Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.464
Cevap
120
Favori
1.155.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Atrix'de bulunan bir Word dosyasını başka bir gereç kullanmadan doğrudan yazıcıdan çıktısını alabiliyormuyuz? Eğer yazıcıya tanıtırsak ve bir USB ara kablosu ile bu iş olur galiba ama yazıcıya nasıl tanıtacağız, yada başka bir yöntem var mı, sizce nasıl olur?
  • Arkadaşlar bilmiyorum ben mi yanlış yaptım ama , battery calibration u çalıştırdım. 30 dakika apparatus denilen oyunu oynadıktan sonra şarjı %90 kaldı. Girdim internette gezindim ( herhangi flashlı bir siteye değil forum sitelelerine) baktım 1 saat sonra %82 ye düşmüş. Girip 20 dakika dizi izledikten sonra yaklaşık %73 civarında birşey kaldı. Normalde zaten böyle gidiyordu. Faydasını gören arkadaşlar varsa pil kullanımı nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paxal

quote:

Orijinalden alıntı: bala5252

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bala5252

quote:

Telefonda ölü piksel var mı diye kontrol etmek için matketten Dead Pixel programini indirdim. Tam göremedim ama 2 tane dead piksel var gibi. Gözümüzle kontrol etmediğimiz, ölü piksel bulunca uyaran bir proğram var mıdır?
    Telefonu alalı bir ay olmadı daha, değişim veya iade şansım var mı ölü pikselden?

ben telefonu 1 ölü piksel ve ısınma sorunu ile ayın 12 sinde değişime gönderdim ve değişim yapılmış şuanda kargoda elime gelmesini bekliyorum. :)

Aldıktan kaç gün sonra verdin değişime ?

22. gün de verdim ve kargom geldi :)

teleservice o kadar da kötü bir servis değilmiş 12 sinde gönderdim değişim için ve 10 dk önce cihazım geldi :)

Hayırlı olsun. 38 gün olmuş telefonu alalı, 4-5 tane ölü piksel var, denesem mi şansımı bir, değişirler mi acaba, çok kararsız kaldım şimdi.

saol hocam, biraz geç kalmışsınız keşke daha önce farketseydiniz olurmuş bence değişim kabul etmezler ama yinede aldığınız bir arayın kabul etmezlerse bağarın çağırın 5 tane ölü pikselli telefonu siz kullanın falan deyin yetkili birini istiyorum deyin başka yolu yok :)

• quote:

Orijinalden alıntı: lejyoner236

quote:

Orijinalden alıntı: euustun

quote:

Orijinalden alıntı: lejyoner236

quote:

Çok haklısın aslında ben o hatayı yapmış oldum şimdi. Daha hiç oyun bile kurmadım tele kurcalamadım bile doğru dürüst. Birkaç banka app si harici birşey bile kurmadım.Herşeyi ile test etmek lazımdı iğce herşeyi ile oynamak lazımdı ama hata ettik önemsemedik şimdide aklımızı taktık bu duruma..

Satıyorum desem eline alan kişinin dikkatini bile çekmeyecek ufaklıkta bir sorun aslında benimki, böyle kullansam bişey olurmu sizce? Bir de acaba fön makinası ile sıcak hava tutsam felan o kısım yapışırmı ki belki ?

Eğer dokunmatiğinde bir sorun yoksa ve kullanmaya mani bir şey yoksa hiç garantiye göndermeyi düşünmeyin ve canınızı sıkmayın bence. bugün gönderseniz de aynı 2 ay sonra gönderseniz de aynı sonucu alacaksınız. O yüzden biraz daha kullanın hevesinizi aldıktan sonra çok rahatsız olursanız garantiye gönderirsiniz. Garanti için kötü yorumlar yapan var ama çok iyi yorum yapanlarda vardı.

Çok teşekkür ederim değerli yorumların için. Açıkcası biraz içimi rahatlattın. Doğru söylüyorsun..Gözle görülür bir sorun değil zaten. ön kameranın üstüne baskı uyguladığımda çok çok hafif bir şekilde yani milimetrenin yarısı belki ön camın köşeden oynadığını görüyorum. ve gıcırtılı ses çıkıyor. Biraz baskıyı artırınca sanki yapışıyor geri ve sorun ortadan kalkıyor. ama arkadan telefonu uyandırmak için tekrar baskı uyguladığımda eski haline geldiğini görüyorum. diğer taraflarına bakıyorum telefonun ama bir hareket yok ama sol kısım ve yanına baskı uyguladığımda bir esneme sözkonusu ama çok çok çok az bir esneme bu yani öyle dikkatli bakmadığın sürece anlayamazsın..Ben çıkan sesten şüpelenip incelediğimde farkına vardım zaten.. 1 ayı da yeni dolmak üzere olduğu için akıl almak istedim sizden..

Ohoo bende yaylanıyor sandım o tık sesi bende de geldi ama kapaktandı sanırım dediğiniz gibi çok ufaksa esneme bence problem yaratmaz boşuna kafaya takmaya değmez

:) sorun zaten mesela menülerde dolaşıyorum vs çıt çıt bazen sesçıkarması. sanki o kısım altında kullandıkları yapışkandan ayrılmaya yüztutmuş ta böyle çok hafif bir yaylanma yapıyor ve o esnada da ana kasaçerçevesine takıldığı için çıt çıt ses yapıyor. Ses çıkma durumu artmasa zaten farketmeyecektim de. ilk aldığımda da ben kapaktan sanıyodum zaten o nedenle önemsemedim. Ama teli komple söküp sadece ana kasayı elime alıp ufak baskılar uyguladığımda ekrana baktımki çok hafif yaylanma var o köşede.. Açıkcası farkedilmiyor ama neticede hava girerse tozda girer nem de girer ileriye yönelik daha büyük bir arızaya dönüşmemesi için endişeleniyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: HardLord

Arkadaslar bugün birsey fark ettim müzik dinlerken arkadan sssss diye bu ses geliyor yüksek seste pek belli olmuyor ama dusuk seste çok belli oluyor bunu kapatmanin bir yolu falan varmi

Arkadaslar yokmu bu sorunun çaresi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonnitacix

Arkadaşlar bugün Teknosaya gittik Atrix gardaşımla:D

S2-----xPERİA RAY---ARC-----Samsung i9003----Wave3(vasat:D)...HTC incredible S--- Bu modellerle mukayese yaptım.Ne yalan söyliyim.Beni atrix kadar cezbeden olmadı.Daha ilk bakışta ekranı ve çözünürlüğü ile diğerlerini tokatlıyor.Fakat beni tek etkileyen de İncredible S in kasa yapısı oldu.....Hala ideosx5 muhabbeti yapanlar var.............Alayına -------ATRİX-----

ideos x5 hala super bi telefon .acmadigi oyun yok bizzat denedim her oyunu. o yuzden lutfen kotulemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: bonnitacix

S2-----xPERİA RAY---ARC-----Samsung i9003----Wave3(vasat:D)...HTC incredible S--- Bu modellerle mukayese yaptım.Ne yalan söyliyim.Beni atrix kadar cezbeden olmadı.Daha ilk bakışta ekranı ve çözünürlüğü ile diğerlerini tokatlıyor.Fakat beni tek etkileyen de İncredible S in kasa yapısı oldu.....Hala ideosx5 muhabbeti yapanlar var.............Alayına -------ATRİX-----
    Wave 3 kasa kalitesi olarak şu an mevcut tüm marka/model telefonlardan kat kat daha iyidir. Tabi onun dışında Atrix f/p olarak en iyi seçim olacaktır.

• quote:

quote:

Arkadaslar bugün birsey fark ettim müzik dinlerken arkadan sssss diye bu ses geliyor yüksek seste pek belli olmuyor ama dusuk seste çok belli oluyor bunu kapatmanin bir yolu falan varmi

müzik dinlemek için bazı app ler var. hatta epeyce profesyonelce ekolayzırları da mevcut içlerinde. sanırım onları araştırırsan yorumlara göre güzel olanlardan indirip ses modları ile oynarsan sorunun çözülür kanısındayım.
  • sabah hepsiburadanın yollamış olduğu 2. telefonda da sorun olduğunu yazıp Sony Xperia Pro ya da Ray alacağımı söylemiştim ya arkadaşlar unutun o dediklerimi yolumun üstünde Satürn vardı uğrayıp denedim ikisi de birbirinden rezil Neo V de onlardan farksız değil :) sanırım gene atrix isteyeceğim HBden hatta adamlara ben geleyim merkezden seçerim uğraştırmayın artık beni yakınım size diyeceğim valla :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttt01

quote:

Teşekkürler cevap için. Boştaki ram miktarı düşükmüş. Ben Neutrino ve Go launcher kullanıyorum. Go launcherdan baktığımda 560-580MB aeası boş ram gösteriyor. Neden bu kadar fark var acaba iki rom arasında.

Hocam fazla ram kullanımının sebebi faux kernelmiş tekrar kurdum romu bu sefer stock kernel attım yine aynı yüklü programları yükledim şuanda go launcherden baktıgımda 566Mb boş ram gösteriyor

Hocam bu yüklediğin kernel hangisi, bir zahmet link verir misin? Ben de Nottachtrix yükledimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: bayay

arkadaşlar bir sorum olacak. yeni telefon numarasını bir türlü sim karta kaydedemedim. kişi deposunda motorola yada google hesabından birine kaydedebiliyorum. başka seçenek yok.
    Sd karddan kişi almada bu telde farklı. aldıgım kişiler google sistem grup diye bir yere kaydediliyor.

arkadaşlar sorumu cevaplayacak yokmu
  • quote:

quote:

arkadaşlar bir sorum olacak. yeni telefon numarasını bir türlü sim karta kaydedemedim. kişi deposunda motorola yada google hesabından birine kaydedebiliyorum. başka seçenek yok.
    Sd karddan kişi almada bu telde farklı. aldıgım kişiler google sistem grup diye bir yere kaydediliyor.

arkadaşlar sorumu cevaplayacak yokmu

rehberdeyken dört kare olan tuşa bas içe/dışa aktar deyip gelen ekrandan yapabilirsin
  • quote:

quote:

quote:

müzik dinlemek için bazı app ler var. hatta epeyce profesyonelce ekolayzırları da mevcut içlerinde. sanırım onları araştırırsan yorumlara göre güzel olanlardan indirip ses modları ile oynarsan sorunun çözülür kanısındayım.

Dostum suan poweramp var cihazda bu dedigim durum sadece müzikte değil oyun oynarkende var örneğin angry bird oynuyorum sesi endusukte ama arkada ssss sesi geliyor herhangi bi oyunda en kisik seste bi denermisiniz sizdede oylemi

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler cevap için. Boştaki ram miktarı düşükmüş. Ben Neutrino ve Go launcher kullanıyorum. Go launcherdan baktığımda 560-580MB aeası boş ram gösteriyor. Neden bu kadar fark var acaba iki rom arasında.

Hocam fazla ram kullanımının sebebi faux kernelmiş tekrar kurdum romu bu sefer stock kernel attım yine aynı yüklü programları yükledim şuanda go launcherden baktıgımda 566Mb boş ram gösteriyor

Hocam bu yüklediğin kernel hangisi, bir zahmet link verir misin? Ben de Nottachtrix yükledimde.

Hocam ben direk nottachtrixin içinde gömülü olan kernellerden birini kurdum.yüklerken sorması gerek orda 1100 olanlısını kurdum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dostum suan poweramp var cihazda bu dedigim durum sadece müzikte değil oyun oynarkende var örneğin angry bird oynuyorum sesi endusukte ama arkada ssss sesi geliyor herhangi bi oyunda en kisik seste bi denermisiniz sizdede oylemi

Ssss sesi bendende geliyor sen soyleyene kadar farketmemistim duymak icin kulagimin dibine getirdim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam ben direk nottachtrixin içinde gömülü olan kernellerden birini kurdum.yüklerken sorması gerek orda 1100 olanlısını kurdum.

Ben 1100 ve D00 ikisini de denedim telefon açılmadı :)

• quote:

Ben 1100 ve D00 ikisini de denedim telefon açılmadı :)

Bende de D00 olanda açılmadı telefon 1100denedim hemen onun altındaydı hatta 3. sıradaki olması gerek onda çalıştı =) NottachTrix1.3.1 yükledim ben.
  • arkadaşlar suan kuzenimde motorola atrix var. ve biz bir turlu hd klip izleyemedik. 720p veya 1080p videolari acmiyor.kenidi playeri ile denedik mx video player ile denedik., rockplayer (lite) ile denedik bir turlu acamadik.ve ben sunu farkettim markette mx video player veya baskasi olsun arm v9 a gore codeck i yok. en son arm v7 var.onuda denedik gene ayni donarak aciyor.
    arkadaşlar biz bu telefonda hd klip izlemek için ne yapalim hangi video player i hangi codeck i yukleyelim bi yardim edin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bi müzik açtım normal kendi playerı ile. Bende herhangi bir program kurulu değil..sesdüzeyi 1. kademedeydi. dediğin gibi ses kısıksa alıyosun o sesi yükseltince duyamıyosun normal olarak. sanki radyo analog frekansının arka plandaki boş sesi gibi bir ses var doğrudur.nette araştıralım bakalım yabancı sitelerde birşeyler bulursam bilgilendiririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrNobody

arkadaşlar suan kuzenimde motorola atrix var. ve biz bir turlu hd klip izleyemedik. 720p veya 1080p videolari acmiyor.kenidi playeri ile denedik mx video player ile denedik., rockplayer (lite) ile denedik bir turlu acamadik.ve ben sunu farkettim markette mx video player veya baskasi olsun arm v9 a gore codeck i yok. en son arm v7 var.onuda denedik gene ayni donarak aciyor.
    arkadaşlar biz bu telefonda hd klip izlemek için ne yapalim hangi video player i hangi codeck i yukleyelim bi yardim edin.

Kardeş ben bsplayer lite kurdum denemek için kendi otomatik kurdu zaten arm codeci ve sorunsuz mkv dosyasını izliyorum. bide onunladene istersen.
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.