Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.464
Cevap
120
Favori
1.155.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bekarus

http://ww w.ebay.com/itm/Motorola-MB860-ATRIX-16GB-Android-FACTORY-UNLOCKED-Phone-/160798961356?pt=Cell_Phones&hash=item25705d6ecc#ht_5486wt_1111

bu ürünü bana getirebilcek var mı acaba ebaydan alış veriş yapmayı vilmiyorum birde kredi kartım yok :D

çokta uygun bence kendinize albilirsini toplam kargoyla birlikte 614 tl

o cihaz ebaydan alınırsa %100 gümrüğetakılır alamassın sen onu unut bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat49

arkadaşlar bari reset nasıl atılıyo bu cihaza hard veya soft onu söyleyin lütfen acil yardım

http://resim.donanimhaber.com/m_58414514/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58414514

bu adresi takip et aradığını göreceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat49

arkadaşlar acil yardıma ihtiyaç var gereksiz bi program yükledim diye telefonum dondu menü kısmına giremiyorumda o programı kaldırayım sadece arama ekranı var başkada bişey yok mne yapmalıyım bilen lütfen cevap yazsın şimdiden teşekkürler

yüklediğin programı biliyorsan bilgisayardan google markette gir hesabından o programı kaldır olmadı bir öncekim esajda bahsettiğim adresten reset atmayı öğre n (tuş konbinasyonları ile oluyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekarus

http://ww w.ebay.com/itm/Motorola-MB860-ATRIX-16GB-Android-FACTORY-UNLOCKED-Phone-/160798961356?pt=Cell_Phones&hash=item25705d6ecc#ht_5486wt_1111

bu ürünü bana getirebilcek var mı acaba ebaydan alış veriş yapmayı vilmiyorum birde kredi kartım yok :D

çokta uygun bence kendinize albilirsini toplam kargoyla birlikte 614 tl

Yurtdışından telefon gelmiyor.
  • atrix telefonda usb ile modem oluşturmayı yapamıyorum neden, nasıl yapılır?

eskiden yapıyordum ama artık olmuyor usb modu ile mi alakalı tik de atıyorum olmuyor.
  • beyler eskiden arada dokunmatigi tepki vermiyordu.bu aralar sürekli dokunmatigi takılı kalıyor power tuşundan ışıgı kapatım acıyorum .düzeliyor yokmudur bunun bir çözümü..o anda yere çarpasım geliyor telefonu
  • Arkadaşlar telefonu almayı düşünüyorum ama bazı sorularım var. Multitouch 2 Parmağa kadarmış bu doğru mu ? Ayrıca Radyo var mı yok mu ?

Ayrıca son yorumlara baktığımda arkadaşların bazıları telefondan mutsuz. Genel olarak böyle bir sonuca ulaşabilir miyim? Parça desteği filan ne durumda telefonun ?
  • Arkadaşlar telefonumu seviyorum bana ROM önerin şarjı iyi giden
  • AOPK Romu Tavsiye Edermisiniz Arkadaşlar Sorunları fln var mı?
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1755836
  • quote:

Orijinalden alıntı: servetxy

beyler eskiden arada dokunmatigi tepki vermiyordu.bu aralar sürekli dokunmatigi takılı kalıyor power tuşundan ışıgı kapatım acıyorum .düzeliyor yokmudur bunun bir çözümü..o anda yere çarpasım geliyor telefonu

Aynen dostum bende de oluyor bu sorun bu konunun uzerinde duralim... yardimci olun arkadaslar lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serukanu

quote:

beyler eskiden arada dokunmatigi tepki vermiyordu.bu aralar sürekli dokunmatigi takılı kalıyor power tuşundan ışıgı kapatım acıyorum .düzeliyor yokmudur bunun bir çözümü..o anda yere çarpasım geliyor telefonu

Aynen dostum bende de oluyor bu sorun bu konunun uzerinde duralim... yardimci olun arkadaslar lutfen

android den kaynaklı sorun galiba vdfon 945 vardı bende oda takılırdı.ama bukadar cok değil.
    android yazanların daha cok ekmek yemeleri lazım. cok hatalar var cok sorunlar var bazı konularda snbıan dan bile geride android

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serukanu

quote:

android den kaynaklı sorun galiba vdfon 945 vardı bende oda takılırdı.ama bukadar cok değil.
    android yazanların daha cok ekmek yemeleri lazım. cok hatalar var cok sorunlar var bazı konularda snbıan dan bile geride android

Beim ilk androidim o yuzden sadece atrizte boyle bir sorunun oldugunu dusunmustum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

Arkadaşlar telefonu almayı düşünüyorum ama bazı sorularım var. Multitouch 2 Parmağa kadarmış bu doğru mu ? Ayrıca Radyo var mı yok mu ?

Ayrıca son yorumlara baktığımda arkadaşların bazıları telefondan mutsuz. Genel olarak böyle bir sonuca ulaşabilir miyim? Parça desteği filan ne durumda telefonun ?

bende 5 parmağa kadar.
  • quote:

benim cihazdada sıkca karsilastigim bir problem. sorunun kaynagi bence sicak havalardan dolayi ekranin cepte nemlenmesi yada terli eller. baska cihazlarda da ortaya cikabilen bir sorun ama sanki atrix te cok daha fazla goruluyor gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: adigehalil

quote:

benim cihazdada sıkca karsilastigim bir problem. sorunun kaynagi bence sicak havalardan dolayi ekranin cepte nemlenmesi yada terli eller. baska cihazlarda da ortaya cikabilen bir sorun ama sanki atrix te cok daha fazla goruluyor gibi.

evet artixde biraz daha sık oluyor donanımhaber in atrix tanıtım videosunda da bahsetmişti dokunmatigin sık sık tepki vermedigini..YAGMUR koruması özelligi var atrixde 2 parmaktan fazlasını algılamıyor aynı anda
    acaba root layım yagmur koruma özelligini devre dışı bırakırsak sorun gidermi .ATRİXDE SIK SIK OLMASININ SEBEBİ BU OLABİLİR DİYER TELEFONLARIN COGUNDA YOK BU ÖZELLİK.ONDAN ATRİXDE DAHA SIK OLUYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Bir şapka, bir eldiven, bir maymun; ve inkilap... süper söz anlayana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi servetxy -- 14 Ağustos 2012; 9:25:37 >

• Arkadaslar atrixde video kontrast i cok yogun karanlik bir video. , atrixde iki kat daha karanlik. Buna care bulamadilarmi. Ama varya hep bu nvdia yuzunden. Bnm pcdede. Oyleydi. Hep ayarlara girip aciyordum. Neyse arkadaslar buna care bulamadilar mi hala yada bir programla aciliyormu ? Birde ics Gelir insallah degilmi. ..

• quote:

Orijinalden alıntı: qitarist-_-cocuq

Arkadaslar atrixde video kontrast i cok yogun karanlik bir video. , atrixde iki kat daha karanlik. Buna care bulamadilarmi. Ama varya hep bu nvdia yuzunden. Bnm pcdede. Oyleydi. Hep ayarlara girip aciyordum. Neyse arkadaslar buna care bulamadilar mi hala yada bir programla aciliyormu ? Birde ics Gelir insallah degilmi. ..

evet atrixde kontrast sorunu var gölgeler berbat.oyunda resimde videoda ...bir çaresi yok malesef

ics konusundada atıp tutmaya gerek yok burada yazar gelecekse başka hiç bir söyletiye inanma yok gelecekmiş .şundan dolayı gelir bundan dolayı gelmez felan filan böyle rivayetlere inanma burda ne yazıyorsa o

https://forums.motorola.com/pages/00add97d6c

• arkadaşlar bende uygulamalar kendi kendine arkada çalışıyor, arada hepsini öldürüyorum bir süre sonra yeniden çalışmaya başlıyorlar. Bunlar için yapabileceğimiz birşey var mı?
  • quote:

çok yüksek ihtimalle yüklediğin uygulamalardan biri neden oluyordur,

ekran koruyucu, launcher hatta yüklediğiniz oyunlar bile bazen arka planda çalışarak saçma sapan tepkiler vermesine neden olabiliyor telefonun.

eğer sürekli oluyorsa güvendiğin programlar dışındakileri silerek test edebilirsin, ancak ara ara yapıyorsa (ki kapatıp açılınca düzeldiğini söylüyorsun) takılma yaptığında açık olan uygulamaları incele, hangi uygulama açıkken hatayı veriyorsa onu sil, düzelecektir büyük ihtimaller

• quote:

Orijinalden alıntı: r10aldinho_

arkadaşlar bende uygulamalar kendi kendine arkada çalışıyor, arada hepsini öldürüyorum bir süre sonra yeniden çalışmaya başlıyorlar. Bunlar için yapabileceğimiz birşey var mı?

görev yöneticisinden otomatik sonlandır secenegine ekle programları.telefonu ışıgı kapandıktan 2 dakika sonra kapatır tüm programları.

belli başlı programlar telefonun zaten acık kalır telefonun çalışma programları

ayrıca task killer i indir oda sonlardırıyor toplu olarak programları aarada sonlardırırsın... ( tavsiye etmem fena şarj harcıyor sonlardırgınıda sanmıyorum ama denemek istersin belki )

ama en mantıklısı görev yönetici sen acmayana kadar acılmaz programlar ..ışıgı kapattıktan 2 dakika sonrada kapar programların tümünü

• 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.