Şimdi Ara

Motorola Atrix 4.1.2 Jb Rom Güncellendi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
3
Favori
38.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yukledim cok begendim sadece bluetooth ta sorun var ki onuda hiç kullanmam
    birde video cekiminde sorun var onuda arastırdım Videocam illusion programını yukledim sorun yok suanda
    tam istedigim gibi bir rom
  • yalnız paylaşılan resim ile verilen link aynı değil. link 4.1.2 ye aittir.
  • bu rom gerçekten en iyisi.
    şarjı,arayüzü,performansı mükemmel.
    kamera,parmak izi yok. parmak izi hiç önemli değil benim için. kameranın çözümüde video cam illusion programı(not:hd çekim yapmıyor)
    Ben bugüne kadar her romda yaşadığım donma ve ısınma problemlerini bu romda yaşamadım.
    herkese tavsiye ederim. 2.3.4 kullanan arkadaşlar bu romu mutlaka deneyin. inanın telefon bir anda çağ atlıyor.
  • hocam tesekkur ederız boyle guzel bır konuyu actıgınız ıcın sızden ıstegım konu adını daha ılgı cekıcı hale geıtrmenız zıra gozden kacıranlar olabılır
  • Beyler 599 tl'lik Atrix bu Atrix mi? Birde JB için CWM Rom'u kurunca şarj nasıl etkileniyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şarjın romla ilgisi yok aslında arka pılanda çalışan program sayısı ile ilgili bazı romlarda gereksiz programlar cıkartılmıs bazılarında cıkartılmamıs
    sonradan ekler yada çıkarırsanız aynı hesaba geliyor
    şarjı ençok etkileyen ekran, wifi, oyun, 3g
    hani nette sörf derlerya bunun nedeni ekran ve wifi yada 3g nin açık olması
    programları ekleyip kaldırdıktan sonra telefonu net oyun gibi şeylerle çok kullanmadıktan sonra 3g yada wifi sadece lazım oldugunda acıp kapattıktan sonra hangi romu kullanırsanız kullanın şarjı etkilemez şu romda şarj şöle böle mantıklı olarak düşünürseniz hikaye bunlar.
    şarj tamamen sizin kullanmanıza bağlı şekilde az yada çok gider.
    beni 3 gün götürüyor.
  • Öncelikle teşekkürler bu yardım icin.

Yukaridakileri birebir uyguladik ve telefona ilgili yazilimi yukledik. Isletim sistemi aciliyor bir sikinti yok fakat GooglePlay durduruldu deyip duruyor. Sizdede benzer sorun yasandimi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: leorin

Öncelikle teşekkürler bu yardım icin.

Yukaridakileri birebir uyguladik ve telefona ilgili yazilimi yukledik. Isletim sistemi aciliyor bir sikinti yok fakat GooglePlay durduruldu deyip duruyor. Sizdede benzer sorun yasandimi acaba?

Arkadaş link leri yanlış vermiş , gapp 4.2.x için ama room 4.1.x, inş kısa sürede fark edip düzeltir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: experienced

quote:

Orijinalden alıntı: leorin

Öncelikle teşekkürler bu yardım icin.

Arkadaş link leri yanlış vermiş , gapp 4.2.x için ama room 4.1.x, inş kısa sürede fark edip düzeltir.

cm10.1 i ve google apps i aşağıdaki linklerden yükledim. 1 aydır sorunsuz kullanıyorum.

Download links

Firmware(Rom)

Latest version (2013-02-11)

http://goo.im/devs/epinter/cm-10.1-20130211-UNOFFICIAL-epinter-olympus.zip

Google Apps

epinter gapps v1:

http://goo.im/devs/epinter/gapps/gapps-jb-20121222-olympus-signed.zip

• Sayın;

clericuzieo

size minnettarım :) o kadar gündür o kadar site gezdim, bir sürü dosya indirdim hep sorunluydu. ama sizin dosyaları kurunca harika bir android 4.2.1 im oldu . çok mutluyum :)))

tekrar çok teşekkür ederim.
  • sanırım bluetooth da sorun var, onu açamadım. düzelir mi acaba zamanla
  • operayı bir türlü çalıştıramadım. hangi sürümü yüklediysem hep durduruldu hatası aldım, bir çok uygulamada aynı şekilde hata verdi. Temiz kurulum , defalarca silip tekrar kurdum düzelmedi bende 4.1'e geri döndüm şuan BENİM için en stabil sürüm 4.1 gibi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amashe

operayı bir türlü çalıştıramadım. hangi sürümü yüklediysem hep durduruldu hatası aldım, bir çok uygulamada aynı şekilde hata verdi. Temiz kurulum , defalarca silip tekrar kurdum düzelmedi bende 4.1'e geri döndüm şuan BENİM için en stabil sürüm 4.1 gibi gözüküyor.

Evet arkadaşım bende de aynı sorun ve yandex haritada aynısını yapıyor, bende 4.1 yükleyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: experienced

quote:

Orijinalden alıntı: amashe

operayı bir türlü çalıştıramadım. hangi sürümü yüklediysem hep durduruldu hatası aldım, bir çok uygulamada aynı şekilde hata verdi. Temiz kurulum , defalarca silip tekrar kurdum düzelmedi bende 4.1'e geri döndüm şuan BENİM için en stabil sürüm 4.1 gibi gözüküyor.

Evet arkadaşım bende de aynı sorun ve yandex haritada aynısını yapıyor, bende 4.1 yükleyeceğim

4.2 den geçince ciddi anlamda rahatladım , hem stabilite olarak hemde gönül olarak :) , yeni karnel çıkana kadar 4.1 akar gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomann

Sayın;

clericuzieo

size minnettarım :) o kadar gündür o kadar site gezdim, bir sürü dosya indirdim hep sorunluydu. ama sizin dosyaları kurunca harika bir android 4.2.1 im oldu . çok mutluyum :)))

tekrar çok teşekkür ederim.

İşinize yaradığına sevindim.

Romun geliştiricisi E.Pinter in kendi sitesinde yayınladığı linklerdir. Sitesini ara ara yoklamayı tüm atrix kullanıcılarına öneririm.

http://www.linuxmobile.org/atrix

• arkadaşlar bende yeni atrix kullanıcısıyım bu rom olaylarına falan çok yabancıyım bu işlemler neden yapılıyor acaba
    cihazın ilk alındıgı halinde kullanıyorum şu anda memnunum ama atrix konusunda da çok fazla bu tarz mesaj görüyorum
    sadece android versiyonunu mu yükseltmeye yarıyo yoksa cihazın performansını farkedilir biçimde arttırıyo mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psiko53

arkadaşlar bende yeni atrix kullanıcısıyım bu rom olaylarına falan çok yabancıyım bu işlemler neden yapılıyor acaba
    cihazın ilk alındıgı halinde kullanıyorum şu anda memnunum ama atrix konusunda da çok fazla bu tarz mesaj görüyorum
    sadece android versiyonunu mu yükseltmeye yarıyo yoksa cihazın performansını farkedilir biçimde arttırıyo mu?

performans, arayüz, güncel versiyon hepsi custom romlar ile oluyor .
  • Önemli bir soru: Custom Rom kurunca garanti dışı kalıyor değil mi? Peki öyleyse orjinal Rom geri yüklenir mi veya Rom değiştirildiği anlaşılır mı serviste?

• bluetooth ve video kaydı olmaması can sıkıcı yükletmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

bluetooth ve video kaydı olmaması can sıkıcı yükletmez

Stock rom'da da mı yok video kaydı ve Bt?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.