Şimdi Ara

MOTORLU ARAÇLAR GENEL BÜYÜK BULUŞMASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
1
Favori
4.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul buluşması da olur o vakte kadar..
    Zaten belli aralıklarla toplanıyor/toplanıyoruz..:)
    Mesela 23 Nisan haftası olabilir İstanbul için.
  • Berk ve diğer arkadaşlar

Evet çok erken bir vakitte konuyu açtım. Ama maksadım herkesin haberi olmasıydı. Temmuza da daha çok var, hayatın ne göstereceği belli olmaz o zamana kadar. Ama bir plan yapalım, organizasyon tertip edelim diyorsak büyük destek sağlamamız şart.
  • Bu buluşmayı İstanbul'da yapmayacaksak bari Temmuz ayında güneyde buluşalım. Rockford Fosgate hepimizi misafir eder diye tahmin ediyorum.
  • Bende tanışıp arkadaş olmak isterim sizlerle.Yaza doğru güzel bi organizasyon olur ve katılırım inşallah.

Bu sene öss 11 nisanda mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

Bu buluşmayı İstanbul'da yapmayacaksak bari Temmuz ayında güneyde buluşalım. Rockford Fosgate hepimizi misafir eder diye tahmin ediyorum.

Ayvalık iyimi yaprak hoca
  • Valla Öss ne zaman bilmiyorum. Genel bir tarih diye ortaya attım. Ben en son girdiğimde Haziran'daydı

İstanbul buluşması da yapabiliriz hiç ama hiç farketmez benim için. Kaçırdığım buluşma sayısı çok az doğal olarak, çünkü neredeyse herkesi ben toparlıyorum.

Tuğberk, güney de olur farketmez. Ama istanbul daha kalabalık Olmadı konvoy yapar Ayvalık-İzmir-Muğla-Antalya yapar Taner abiyi Adana'ya bırakır Ankara üstünden geri döneriz

Dayak işine gelirsek.. Ben forumu kırmızı ve mavi takım olarak ikiye ayırmayı düşünüyorum. Kırmızı Uzakdoğucular ve Mavi Avrupacılar diye. Taşlı sopalı kavga ederiz artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Berk ve diğer arkadaşlar

Ama bir plan yapalım, organizasyon tertip edelim diyorsak büyük destek sağlamamız şart.

Joushkun cuğum sponsordan bahsediyorsan onları da bulurum istersen Efes'i hemen sponsor yapayım ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockford Fosgate

quote:

Bu buluşmayı İstanbul'da yapmayacaksak bari Temmuz ayında güneyde buluşalım. Rockford Fosgate hepimizi misafir eder diye tahmin ediyorum.

Haahah

Bana uyar, nasıl olsa 798743 kişi katılım yapacak, sen düşün.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rockford Fosgate

quote:

Haahah

Bana uyar, nasıl olsa 798743 kişi katılım yapacak, sen düşün.

Kuyruğun arkası İstanbul'da başı Çanakkalede

• quote:

Orijinalden alıntı: Berxolid

quote:

Berk ve diğer arkadaşlar

Ama bir plan yapalım, organizasyon tertip edelim diyorsak büyük destek sağlamamız şart.

Joushkun cuğum sponsordan bahsediyorsan onları da bulurum istersen Efes'i hemen sponsor yapayım ;)

Yok yahu sponsor gerekmez. Öz kaynaklarımız alayına yeter

Yarın akşam tüm marka model klüplerine de yayacağım buluşma düşüncemizi.

• Yazın buluşmayı Beyaz Rusya'da yaparsanız katılırım ve çok da güzel ev sahipliği yaparım size

Fakat yaz gelmeden ayrı olarak bi "ISTANBUL GENEL" buluşması yaparsak da güzel olur kanımca.
  • Erteleyemeyeceğim bir işim olmazsa ben bağlamamı da kapar gelirim.

Ankara'daki arkadaşlarla toplanır, nereye derseniz geliriz. Mangalımızı yapar, keyfimize bakarız... Güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

Yazın buluşmayı Beyaz Rusya'da yaparsanız katılırım ve çok da güzel ev sahipliği yaparım size

Fakat yaz gelmeden ayrı olarak bi "ISTANBUL GENEL" buluşması yaparsak da güzel olur kanımca.

iyi tamam yapıcaz
  • Beyaz Rusya mı..?
    White Woman'lar da olur mu?
  • Tebrikler kardeşim çok güzel düşünmüşsün bende o tarihte bir işimiz olmaz ise sizlerle olmayı isterim.
  • quote:

Yazın buluşmayı Beyaz Rusya'da yaparsanız katılırım ve çok da güzel ev sahipliği yaparım size

yaz beni başa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikum -- 14 Mart 2010; 1:10:15 >
  • quote:

quote:

iyi tamam yapıcaz

Yapalım valla :)

quote:

Orijinalden alıntı: bucakli

Beyaz Rusya mı..?
    White Woman'lar da olur mu?

Olur olur

• Yapacaksak pasaport&vize için başvurayım hemen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikum

quote:

yaz beni başa

Beyaz Rusya'ya en yakınımız sensin zaten, giderken hayrına bir haber etsen de gelsek

• Marka topluluklarından da yüksek katılım beklediğimizi hatırlatmak isterim. Lütfen sizler de tanındığınız marka model klüplerinde bu fikrimizi yaygınlaştırın sevgili arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.