Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (1134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.464
Cevap
120
Favori
1.155.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11321133113411351136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tozyet

Kerneli ramazana yetistirmeye calisiyorlarmis :)

Ramazan derken bayrama değildir umarım :)))
  • arkadaşlar iyi forumlar. cihazımı root etmek istiyorum. petes tool programını kurdum driverlerı yükledim. fakat root my phone a basıyorum searching phne yazısı geliyor ve öyle kalıyor. bir türlü root edemedim. yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bemanetoglu

arkadaşlar iyi forumlar. cihazımı root etmek istiyorum. petes tool programını kurdum driverlerı yükledim. fakat root my phone a basıyorum searching phne yazısı geliyor ve öyle kalıyor. bir türlü root edemedim. yardımlarınızı bekliyorum.

Hocam USB hata ayıklama modunu açıp deneyin birde :)
  • su kernelide bi yapamadilar gitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joseph1979

Anakartım yanmış,

Telefonu ankara necatibey teleservice'ye verdim. Garantiden değişecek.

Geçmiş olsun aynı zamanda teleservis belasina bulaştığınız içinde geçmiş olsun
    30.05.13 te servise gönderdiğim atrix e değişim kararı çıktı fakat yeni cihaz temin edilemedi bu gün servisi aradım bizle alakası yok biz değişim kararı verdik iş motorolada dediler bi numara verdiler aradım bant kaydı "artık sadece mail yoluyla destek veriyoruz bu hat kapanmıştır" diye (türkiye ofisininin kapandığını biliyordum ama servis verince herhalde bu başka bir yer dedim aradım sanırım pek DEĞERLI teleservis bilmiyor) bende satın aldığım yerden para iadesi başvurusunda bulunmuştum başka cihaz alayım diye bir kaç gündür araştırma yapıyordum xt910 u inceliyordum biraz önce hb ye tekrar bakayım dedim baktım markalar arasında motorola yok şaşırdım ve arama yaptım çıkan bir kaç telsiz ve aksesuardi sanırım ülkemizde motorola devri artık tamamen bitti tekrar stoklara girer mi bilmem ama bir daha motorola satın almam aldırmam 1 aydan fazla sürede yeni cihaz gönderme zahmetinde bulunamadılar adamlar türkiye pazarını hiç önemsemiyorlar ALMAYİN ALDİRMAYİN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni kernel entegre edilmiş rom ;
    https://www.box.com/s/b0hpval6p9quz92j5yia
    Kerneli ben derledim bugünki haliyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bycan3r

Yeni kernel entegre edilmiş rom ;
    https://www.box.com/s/b0hpval6p9quz92j5yia
    Kerneli ben derledim bugünki haliyle.

Ne gibi sorunlar var bu kernelde yada sorun varmı?

• Şimdilik ısınma ve uyanma ile ilgili sorun var onu düzeltmeye çalışıyorum ve flaş çalışmıyor ona yapacak bişey yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bycan3r

Şimdilik ısınma ve uyanma ile ilgili sorun var onu düzeltmeye çalışıyorum ve flaş çalışmıyor ona yapacak bişey yok :)

şarj süresi ne alemde peki ?
  • "olympus has fallen, olympus has fallen!"

acayip ince bi espri yaptım beyler...montouri yi çok sıkı takip etmiyorum ama bu gibi olaylarda işlerin bu kadar sessiz yürütüldüğü pek rastlanmış bişey değil, en az 2 gün aralıkla yeni gelişmeler haberler olması gerekirdi bence. yani pek yol katedebildiklerini sanmıyorum. amacım bu insanları eleşirmek değil zaten çok büyük iyilikler yapıyorlar saygımız büyük ancak işin aslı bu gibi geliyor bana. bence onlar da beklentileri büyütmemek adına böyle sessiz kalmayı tercih ediyorlar...

ben şu anda cm7.2.0 a geri döndüm. yalnız birçok romdan sonra telefon gerçekten arapsaçına dönmüştü ben de sd kartları formatlayıp stock rom yükledim ilk günkü gibi oldu, bundan sonra cm7.2.0 kurdum ve çok iyi oldu gerçekten şu anda next launcher pili fazla yese de durum gayet iyi. eğer telefonlarında birtürlü çözemedikleri sorunlar yaşayanlar varsa tüm teli formatlayıp stock rom u rsd ile geri yüklesinler, bendeki dokunmatik, uyanma, aramalarda takılma, reset atma gibi biriken birçok başağrısı problem şu anda çözülmüş durumda. bir de şunu söyleyeyim stock rom telefonu kişiselleştirmeyi ayar yapmayı sevenler için gerçekten eziyet aman diyim...

• Forumlarda moto x phonenin 11 temmuzda görücüye çıkacağı söylentileri var kimbilir bizim kernel de o tarihe kadar çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: gecirzinho

quote:

Orijinalden alıntı: ahamza61

Arkadaşlar önceden internetteki tüm videoları sorunsuz oynatmasına rağmen fabrika ayarlarına geri döndükten sonra telefon internet videolarını oynatmıyor. Hangi flash playerı yüklemem gerek? Yardımlarınızı bekliyorum

Bunu yüklemelisin Flash Player

Allah razı olsun kaç tane denedim olmamıştı.Bu işe yaradı çok teşekkürler :)

• Arkadaşlar en güncel orjinal rom hangisidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Arkadaşlar en güncel orjinal rom hangisidir?

gb 2.3.4 hocam

• Selamlar Telefonunu satmayı düşünen varsa pm le ulaşabilirler. Birde samimi bir şekilde artı ve eksilerini yazarsanız sevinirim.
  • Arkadaşlar Motorola Atrix Bataryası 1950 MAh ve pilde de bu yazıyor. Ancak Du Battery Saver programında bataryanın maximum 1880 mah olduğu yazıyor. 70 MAh nereye gitti acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: masolak

Arkadaşlar Motorola Atrix Bataryası 1950 MAh ve pilde de bu yazıyor. Ancak Du Battery Saver programında bataryanın maximum 1880 mah olduğu yazıyor. 70 MAh nereye gitti acaba?

pilde 1880/1930 yaziyor farkettiyseniz. bu aralikta bir yerde olmasi normal yani, sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: bercalan21

Selamlar Telefonunu satmayı düşünen varsa pm le ulaşabilirler. Birde samimi bir şekilde artı ve eksilerini yazarsanız sevinirim.

hocam bu telefonu alana kadar genarel mobile discovery bak derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

Orijinalden alıntı: masolak

Arkadaşlar Motorola Atrix Bataryası 1950 MAh ve pilde de bu yazıyor. Ancak Du Battery Saver programında bataryanın maximum 1880 mah olduğu yazıyor. 70 MAh nereye gitti acaba?

pilde 1880/1930 yaziyor farkettiyseniz. bu aralikta bir yerde olmasi normal yani, sıkıntı yok.

Teşşekkürler....
  • Merhaba arkadaşlar.

Sizlere bir davet mesajı niteliğinde konunuza cevap yazmak istiyorum.Ben Motorolanın yeni çıkacak cihazı Moto X için konu açılımında bulundum.Çıkınca kullanacak,kullanmayacak herkesi konuya beklerim.Motorola markalı bir cihazınız olduğu için en yakın sizleri gördüm.

Kesinlikle niyetim konudan adam çalmak,caydırmak değildir.Öyle bir niyetimde olamaz.Zaten cihaz daha piyasaya çıkmadı bile.Bu sadecene bir davet mesajı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moto`X -- 8 Temmuz 2013; 20:01:55 >
  • 
Sayfa: önceki 11321133113411351136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.