Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.464
Cevap
120
Favori
1.155.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Archangel Tyrael

quote:

Orijinalden alıntı: BuYaZ

Arkadaşlar Telefon an süper fakat bugun ard arda 2 defa reset attı nedendir acaba bunu önlememizin bir yolu varmı

Telefon yeni mi?
    Daha önce atmışmıydı?
    En son yüklediğin uygulamalar ve kullandığın launcher?

1 Hafta oldu
    Daha önce atmıştı ama üst üste atmamaıştı
    ORj. Launcher i kullanıyorum PlayerPro yu kurdum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4everlast7

Motorola atrix te ;

1- Divx-Xvid ve WMV formatlarındaki videoları 1080p oynatabiliyor mu?

2-Altyazılı filmler için altyazı desteği var mı? destek yoksa bunu hangi medya playerı indirerek altyazılı filmler izleyebiliriz?

3-tegra zone uygulaması cihazda kurulu olarak mı geliyor?

daha önceden de sormuştum fakat cevap alamamıştım.özellikle çalıştırabildiği video formatları yönünden zengin mi? cihazı daha çok film izlemek ve oyun oynamak için almayı düşünüyorum...

tegra kurulu olarak gelmiyor markette var kurulu veya marketten gelmesi farklılıgı nedir acaba merak ettim ?
  • Reset sorunu icin biryerde okumustum..sorun ardarda lanse edip siklasiyorsa bazi appler donanim zorlamasi yaptigi icin makina koruma moduna aliyormus.ya o appleri bulup kullanmamak yada boot edip makinanin zorlanma limitlerini artirmak sorunu cozuyormus.xda da yontemini aciklamislardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: servetxy

quote:

quote:

Arkadaşlar Telefon an süper fakat bugun ard arda 2 defa reset attı nedendir acaba bunu önlememizin bir yolu varmı

Telefon yeni mi?
    Daha önce atmışmıydı?

launcher nin ne gibi etkisi olur kardeşim ? sıkıntı yaratan lar hangisi olabilir..bende adw+go+launcher pro 3 ü de yüklü

valla türlü nedenlerden reset sorunu okudum internette. benim de başıma geldi ve go launcher yüklemiştim. bilemiyoru metkisivarmıdır yokmudur.

• quote:

quote:

quote:

Telefon yeni mi?
    Daha önce atmışmıydı?

1 Hafta oldu

HB den mi aldın? 8 gün dolmadan iade / değişim için yolla hb ye kafan rahat etsin.
    ben de cuma geri yolladım atriximi hb ye değişim için.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archangel Tyrael -- 23 Nisan 2012; 13:35:05 >

• beyler telefonda bulunan oyunları nasıl yedekleye bilirim ..file dosyalarını alıp oyunu kurduktan sonra attım ama görmedi yine internetten dosya indirmek istedi..bir bilgisi olan varmıdır.

netten de aynı şekilde oyunu ve pach dosyasıyla indirdim attım yine görmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Beyler normalde ücretli olan kaliteli oyunların apk'larını forumda paylaşmak yasakmı?Diğer telefonların konularında paylaşıldığını gördüm eğer yasak değilse ilk sayfaya en bomba oyunların bulunduğu derlemenin linkini ekleyeceğim.(Sadece apk dosyası şeklinde,sd için telefondan indirme yapacaksınız.)

kardeşim ben netten oyunu pach dosyasıyla beraber indirdim file dosyasını oyunun dosyasına attım oyun o dosyayı görmüyor tekrar internetten dowland etmek istiyor yardımcı olursan sevinirim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Telefon yeni mi?
    Daha önce atmışmıydı?

1 Hafta oldu

HB den mi aldın? 8 gün dolmadan iade / değişim için yolla hb ye kafan rahat etsin.

Hocam doğrusunu söylemek gerekirse uğraşmak istemiyorum bi daha

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Telefon yeni mi?
    Daha önce atmışmıydı?

1 Hafta oldu

Hocam doğrusunu söylemek gerekirse uğraşmak istemiyorum bi daha

Valla ben geçen salı aldım telefonu. senin gibi düşünüodum. sonra baktım değişimde sorun çıkmıyor yolladım valla. kafam rahat etsin. senin bileceğin iş.

• quote:

Orijinalden alıntı: paxal

quote:

Orijinalden alıntı: bala5252

quote:

Telefonda ölü piksel var mı diye kontrol etmek için matketten Dead Pixel programini indirdim. Tam göremedim ama 2 tane dead piksel var gibi. Gözümüzle kontrol etmediğimiz, ölü piksel bulunca uyaran bir proğram var mıdır?
    Telefonu alalı bir ay olmadı daha, değişim veya iade şansım var mı ölü pikselden?

ben telefonu 1 ölü piksel ve ısınma sorunu ile ayın 12 sinde değişime gönderdim ve değişim yapılmış şuanda kargoda elime gelmesini bekliyorum. :)

Aldıktan kaç gün sonra verdin değişime ?

22. gün de verdim ve kargom geldi :)

teleservice o kadar da kötü bir servis değilmiş 12 sinde gönderdim değişim için ve 10 dk önce cihazım geldi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: euustun

Reset sorunu icin biryerde okumustum..sorun ardarda lanse edip siklasiyorsa bazi appler donanim zorlamasi yaptigi icin makina koruma moduna aliyormus.ya o appleri bulup kullanmamak yada boot edip makinanin zorlanma limitlerini artirmak sorunu cozuyormus.xda da yontemini aciklamislardi.

evet bencede dogru teshis yapmıslar bende telefonu fazla zorlayınca özellikle uygulamalarda ard arda tuslara yada dokunmatiğge aralıksız bastıgım zaman benimde basıma geldi bu reset olayı ekran dondu ve 10 sn civarı sonra reset attı.bu iki sefer basıma geldi 10 gün içinde aynı yöntemden
  • quote:

Orijinalden alıntı: eddl

quote:

Reset sorunu icin biryerde okumustum..sorun ardarda lanse edip siklasiyorsa bazi appler donanim zorlamasi yaptigi icin makina koruma moduna aliyormus.ya o appleri bulup kullanmamak yada boot edip makinanin zorlanma limitlerini artirmak sorunu cozuyormus.xda da yontemini aciklamislardi.

evet bencede dogru teshis yapmıslar bende telefonu fazla zorlayınca özellikle uygulamalarda ard arda tuslara yada dokunmatiğge aralıksız bastıgım zaman benimde basıma geldi bu reset olayı ekran dondu ve 10 sn civarı sonra reset attı.bu iki sefer basıma geldi 10 gün içinde aynı yöntemden

Yukarıda mesajlaştığım BuYaZ arkadaşımız pek zorlamışa benzemyor. Launcher ve Player Pro yüklemiş ona rağmen reset.

• Arkadaslar bugün birsey fark ettim müzik dinlerken arkadan sssss diye bu ses geliyor yüksek seste pek belli olmuyor ama dusuk seste çok belli oluyor bunu kapatmanin bir yolu falan varmi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonda ölü piksel var mı diye kontrol etmek için matketten Dead Pixel programini indirdim. Tam göremedim ama 2 tane dead piksel var gibi. Gözümüzle kontrol etmediğimiz, ölü piksel bulunca uyaran bir proğram var mıdır?
    Telefonu alalı bir ay olmadı daha, değişim veya iade şansım var mı ölü pikselden?

ben telefonu 1 ölü piksel ve ısınma sorunu ile ayın 12 sinde değişime gönderdim ve değişim yapılmış şuanda kargoda elime gelmesini bekliyorum. :)

Aldıktan kaç gün sonra verdin değişime ?

22. gün de verdim ve kargom geldi :)

teleservice o kadar da kötü bir servis değilmiş 12 sinde gönderdim değişim için ve 10 dk önce cihazım geldi :)

Hayırlı olsun. 38 gün olmuş telefonu alalı, 4-5 tane ölü piksel var, denesem mi şansımı bir, değişirler mi acaba, çok kararsız kaldım şimdi.

• arkadaşlar bir sorum olacak. yeni telefon numarasını bir türlü sim karta kaydedemedim. kişi deposunda motorola yada google hesabından birine kaydedebiliyorum. başka seçenek yok.
    Sd karddan kişi almada bu telde farklı. aldıgım kişiler google sistem grup diye bir yere kaydediliyor.

• Sanırım Artık Rom Atmanın yolu gözüktü;
    Tlefonun orjinal romu çok sorun çıkarmaya başladı. Cuma Günü CM7 yükliyeyim
  • Telefonun komple yedeğini alabileceğim Program varmıdır? ileride sorun çıkarsa geri yüklerim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lejyoner236

quote:

Çok haklısın aslında ben o hatayı yapmış oldum şimdi. Daha hiç oyun bile kurmadım tele kurcalamadım bile doğru dürüst. Birkaç banka app si harici birşey bile kurmadım.Herşeyi ile test etmek lazımdı iğce herşeyi ile oynamak lazımdı ama hata ettik önemsemedik şimdide aklımızı taktık bu duruma..

Satıyorum desem eline alan kişinin dikkatini bile çekmeyecek ufaklıkta bir sorun aslında benimki, böyle kullansam bişey olurmu sizce? Bir de acaba fön makinası ile sıcak hava tutsam felan o kısım yapışırmı ki belki ?

Eğer dokunmatiğinde bir sorun yoksa ve kullanmaya mani bir şey yoksa hiç garantiye göndermeyi düşünmeyin ve canınızı sıkmayın bence. bugün gönderseniz de aynı 2 ay sonra gönderseniz de aynı sonucu alacaksınız. O yüzden biraz daha kullanın hevesinizi aldıktan sonra çok rahatsız olursanız garantiye gönderirsiniz. Garanti için kötü yorumlar yapan var ama çok iyi yorum yapanlarda vardı.

Çok teşekkür ederim değerli yorumların için. Açıkcası biraz içimi rahatlattın. Doğru söylüyorsun..Gözle görülür bir sorun değil zaten. ön kameranın üstüne baskı uyguladığımda çok çok hafif bir şekilde yani milimetrenin yarısı belki ön camın köşeden oynadığını görüyorum. ve gıcırtılı ses çıkıyor. Biraz baskıyı artırınca sanki yapışıyor geri ve sorun ortadan kalkıyor. ama arkadan telefonu uyandırmak için tekrar baskı uyguladığımda eski haline geldiğini görüyorum. diğer taraflarına bakıyorum telefonun ama bir hareket yok ama sol kısım ve yanına baskı uyguladığımda bir esneme sözkonusu ama çok çok çok az bir esneme bu yani öyle dikkatli bakmadığın sürece anlayamazsın..Ben çıkan sesten şüpelenip incelediğimde farkına vardım zaten.. 1 ayı da yeni dolmak üzere olduğu için akıl almak istedim sizden..

Ohoo bende yaylanıyor sandım o tık sesi bende de geldi ama kapaktandı sanırım dediğiniz gibi çok ufaksa esneme bence problem yaratmaz boşuna kafaya takmaya değmez

• quote:

Sanırım Artık Rom Atmanın yolu gözüktü;
    Tlefonun orjinal romu çok sorun çıkarmaya başladı. Cuma Günü CM7 yükliyeyim

cm7 tavsiye etmem sorunlu bazı kısımları bence orjinal romu tekrar flashlayın düzelecektir durum.
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.