Şimdi Ara

Motorcu arkadaşlar aman Dikkat (KAZA içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Motorsiklet (Vitesli veya Scooter) farketmez süren arkadaşların dikkatine.

kamyon ve tır gibi araçların yanlarından geçerken özellikle dikkatli olalım.
    Bugün gerçekleşen bir kazada bir motorcu arkadaş çok feci şekilde can vermiştir.

Arkadaşın motoru tam kamyonun ön lastiğinin orada kayıp kafası maalesef ön tekerin önüne düştü
    tekerde kafasından geçti.

Lütfen yüreği dayanmayanlar izlemesin.

http://www.internethaber.com/vanda-kan-donduran-kaza-video-galerisi-101122.htm

• Kamyon yolları sulayarak gidiyor, yayalar kaldırımdan değil yoldan gidiyor ve motorun üstüne üstüne yürüyorlar , adam onlara çarpmamak için hafif sol yaparak kamyonun önüne geçmeye çalıştı ama yayaların yoldan MAL gibi gitmesi ve yolun ıslak olması sonucunda kontrolünü kaybetti, aslında hız çok düşük ama kader diyelim.
  • Bana göre ne kamyoncuda suç var , ne de motorcuda.Allah rahmet eylesin kötü bir ölüm.
  • Kamyonda yan koltukta bayrak tutan geri zekali da kaçti gitti hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafasında kask var gibi gördüm ama yoksa zaten tam kazaya davet. Koca tanker de kutlamaya geliyor. Senin ne isin var orada baska araba mı kalmadı ? Bedavaya ölüm işte. Ne dersin.

• yetti artık be seçim konvoyu bilmem nesi su seçimler olsa da hem araç hem de gürültü kirliliğinden kurtulsak gelişmiş ülkelerde de böyle konvoylar falan oluyor mu çok merak ediyorum slogan dinlemekten korna sesinden gına geldi

Allah rahmet eylesin çok kötü bir ölüm olmuş...
  • Allahım Yarabbim o ezilme sesi mikrofona yansımış..Allah rahmet eylesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Kafasında kask var gibi gördüm ama yoksa zaten tam kazaya davet. Koca tanker de kutlamaya geliyor. Senin ne isin var orada baska araba mı kalmadı ? Bedavaya ölüm işte. Ne dersin.

hocam kamyon geçiyo üzerinden kask olsa ne.. belediye aracı muhtemelen kabin üzerinde bile vatandaş var seçim konvoyuna girmiş sözde yolları mı yıkıyo şimdi kamyon sizce arkadaşlar ?? nasıl bir ülkede yaşıyoruz gece gece sinirim zıpladı ya..
  • Tankerin yolu ıslatması da zemin hazırlamış işte kazaya. Allah ölümün bile hayırlısını versin derler ya, çok acı bi ölüm gerçekten. Merhuma Allah rahmet eylesin, ailesine, sevenlerine sabır versin. Kimdir bu kazanın sorumlusu, kimden ve nasıl hesap sorulacak o da bir muamma.

• Kötü oldum şimdi ya. Kamyon nasıl da üstünden geçti. Yerleri niye suluyorsun be adam, çimen mi var yerde? Kaymasına kolaylık sağlamış motorlu arkadaşın. Hepsi 1 saniyede gerçekleşti. Motorlu da olay gerçekleşmeden 1 saniye önce yaşıyordu, anında öldü. Çok yazık..
  • Geçen gün bizim burada benzer bir olay oldu

http://www.timeturk.com/nevsehir-de-feci-kaza/haber-11022
  • İnsanlar böyle basit kazalarda ölmemeli.
  • Çok kötü ya... Allah rahmet eylesin o ses neydi öyle...
  • Çok yazık olmuş, video da sesi geliyor, içim kötü oldu, ailesine sabır dilemekten başka elden ne gelir. Siyasilerin şu konvoy, bayrak asma gibi eylemler kirlilik ve israftan öte değil. Konvoy kazalarına da her seçim denk geliyoruz. Bu sefer çok kötü ya .

• Kütürt diye bir ses duydum ama umarım motordan gelmiştir o ses ve kafatasının üzerinden geçmemiş olsun lütfen o teker

• Kanım dondu.
  • Çok kötü ezilmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahım o nasıl kötü bir ölümdür, Allah rahmet eylesin çok kötü oldum
  • Yolda gezen veletler yüzünden oluyor kaza. Tabi yerin de ıslak olmasının sebebi var.
  • Görünüşü kötü olsa da umarım acısız olmuştur (acısız olduğunu düşünüyorum)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.