Şimdi Ara

MOTOROLA ARTİX Mİ YOKSA SAMSUNG GALAXY S2 Mİ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ho0k

quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

görmüşken bnde bi tavsiye alayım :) öncelkle şuna acıklık getireyim htc bataryası ii gitmekte olan bi cihaz.. desire hd kullanyorum..amoled olmaması ve kaba olusu dısnda mukemmel bı cıhaz. buyuk olusundan dolayı skıldm ve dha ust duzey bı cıhaz ıstyorm.bu telefona degısebılecek ne olmalı sizce ?

bnm arkadaşa cevabım ise : S2 - androide kraldan basla kral olrak dewam et :)

desire hd nin buyuk olmasından sıkılan insan sgs 2 le nasıl mutlu olacak ?

belki kalınlıkla ilgili bir durumdur.SGS II gerçekten çok ince ve hafif.

• Bence Atrix, donanımsal olarak birbirlerine yakın özellikteler zaten samsung ekranıyla bir fark yaratıyor o kadar. İnceleme videolarına baktığın zaman Atrix şimdilik performans olarak biraz daha tutuk duruyor ama Temmuz ayında gelecek olan 2.3.3 güncellemesiyle cihaz asıl o zaman performansını gösterecek. DH Mesut ÇEVİK telefon incelemesini zaten hayranlıkla yapmıştı., Atrix in batarya performası da iyi. SGS II de HDMI çıkışı yok bu benim için bir eksi, Atrix in HDMI dock ve Lapdock ile yaratmış olduğu özgünlük bile çok cezbedici. Lapdock özelliği benim gibi hergün laptop taşımak zorunda kalanlar için çok pratik bir özellik
    Garanti konusuna gelince de, ne yazık ki motorolanın Türkiye de garantiyi sağlayacak servisi yok ama forumda da dahil olmak üzere güvenilir satıcılar var, yurt dışı garantisi verebiliyorlar, garantilik bir durumun olduğu zaman yurtdışındaki servise gönderip işlemlerini yapabiliyorlar ama bu biraz daha fazla süre alıyor tabii ki.
    Netice de bence ATRİX...

• sgs 2 ben hdmı var zannediyordum bu gerçekten büyük eksiklik geriye kalan dark ekran ve dış görünüm gibi görünüyor(tabi garanti dumunu saymassak) bu gidişle bir telefon alamayacam galiba
    quote:

Orijinalden alıntı: carmicheal

Bence Atrix, donanımsal olarak birbirlerine yakın özellikteler zaten samsung ekranıyla bir fark yaratıyor o kadar. İnceleme videolarına baktığın zaman Atrix şimdilik performans olarak biraz daha tutuk duruyor ama Temmuz ayında gelecek olan 2.3.3 güncellemesiyle cihaz asıl o zaman performansını gösterecek. DH Mesut ÇEVİK telefon incelemesini zaten hayranlıkla yapmıştı., Atrix in batarya performası da iyi. SGS II de HDMI çıkışı yok bu benim için bir eksi, Atrix in HDMI dock ve Lapdock ile yaratmış olduğu özgünlük bile çok cezbedici. Lapdock özelliği benim gibi hergün laptop taşımak zorunda kalanlar için çok pratik bir özellik
    Garanti konusuna gelince de, ne yazık ki motorolanın Türkiye de garantiyi sağlayacak servisi yok ama forumda da dahil olmak üzere güvenilir satıcılar var, yurt dışı garantisi verebiliyorlar, garantilik bir durumun olduğu zaman yurtdışındaki servise gönderip işlemlerini yapabiliyorlar ama bu biraz daha fazla süre alıyor tabii ki.
    Netice de bence ATRİX...

• S2'de HDMI var arkadaşlar. USB portunu kullanıyorsunuz.
  • :) bn daha az boyuta sahip sanıyordum arkdaslr..
    atrix gözüküyor şu durumda.. tşekkrler
  • yorumunuzdan bir şey anlayamadık hocam
    quote:

:) bn daha az boyuta sahip sanıyordum arkdaslr..
    atrix gözüküyor şu durumda.. tşekkrler
  • SGS 2 de HDMI yok MHL uyumlu USB portu var, onu kullanmak için de kullanılacak TV'nin MHL uyumlu olması lazım. Eğer tv MHL uyumlu olmazsa telefonla bağlantı halindeyken, telefon aynı anda şarj olmuyor. E multimedya ortamında şarjın harcanma miktarını göz önüne alırsak pek avantajlı durmuyor. Ama direkt HDMI bağlantısında böyle bir şarj problemi sözkonusu değil.
  • :)) aceleyle yazınca öyle oldu braz. siz karar werebıldnzmı pekı hocam
  • anladım hocam aslında daha kararımı vermemdim yeni gelecek yorumlara ve genel havaya bakıyorum ama bir süpriz olmassa sgs2 alacam galiba
    quote:

:)) aceleyle yazınca öyle oldu braz. siz karar werebıldnzmı pekı hocam

• sonuç olarak bu port üzerinden cihazı tv ye bağlayıp hd kalitesini alabiliyoruz yani değil mi?
    quote:

SGS 2 de HDMI yok MHL uyumlu USB portu var, onu kullanmak için de kullanılacak TV'nin MHL uyumlu olması lazım. Eğer tv MHL uyumlu olmazsa telefonla bağlantı halindeyken, telefon aynı anda şarj olmuyor. E multimedya ortamında şarjın harcanma miktarını göz önüne alırsak pek avantajlı durmuyor. Ama direkt HDMI bağlantısında böyle bir şarj problemi sözkonusu değil.
  • evet bağlayabilirsiniz, ama dediğim gibi MHL uyumlu olmayan tvlerde şarj problemi olur. Bu MHL portu yeni gelişen bir port, SGS2 ilk kullanan telefon olucak, zamanla MHL uyumlu tvlerde piyasa da yerini alacaktır.
  • Motorola Artix
  • hımm anladım hocam sonuç olarak hdmı çıkışı vazifesi yapıyor ancak şarj olmuoyr
    quote:

evet bağlayabilirsiniz, ama dediğim gibi MHL uyumlu olmayan tvlerde şarj problemi olur. Bu MHL portu yeni gelişen bir port, SGS2 ilk kullanan telefon olucak, zamanla MHL uyumlu tvlerde piyasa da yerini alacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

hımm anladım hocam sonuç olarak hdmı çıkışı vazifesi yapıyor ancak şarj olmuoyr
    quote:

evet bağlayabilirsiniz, ama dediğim gibi MHL uyumlu olmayan tvlerde şarj problemi olur. Bu MHL portu yeni gelişen bir port, SGS2 ilk kullanan telefon olucak, zamanla MHL uyumlu tvlerde piyasa da yerini alacaktır.

MHL portu HDMI ya dönüştürmüyor mu bağlantıyı zaten? Yani MHL portuna takılan kablonun diğer ucu HDMI çıkışı oluyor.Bu yüzden şarz sorunu olacağını sanmam ama...

• arkadaşlar yarın alacam bir cihaz son yorumları alayım merakla bekliyorum Ağırlık sgs2 den yana
  • bazıları sadece telefon modelini yazmış niye onu şeçmemiz gerektiğini de yazın bende bu ikisi arasında kararsız kaldım bide motorola atrix 4g rusya da var mı?
  • buradaki video izleyin karar vermenize biraz daha yardımcı olurhttp://www.oyunhabercisi.com/2011/06/11/samsung-galaxy-s-2-ve-motorola-atrix-4g-karsilastirmasi/
  • yıldızlı bölge oyunhabercisi
  • göstermiyor:(
  • http://www.teknoblog.com/mobil/mhl-destekli-samsung-galaxy-s-iinin-microusb-portu-goruntu-aktarimi-da-yapiyor.html
    quote:

Orijinalden alıntı: Juan Pablo Montoya

quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

hımm anladım hocam sonuç olarak hdmı çıkışı vazifesi yapıyor ancak şarj olmuoyr
    quote:

MHL portu HDMI ya dönüştürmüyor mu bağlantıyı zaten? Yani MHL portuna takılan kablonun diğer ucu HDMI çıkışı oluyor.Bu yüzden şarz sorunu olacağını sanmam ama...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.