.bakalım ne zaman gelecek 1 aymı olur 2aymı bilmiyorum artık.hayırlısı
  • arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum.motorola atrix gözüme takıldı önerirmisiniz telefonu bir kullanıcı olarak yoksa başka telefonlara mı yöneleyim?bir süredir konudaki mesajları okuyorum sanki biraz sorunlu bir telefon gibi geldi de siz ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basbug6

arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum.motorola atrix gözüme takıldı önerirmisiniz telefonu bir kullanıcı olarak yoksa başka telefonlara mı yöneleyim?bir süredir konudaki mesajları okuyorum sanki biraz sorunlu bir telefon gibi geldi de siz ne dersiniz?

performan arıyorsan bundan iyisini bulamassın galaxy s2 hemen hemen aynı özelliklerdedir..s2 malum fiyatı 1300 den aşagı değil...ama biraz nazlı bir telefon reset atıyor..hafif cıkışsın reset atıyor dokunmatigi takılıyor sıcak havalarda ( en sinir bozucu bu )zaten sıcak kafam pişti birde telefonun dokunatigi çalışmıyor aramaya cevap veremiyorum çileden cıkıyorum
  • ben de isiniyor diye garantiye vermek istiyorum teli ama bosuna mi gonderecegim bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tozyet

ben de isiniyor diye garantiye vermek istiyorum teli ama bosuna mi gonderecegim bilmiyorum

ısınıyor derken ne yaparken ısınıyor.oyun oynarken veya internette gezerkense bizimkiler de ısınıyor.
  • Şu telefonu bir bulamadık arkadaş ya. Şansa bak. Galaxy Ace 2'ye kaldık sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basbug6

arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum.motorola atrix gözüme takıldı önerirmisiniz telefonu bir kullanıcı olarak yoksa başka telefonlara mı yöneleyim?bir süredir konudaki mesajları okuyorum sanki biraz sorunlu bir telefon gibi geldi de siz ne dersiniz?

Telefonda herhangi bir sorun yok... bende hiç reset yada kapanma sirunu olmadı... orjinal rom unu kullanıgkrum... yükleyipte çalıştırmadığı oyun yok.. tavsiye ederim.. almak istersen ben telimi satiyorum 700 e... .

• Oyun oynarken nasıl ısınıyor ya, tamam 3G kullanırken ısındığı doğru ama oyunda ısınmıyor ki. Ankara'da Yazın en sıcak günlerinde dışarda modern Combat 3 oynadım ( dışarda ne işin var o Sıcakta demeyin, cami avlusunda abimi bekliyordum :)) ısınma filan olmadı. Ha 3g ile internet üzerinden oynadım derseniz orası ayrı. Telefonda şu anda cyanogenmod yüklü ve hiçbir sorunum yok.

• Beyler bu telefon hollandada satılıyor mudur?türkiyede kalmadığı için hollandada bir arkadaşımdan getirteceğim. satılmıyorsa hiç rica etmiyeyim.bir de orada satılşan 4g versiyonu mudur yoksa türkiyedeki versiyonuyla aynı mıdır??
  • telefon için ekran koruyucu alıcamda dolu çeşidi var hangisi alınmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1129839

telefon için ekran koruyucu alıcamda dolu çeşidi var hangisi alınmalı

mat dokunmatik hasasiyeti güzel oluyor parmak izide de bırakmıyor..ama karıncalı bir görüntüsü var ben alıp atmıştım..şeffaf almanı tavsiye ederim
  • ben mat almıştım. bir gün acayip şekilde yere düştü ve ekran koruyucu çizildi. o günden beri ekran koruyucusuz kullanıyorum ve gayet memnunum. ufak tefek şeylerde çizilme asla yapmıyor ekranın kendisi.. alacaksanız da mat almayın, gerçekten ekranın parlaklık performansını yarıya düşürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaykay05

Beyler bu telefon hollandada satılıyor mudur?türkiyede kalmadığı için hollandada bir arkadaşımdan getirteceğim. satılmıyorsa hiç rica etmiyeyim.bir de orada satılşan 4g versiyonu mudur yoksa türkiyedeki versiyonuyla aynı mıdır??

büyük ihtimalle satılmıyordur. daha güncel bir ürün isteyebilirsin.
  • Beyler bugun telefonu kardeşime vermiştim telefonu kapatıp açınca parmak izi devreye giriyordu aklıma gelmedi fazla deneme yapmıs sayısal kodları şimdide .

Çok sayıda desen denemesi Yapıl diyor
    Kullanıcı adı eposta şifre istiyor google play üyeligi kabul etmiyor motoblur kabul etmedi nasıl çözebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prowell

Şu telefonu bir bulamadık arkadaş ya. Şansa bak. Galaxy Ace 2'ye kaldık sanırım...

5 aylik faturali cihazi 700 e satayim izmirdeysen...

• 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.