Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (1133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.465
Cevap
120
Favori
1.155.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11311132113311341135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam dice player deneyin 1080p lerde bile sıkıntısiz çalisiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 2 Temmuz 2013; 20:12:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

hocam dice player deneyin 1080p lerde bile sıkıntısiz çalisiyor.

Bahsettiginiz sorunu ben yasamadim hic. Romunuzdan kaynakli olabilir rom degistrdiniz mi ? Ben cm7 kullaniyordum android 2.3.7ydi stock romdan farki yoktu bi deneyin isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esam.gun@hotmail.com

quote:

Bahsettiginiz sorunu ben yasamadim hic. Romunuzdan kaynakli olabilir rom degistrdiniz mi ? Ben cm7 kullaniyordum android 2.3.7ydi stock romdan farki yoktu bi deneyin isterseniz.

Yanlis alinti yapmisim pardon. Dixe playeri denedim teldeki cogu videoyu hic acmadi bile birakin 1080p yi. Bem gapps la alakali olabilir diye dusunuyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Yanlis alinti yapmisim pardon. Dixe playeri denedim teldeki cogu videoyu hic acmadi bile birakin 1080p yi. Bem gapps la alakali olabilir diye dusunuyorum.

bende de aynısı olmuştu. mx player kur, sağ üstten yazılım çözücüsünü seç düzelecektir. yazılım çözücüsü aktifse de donanım çözücüsünü seç, tam hatırlayamadım şimdi :)

• Kernel hala yok vay arkadaş yaff ... yapmiyoruz deyinde bari beklemeyelim alin basiniz calin kernelinizi

• quote:

Orijinalden alıntı: fabuloso

quote:

quote:

quote:

bende de aynısı olmuştu. mx player kur, sağ üstten yazılım çözücüsünü seç düzelecektir. yazılım çözücüsü aktifse de donanım çözücüsünü seç, tam hatırlayamadım şimdi :)

Hocam cevabiniz ilginiz icin cok tesekkur ederim ama yazilimsal donanimsal ikisinde sectim ama
    Sonuc gene ayni. Bu cok buyuk bi sorun degil android 4.1 kullanmaya deger genede.

• Dice playeri ve tegra 2 eklentisni kurdum videolarimi acmiyor arayuz geliyo ama gri ekranda kaliyor neden acaba

• Arkadaşlar çektiğim videoların ve resimlerin telefon hafızasına değil, harici hafıza kartına kaydedilmesini istiyorum .bunu nasıl yaparım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 3 Temmuz 2013; 10:28:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tíara`S

quote:

Orijinalden alıntı: onurugurr

quote:

Orijinalden alıntı: Tíara`S

quote:

Orijinalden alıntı: onurugurr

abiler ben orjinal cm7 rom attim ama launcher berbat,
    neutrino 2.9 super akici duruyo ama link bulamadim
    yardim nolur. yada ics jb lerden sorunsuz bi rom varmi
    cok istiyorum, ama en onemlisi stock internet
    tarayicisi , bana tarayicisi cok purussuz kusursuz bi
    rom lazim , nolur tavsiye ne olur cevap atin nolur

Linki vericem.Fakat önce parayı görelim Şaka tabi.

Neutriono 2.9 romun üç çeşidi var.Bunlar ;

Normal - Max. 1 Ghz
    GT - Max. 1.3 Ghz
    GT+ - Max. 1.45 Ghz

Hangisini istiyorsan onun indirme linkini atıcam.

saol abi, normal iyidir, digerlerinin sarji azmis diye
    duyddum. normal olsun abi. bide bu nasil kuruluyo
    farkli.mi acaba soylersen sevinirim abi. ve sence rom
    nasil yorum yapabilirmisin

Buyur bu romun linki ;

TIKLA

Buda kurulum açıklaması ;

İlk olarak indirdiğiniz dosyayı bellek kartında ana dizine atın. Sonra da CWM Recovery’e girerek sırayla:

1. Wipe Data/Factory Reset
    2. Wipe Cache Partition
    3. Advanced >> Wipe dalvik cache komutlarını uygulayın.

Daha sonra "Install zip from sdcard" seçeneğini seçerek indirdiğiniz ROM dosyasını ve GAPPS dosyasını sırayla kurun.

Romda Türkçe karakter sorunu mevcut.O yüzden bu linkteki dosyayı indirip ;

TIKLA

Telefonun dahili hafızasına at.CWM'den "Install zip from sdcard'' seçeneğinden dosyayı yükle.

GAPPS linki ;

TIKLA

Bunuda telefonun dahili hafızasına at.CWM'den "Install zip from sdcard'' seçeneğinden dosyayı yükle.

Senkronizasyon linki ;

TIKLA

Telefonun dahili hafızasına at.CWM'den "Install zip from sdcard'' seçeneğinden dosyayı yükle.

Rom hakkında düşüncem ;

Gayet stabil,hızlı ve hafif.Romun boyutu çok az ve içinde gereksiz neredeyse hiç birşey yok.O yüzden romun ram tüketimi minumum seviyede.Fakat GB olduğu için bir ICS veya JB performansı beklemek olmaz tabi ki.Şuan GB olarak bence en iyi rom bu romdur.Mromda güzel.Ama bunun AnTuTu'dan aldığı GPU puanı daha yüksek.

Sana tavsiyem bu rom ile bareber ;

Opera Mini Web Browser
    Ram Booster
    Nova Launcher Prime

Uygulamalarını kullanman olacaktır.İstersen benim kullandığım uygulamaların tamamınıda yazabilirim ve cihazını daha çok özelleştirebilmek için benim yaptıklarımı söyleyebilirim.

Şuan için sorunsuz ICS ve JB olmadığı için,sana cihaza JB görünümü kazandırmak için yükleceğin dosyanın linkinide veriyim ;

TIKLA

Dosyanın içinden Ics10.apk çıkacaktır.Bu apk dosyası JB temasıdır.Direk apk olarak yükle.Rar içinden çıkacak diğer dosya ise JBlookmodnewzip tir.Bu dosyayı telefonun dahili hafızasına atıp CWM ile yükle ( Install zip from sdcard ).
    Yüklemeden önce CMW'de Mount menüsüne gelip data/Unmount ve system/Unmount yapıp yüklemeniz gerekiyor.Yükledikten sonra tekrar eski hallerine döndür ( data/mount,system/mount ).

Alıntı.

Ben JB temasını yüklemedim.Sorun çıkartabiliyormuş bazı romlarda.Ama yedek alıp deniyorsan dene.

dostum anlattıgım gibi kurdum sorunsuz tesekkürler

ancak uygun nova bulamadım ???? epey bir versiyon denedim yüklenemedi???

• dostum ben bunu rom u kurmayı düşünüyorum,sana tek bir sorum var,
    mrom u bırakmam için neyinin daha üstün oldugunu söyleyebilirmisin,mesela çok fazla fark yok ise geçmeye degermi sence?
  • Arkadaşlar önceden internetteki tüm videoları sorunsuz oynatmasına rağmen fabrika ayarlarına geri döndükten sonra telefon internet videolarını oynatmıyor. Hangi flash playerı yüklemem gerek? Yardımlarınızı bekliyorum
  • arkadaşlar kimsede varmı bilmiyorumda bende bi sorun var. ön camın sağ alt kısmı kalkıyor. sanki az daha kaldırsam içi görünecek gibi. telefon düşmedide. acaba bi çözümü var mı? garantiye göndersem ne derler? başına gelen ve ya fikri olan varsa yazarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedsret

arkadaşlar kimsede varmı bilmiyorumda bende bi sorun var. ön camın sağ alt kısmı kalkıyor. sanki az daha kaldırsam içi görünecek gibi. telefon düşmedide. acaba bi çözümü var mı? garantiye göndersem ne derler? başına gelen ve ya fikri olan varsa yazarsa sevinirim

Aynı sorun bende de var. Kullanıma engel olmadığı için umursamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ahamza61

Arkadaşlar önceden internetteki tüm videoları sorunsuz oynatmasına rağmen fabrika ayarlarına geri döndükten sonra telefon internet videolarını oynatmıyor. Hangi flash playerı yüklemem gerek? Yardımlarınızı bekliyorum

Bunu yüklemelisin Flash Player
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epicus

Arkadaşlar çektiğim videoların ve resimlerin telefon hafızasına değil, harici hafıza kartına kaydedilmesini istiyorum .bunu nasıl yaparım?

kamerayı açtıktan sonra ayarlardan kaydedilen yer de seçim yapıyorsun..
    quote:

Orijinalden alıntı: Epicus

Arkadaşlar çektiğim videoların ve resimlerin telefon hafızasına değil, harici hafıza kartına kaydedilmesini istiyorum .bunu nasıl yaparım?

kamerayı açtıktan sonra ayarlardan kaydedilen yer de seçim yapıyorsun..
  • Muzik dinlerken sesi sonuna kadar actigimda cok takiliyor stok rom kullaniyorum 3 degisik muzik player denedim cozulmedi bu takilmaya cozum bulaniniz varmidir

• Anakartım yanmış,

Telefonu ankara necatibey teleservice'ye verdim. Garantiden değişecek.
  • Artik sıkıldım bu topicten haa. Gelipte kernel gorememekten

• Bende her gün günde 4-5 defa bakıyorum bir gelişme varmı diye artık sıkıldım.
  • Kerneli ramazana yetistirmeye calisiyorlarmis :)

• 
Sayfa: önceki 11311132113311341135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.