Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.465
Cevap
120
Favori
1.155.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: F@ruk

Telefonu satmayı düşünüyorum ama hadi hayırlısı bakalım.

Satip bu fiyata bu ozellikte bir telefon alamiyozki yoksa degisiklik olsun diye bnde satardim
  • bir sürü haber çıktı ..ics gelmiyecek.motorola içci çıkartıyo.kapanıyo.türkiyeden gidiyo..ben atrix4 g yi 8 aydır kullanıyorum..hepsi buradadan zamanında 950 lira civarında bir fiyata aldım..sonuç itibrı ile beni hiç yarı yolda bırakmadı..aldığımda 2.3.6 idi hala öyle...ics gelmesini isterdim..gelmiyosada kullanmaya devam edicem çünki çok memnunum..her gün nete giriyorum ..neredeyse bilgisayardaki gibi hızlı bağlanıyo..flash sayfaları oldukca iyi açıyo..ne yüklediysem oyun program sorun suz bir şekilde üstesinden geldi.halada büyük bir keyifle kullanmaktayım.telefonumu seviyorum..ama ics gelseydi güzel olurdu ama gelmiyosada şu anki işletim sisitemi yetiyo marketten veya netten ne yüklersem banamısın demeden çalıştırıyo..tabiki herkezin beklentisi farklı ..dediğim gibi en azından ics olsaydı iyi olurdu ama birsürü telefon ile karşılaştırdım bir sürü olumsuzluğa rağmen telefon her türlü oyun programın üstesinden geliyor ben çok memnunum..bir aksilik olmaz ise gittiği yere kadar kullanmayı düşünüyorum..şu an için fazlası ile yetiyo..saygılar

• Merhaba
    Ben de Atrix kullanıcısıyım. ICS gelmesini heyecanla bekliyorum. Fakat gelmeyecek vs haberleri de moralimi bozmuyor. Cello32'ye katılıyorum. Hala, Atrix'den daha cok heyecan verecek bir telefon gormus degilim. 2000 cıvarında butcem olsaydı HTC vs dusunebilirdim. Lakin Atrix bu haliyle bile 1200tl'lik telefonlara bile takar. Sacma salak touchwiz arayuzu yuzunden Samsung'ları da soguk buluyorum.

Atrix, ekran, islemci, müzik, internet, arama, sosyal aglar, multimedya ozelliklerinde cok basarılı. Telefonumu seviyorum. Arka kapak cabuk ciziliyor, onun da icabına baktım, internetten sadece arka kapak siparisi verilebiliyor.

Atrix candır.

BD
  • arkadaşlar motorolanın resmi update sitesi var. hangi telefonun hangi ülkedeki versiyonunun icsyi ne zaman alacağını gösteriyor.,
    https://forums.motorola.com/pages/00add97d6c
    amerikan versiyonu 3. çeyrekten itibaren icsyi alacak. diğer ülkelerin ise planning and evaluating görünüyor. ancak amerikan versiyonu aldığı takdirde resmi ya da gayri resmi olarak bize de gelmesi çok uzun sürmeyecektir. varsın Türkiye ofisi kapatılsın (şimdiye kadar bir markanın Türkiye ofisi ile iletişime geçtiğimi hiç hatırlamıyorum.). sonuçta amerikan versiyon ile bizimkiler donanım olarak aynı.
    moralinizi bozmayın. geç olsun güç olmasın.

• acıkcası motorola samsung dan da beter çıktı. i9000 için 320mb ram ile en azından adamlar ics için denedi ve özürdiledi.

davulun sesı uzaktan hos gelırmıs. telefon degıl ama motorola markası fırması calısması bıleydım hıc bulasmaz para kazandırmazdım bunlara...
  • Atrix 2 için aksesuar ve ekran filmi nereden bulabilirim.
    Yardımcı olabilecek var mı?
  • gayri resmi ics jb yakında gelirse hemen yükleyeceğim varsın garanti gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_acar

acıkcası motorola samsung dan da beter çıktı. i9000 için 320mb ram ile en azından adamlar ics için denedi ve özürdiledi.

davulun sesı uzaktan hos gelırmıs. telefon degıl ama motorola markası fırması calısması bıleydım hıc bulasmaz para kazandırmazdım bunlara...

ICS atrix 4g için çıkacak çok geçmeden international atrix için (Türkiye'de satılan) uyarlanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet__01

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_acar

acıkcası motorola samsung dan da beter çıktı. i9000 için 320mb ram ile en azından adamlar ics için denedi ve özürdiledi.

ICS atrix 4g için çıkacak çok geçmeden international atrix için (Türkiye'de satılan) uyarlanacak.

uyarlanacakta neden motorola kendi uyarlayıp adam gibi vermiyor bizede kaçak yollardan yükleyelim.
    bu custom yapanlar adamlar kadar bileni yokmu bu motoralının elemanlarıdan. yoksa bir kaç kişi yüklesinde garantiden cıksın diyemi vermiyorlar

• merhaba arkadaşlar telefonun orjinal kulaklığını kaybettim başka kulaklıklarda problem çıkarıyor telefon
    ojinal kulaklığının modelini bilen var mı? yada torbasının üzerinde S?????? başlayan bi kod olması lazım onu bana yazarmısıznız
  • bakıyorumda atrixlerini satan satana. gaza gelmeyin arkadaşlar. bu telefonun sıfırını bulduğum an kaçırmam. elinizdekinin kıymetini bilin
  • quote:

Orijinalden alıntı: MedBoy

bakıyorumda atrixlerini satan satana. gaza gelmeyin arkadaşlar. bu telefonun sıfırını bulduğum an kaçırmam. elinizdekinin kıymetini bilin

talep bukadar azalmışken sıfırı gelecegini sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1984

gps kullanırken yavaş bağlanması ve kesinlik sorunu yaşanlar için güzel bir başlık buldum

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=21586204&postcount=5

özetle önce bir root explorer - browser programı indireceksiniz,
    başlıktaki zip dosyasını bilgisayarınıza indirip lib klasörü içindeki libnmea.so dosyasını telefonun içine kopyalacaksınız.
    sonra root explorer ile \system\lib klasörüne gelip bilgisayarımızdan telefona kopyaladığımız libnmea.so dosyasını buraya atacaksınız, hali hazırda bir dosya bulunduğu için üstüne yazacaktır. (yedeğini almak akıllıca olur)
    sonra da root explorerda bu dosyaya uzun basılı tutarak permissions kısmına girip read ve write kısmını işaretleyeceksiniz.

en son olarak telefonu yeniden başlatacaksınız.

tüm bu anlattıklarım çeviridir, bende işe yaramıştır sizde yaramayabilir, ya da yanlış birşey yaparsanız telefonun tutarlılığı bozulabilir, hatta belli fonksiyonları çalışmaz hale gelebilir, o yüzden sorumluluk kabul etmiyorum :)

iyi forumlar

ne derecede çözdü hocam senin sorununu? yüzde kaç daha fazla performans göstermeye başladı gibi?

ben de yükledim, az önce markete çıkınca denedim ama çok uzun deneme şansım olmadı.

-bi root explorer kurdum.
    -eski dosyası yedekledim, yenisini dizine kopyaladım.
    -restart ettim.

Backup your \system\lib\libnmea.so. Copy libnmea.so from zip folder to the sd card and put it in \system\lib using root explorer and change the permission to rw-r-r. burada kalın olarak işaretlediğim yerde ne demek istiyor acep?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zurrani -- 30 Ağustos 2012; 12:03:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

quote:

Orijinalden alıntı: 1984

gps kullanırken yavaş bağlanması ve kesinlik sorunu yaşanlar için güzel bir başlık buldum

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=21586204&postcount=5

özetle önce bir root explorer - browser programı indireceksiniz,
    başlıktaki zip dosyasını bilgisayarınıza indirip lib klasörü içindeki libnmea.so dosyasını telefonun içine kopyalacaksınız.
    sonra root explorer ile \system\lib klasörüne gelip bilgisayarımızdan telefona kopyaladığımız libnmea.so dosyasını buraya atacaksınız, hali hazırda bir dosya bulunduğu için üstüne yazacaktır. (yedeğini almak akıllıca olur)
    sonra da root explorerda bu dosyaya uzun basılı tutarak permissions kısmına girip read ve write kısmını işaretleyeceksiniz.

en son olarak telefonu yeniden başlatacaksınız.

tüm bu anlattıklarım çeviridir, bende işe yaramıştır sizde yaramayabilir, ya da yanlış birşey yaparsanız telefonun tutarlılığı bozulabilir, hatta belli fonksiyonları çalışmaz hale gelebilir, o yüzden sorumluluk kabul etmiyorum :)

iyi forumlar

ne derecede çözdü hocam senin sorununu? yüzde kaç daha fazla performans göstermeye başladı gibi?

ben de yükledim, az önce markete çıkınca denedim ama çok uzun deneme şansım olmadı.

-bi root explorer kurdum.
    -eski dosyası yedekledim, yenisini dizine kopyaladım.
    -restart ettim.

Backup your \system\lib\libnmea.so. Copy libnmea.so from zip folder to the sd card and put it in \system\lib using root explorer and change the permission to rw-r-r. burada kalın olarak işaretlediğim yerde ne demek istiyor acep?

ben spor yaparken adidasın micoach uygulamasını kullanıyordum, haliyle gps bağlantısı gerekiyordu,

ısınmaya başlarken programı açıyordum, 5-6 dk ısınma süresinde bile bazen bağlanmıyordu,

şimdi 20-30 saniye arasında bağlanıyor, ayrıca bu işlemi yaptıktan sonra fasterfix programını yükleyip oradan "custom"u seçip server kısmına 0.europe.ntp.org yazarsan sadece avrupa için listelenmiş uygulara bağlanacaktır, ki bu da onlarca uydu yerine özel birkaç uyduyu kullanacağı için işini çok da hızlandıracaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAGEMUSHA

merhaba arkadaşlar telefonun orjinal kulaklığını kaybettim başka kulaklıklarda problem çıkarıyor telefon
    ojinal kulaklığının modelini bilen var mı? yada torbasının üzerinde S?????? başlayan bi kod olması lazım onu bana yazarmısıznız

buyur kardeşim SJYN0234B
  • quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

quote:

Orijinalden alıntı: KAGEMUSHA

merhaba arkadaşlar telefonun orjinal kulaklığını kaybettim başka kulaklıklarda problem çıkarıyor telefon

buyur kardeşim SJYN0234B

sağolasın kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: servetxy

quote:

bakıyorumda atrixlerini satan satana. gaza gelmeyin arkadaşlar. bu telefonun sıfırını bulduğum an kaçırmam. elinizdekinin kıymetini bilin

talep bukadar azalmışken sıfırı gelecegini sanmıyorum.

sıfırı hızlıal.com da var.
  • Atrix igo kurulumuyla ilgili bilgi veren bir yer var mı? Burada verilen linkler ölmüş
  • ya sıfırı gelmişşş :) inanmıyorum yaa. ya arkadaşlar atrix mi atrix 2 mi? atrix 2 yurt dışından gelme 2. el var. 900 lira diyor. ama garantisi yok. napsam bilemedim? bu telefonda eksi diyende var artı diyende var. kararsızım :((
  • quote:

ya sıfırı gelmişşş :) inanmıyorum yaa. ya arkadaşlar atrix mi atrix 2 mi? atrix 2 yurt dışından gelme 2. el var. 900 lira diyor. ama garantisi yok. napsam bilemedim? bu telefonda eksi diyende var artı diyende var. kararsızım :((

Ben 2,5 aydır atrix kullanıyorum.hiçbir eksisini görmedim desem yalan olur.Mesela çok nadir olsa da gelen arama da ekran dokunmatiği çalışmayabiliyor.(bu çok basit bir şey.tuş kilidi tuşuna bastığınızda sorun çözülüyor.yani telefona hemen cvp verebiliyorunuz.2 yada 3 kez başıma gelmiştir.)Arkadaşların dediği gibi reset atma sorunu falan yok.Maşallah canavar gibi çalışıyor.Bir çok program ve oyun kurdum.Telefon hepsini açtı.Hiçbir oyunda kasma falan yapmıyor.Ben hala telefonumun hastasıyım. Ekran dokunmatiği falan çok iyi.parmak izi ile tuş kilidini açmanın da ayrı bir artistiği oluyor. Kısacası ben hala bu fiyata alınabilecek en iyi telefonun bu olduğuna inanıyorum.

Not:Ben telefonu orjinal romda kullanıyorum.

Not2:Telefon ile ilgili sorularınız varsa cevaplayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 30 Ağustos 2012; 21:37:41 >

• 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.