Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (1132. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.465
Cevap
120
Favori
1.155.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11301131113211331134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Uygurca

Instagram'da filtreme yaparken donma yaşıyorum ilk defa. Önceden yoktu böyle bir problem. Çözümü var mıdır?

Hocam instagram sürümü nedir?
  • Arkadaşlar can sıkıntısından telefona rom atmaya karar verdim Telefonuma cm10 kurmak istiyorum ama kafama takılan ufak bir soruyu sizinle paylaşmak istedim. Şu an kullandığım cm7'nin yedeğini aldım. cm10'u beğenmezsem cm7'ye o yedekten recovery aracılığı ile dönebilir miyim ?
  • Evet ben cm10.1den döndüm sorunsuz... Ama genel uyarıyı yapiyim sorumluluk kabul etmem :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkan EKMEN

Evet ben cm10.1den döndüm sorunsuz... Ama genel uyarıyı yapiyim sorumluluk kabul etmem :D

Tamamdır teşekkür ederim neutrinodan dönüş yapmıştım ama bunda downgrade olunca aklıma takılmıştı
  • Merhabalar..

Root ve bootlader ıslemlerını yapmaya calısıyorum suan.. Rootu yaptım bootlader yaparken komut satırına fastboot yazıp telefonu baglayın dıyor. normalde pc telefonu goruyor motohelper kurulu fakat o ekrandayken gormedı ve bootlader yarım kaldı halıyle. Telefon acılır gbı kaldı bataryayı soktum taktım actım ram 350 mb a fılan dusmustu ve telefon cok kasıyordu. bootladerı yapmadan neden ram düştü ? Biri lutfen Allah rızası ıcın yardım etsın sımdı işlemı en bastan tekrar yapıyorum :( daha rom olaylarına hıc gırmedım zaten olmadı kendı halıyle kalsın telefonum onada razıyım..
  • motohelper o işe yarıyor mu bilmiyorum ancak pc nin telefonu, telefon kapalıyken görmesi için MotorolaDeviceManager programının yüklü olması gerekir. panik yapma eğer sorun buysa kaldığın yerden devam edebilirsin. ram sorunu için de ramfix isimli yamayı recovery den kurman gerekiyor her cihazda olan sıradan bir durumdur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadşlar telefonun ekranının üzerinde birbiri arasına mmlik fark olan 2 çizgi var

ve bu fiziki bişey değil ekranı kapattığımda gidiyo açtığımda geri geliyo başına böyle birşey

gelen varmı ve garantiye göndermelimiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes419 -- 30 Haziran 2013; 23:28:54 >
  • yüklenebilen son android sürümü nedir bu telefona arkadaşlar ?

resmi
    ve resmi olmayan

ikinci el ve garantili - uygun fiyatlı bulursam alabilirim bir tane de
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

yüklenebilen son android sürümü nedir bu telefona arkadaşlar ?

resmi
    ve resmi olmayan

android 2.3.4 surumu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nrenda N kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu geçen hafta yaşadım çizgi uzadı sonradan sonraya.Hburada ya karşı ödeme gönderdim ben direk 1 hafta olmadan tamir edip gönderdi teleservice.Raporda cihazınızda mekanik parça değişimi yapılmıştır yazıyor.Tek çözüm bu yani...

Bu arada anlatılanlar gibi ne site ne sevis sorunu yaşamadım zamanında önce sorunsuz halledildi.Biraz şans işi belkide bilemiyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

yüklenebilen son android sürümü nedir bu telefona arkadaşlar ?

resmi
    ve resmi olmayan

Hocam telefonumu satıyorum ilgilenirseniz bilgileri paylaşayım sizinle. Garantisi var ama ne kadar devam diyor bilimiyorum. Dıştan hasarsız cihaz bir sorunu yok. İlgileniyoranız fotoğraf falan çeker koyarım garanniti süresinede bakarım başak bilmek istediğiniz birşey varsa onada bakarım anlaşırsak satmayı düşünüyorum. Sağlıklı bir görüşme ve forumu kirletmemek adına sizi özele davet ediyorum...
  • nrenda N kullanıcısına yanıt
    O çizik bende de vardı.Sonradan uzadı gitti boydan boya.Garantiye hb.com a geri yolladım 1 hafta olmadan yaptırıp gönderdiler.Raporda mekanik parça değişimi yapıldı yazıyor.Tek çözüm garantiye yollamak sanırım.
  • arkadsalar dün telefonu kapattık actıgımızda simkartı görmüyordu pili kartı cıkarttım vs. hala görmüyor bir onerisi olan var mı? fabrika ayarlarına sıfırlamadan once
  • sorun düzeldi faydalı olur diye anlatalım

telefon hanımın telefonu, launcher 8 kullanıyorduk güzel diye yuklemiştim , launcher 8 i kaldırınca düzeldi neden oldu anlamadım ama sorun düzeldi
  • sayfaları kurcasladım ama net kanaate varamadım

atrix gayet basarılı bir alet, sadece kamera cekimlerini pek begenmedim, kamera olayı rom degisimi ile daha iyi oluyor mu?

bir de en sorunsuz ve hızlı rom hangisidir sizce?

tesekkürler simdiden gelecek cevaplara
  • Arkadaslar lutfen birileri bana yardimci olabilir mi ? Cm.7 den sonra telefonuma cm10 kurdum android
    Surumu 4.1.2 parmak izi okuyuu video kaydetmee filan tamam bilidigimiz sorunlar. Ama teLefona hangi
    Video playeri kurarsam kurayim 480 p video bile oynatamiyorum. Bu olay cok canimi sikiyor. Bu sorun
    Disinda o kdr memnunumki bu romdan. Cm7 tamam sorunsuz du ve guzeldi ama bu bambaska bi deneyim.
    Kullanmayanlara tavsiyemdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esam.gun@hotmail.com

Arkadaslar lutfen birileri bana yardimci olabilir mi ? Cm.7 den sonra telefonuma cm10 kurdum android
    Surumu 4.1.2 parmak izi okuyuu video kaydetmee filan tamam bilidigimiz sorunlar. Ama teLefona hangi
    Video playeri kurarsam kurayim 480 p video bile oynatamiyorum. Bu olay cok canimi sikiyor. Bu sorun
    Disinda o kdr memnunumki bu romdan. Cm7 tamam sorunsuz du ve guzeldi ama bu bambaska bi deneyim.

Ben de aynı romu kullanıyorum.Romda orijinal olarak bir video oynatıcısı yok sanırım. Şu an telefonumda MX Player + Armv7 codec yüklü videolarda bir sıkıntı yaşamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecirzinho

quote:

Arkadaslar lutfen birileri bana yardimci olabilir mi ? Cm.7 den sonra telefonuma cm10 kurdum android

Ben de aynı romu kullanıyorum.Romda orijinal olarak bir video oynatıcısı yok sanırım. Şu an telefonumda MX Player + Armv7 codec yüklü videolarda bir sıkıntı yaşamıyorum.

Aynen fakat ben stock romdayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kantay

quote:

Orijinalden alıntı: gecirzinho

quote:

Aynen fakat ben stock romdayim

Bende bs player kurmustum kallolmustu ama 720p vıdeoları oyatamıyordum. Mx playerıda denedım 720 p gene oynatamıyorum ama cok sorun deıl zaten telefondan 720p vıdeo ızlemem ve ızleyenlerıde anlamıs deılm :) 480 p gayet yetıyor.

• arkadşlar telefonun ekranının üzerinde birbiri arasına mmlik fark olan 2 çizgi var

ve bu ekran çiziği falan değil ekranı kapattığımda gidiyo açtığımda geri geliyo ve yavaş şekilde ekranı kaplıyo

başına böyle birşey gelen varmı ve garantiye göndermelimiyim
  • 
Sayfa: önceki 11301131113211331134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.