Şimdi Ara

MOTORLU ARAÇLAR GENEL BÜYÜK BULUŞMASI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
1
Favori
4.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

quote:

Orijinalden alıntı: alikum

quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

Yazın buluşmayı Beyaz Rusya'da yaparsanız katılırım ve çok da güzel ev sahipliği yaparım size

Fakat yaz gelmeden ayrı olarak bi "ISTANBUL GENEL" buluşması yaparsak da güzel olur kanımca.

yaz beni başa

Beyaz Rusya'ya en yakınımız sensin zaten, giderken hayrına bir haber etsen de gelsek

siz istanbuldan uçakla geçerken ben yüzerek geçerim karşıya merak etmeyin siz

adresi alayım bu arada
  • Beyaz meselesini kapatan ilk üyemize Aksaray Bacardi Club'ten 4 kişilik loca hediyemizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Beyaz meselesini kapatan ilk üyemize Aksaray Bacardi Club'ten 4 kişilik loca hediyemizdir.

Bundan sonra beyazla ilgili mesaj atan üyelerimize 4 gün tatil.
  • @alikum

Beyazı kapatalım, loca hakkı kazanıp ıslağa geçeriz.
  • Buluşmaya genel her Röno ve Alfacıya benden maden suyu hediye kampanya bile yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadrifoglio

@alikum

Beyazı kapatalım, loca hakkı kazanıp ıslağa geçeriz.

bak kardeşim bana beyaz felan deme, zaten karedenizliyiz genetik yatkınlığımız var, saçına başına bakmam...
  • Temmuz ayı , yani yaz .

Buralardaysam kesin gelirim.
  • bişibüşücelere "geleceksiniz uleyn" der ben toplarım da aşırı geniş katılımda da kim kime dum duma durumu olacaktır büyük ihtimal.
  • Zaten amacımız da aşırı geniş katılım olması.
  • Ankara'da da az kişi yok. Herkesi İstanbul'a taşıyacağınıza ki zor, buluşmayı ikisinin arasında yani Bolu'da yapsanız nasıl olur?
    Örneğin Abant buluşma noktası olur, Ankara- İstanbul ve bir çok yerden günü birlik gidip gelmeye de uygun bir nokta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 14 Mart 2010; 4:03:07 >
  • Daha erken..Öneriler artırılıp;ortak bir karara ulaşılabilir.
  • Bu organizasyondan önce bir " İstanbul Buluşması " güzel olurdu, yapılacak ise bir haber edin,bagajımda 2 adet nargilem hazır
  • quote:

Orijinalden alıntı: joushkun

Marka topluluklarından da yüksek katılım beklediğimizi hatırlatmak isterim. Lütfen sizler de tanındığınız marka model klüplerinde bu fikrimizi yaygınlaştırın sevgili arkadaşlar.

benide listeye yazabilirsin sizlerle tanışmak güzel olacak belki kulağınızı daha yakından çekmek fırsatım da olur sanal ortamda zor oluyor..

fatih ormanıda güzel bir fikir bence.

profesyonel fotograf makinasıda ayarlayabilirim.

tabi fahri üye olmam ayrıcalığında
  • Ankara olursa bende gelebilirim
  • Aslında herkeste pasaport vize olsa, Rusya hikaye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dranov

Ankara olursa bende gelebilirim

aynen.. istanbula gelemem.. niye geldin forumda buluşma var desem arkadaşlar güler ya..
  • Çok güzel olur böyle bir buluşma zaten yazdan itibaren her türlü organizasyona katılacağım herkezi yakından tanımak istiyorum.
  • Bende gelmek istiyorum benide alın aranıza

Hem o kadar 2.sayfanın ilk mesajınıda attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerf -- 14 Mart 2010; 11:37:54 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.