Şimdi Ara

Honda cr-v 2.0 otm. Yakit tuketimi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
2
Favori
14.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yol bilgisayarı ile pompa verileri aynı mı ölçme imkanınız oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ş.dışı için gayet iyi. Aynı araç bir yakınımda var ş.içi lpg ile 40kr yaktığımı söylüyor sizde durum nasıl?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jipler çok yakıyor ya
  • Araç hakkında biraz bilgi verirmisiniz ?
    Kaç model ?
    Lpg varmı ?
    Otomatiği 4 ilerimi 5 ilerimi ?
    Kronik bir sıkıntı varmı ?
    Hangi şehir ?

Memnun olmadığınız yanları varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stompanato -- 5 Eylül 2017; 10:17:32 >
  • Şu ana kadar en düşük 6.1 yaktım.

3 kişi + bagaj+ bisiklet+klima fakat dönüşte aynı değer olmadı.

• Arac 2012 nodel lpg takili 5 ileri akilli tam otm. Kronik sorunum hic olmadi. 20 binde lpg taktim 30 binde mars gec basinca subap ayari yaptim halen tik demedi 65 bin oldu. benzin ile pompa degerleri ayni lpg de yaklasik %15 fazla tuketiyor.

Ortalama uzun yolda 9 ila 11 litre arasi

Sehir icinde ise 11 ila 14 litre arasi lpg tuketiyor.

Arac uzun yolda c sinifina gore 2 kat az yorar sarsilmiyor dumduz gidiyor cok sessizdir.

Tek eksi yonu performansi rampalarda hızınız 130 dan dusuk ise bazen bir bazen 2 vites duser devirli cikar. Ancak bu tuketime 4 çeker 1800 kg araba daha ne yapsin.

4 ceker diye aldim ve forumlarda o videolara itibar etmeyin uludag kartalkaya -20 derece buzda erimis bol karda her kosulda uzerindeki dunlop grandtrek suv lastigi ile gram kaymadan cikti. Bu sene abartip tam yaz lastigi aldim -25 derece buzda denedim 4 teker birden kaydi cikamadim. :)) frene basiyorum arac geri geri gidiyor zincirle is gördük. Zincir takili degilmis gibi sessiz ilerliyor. Kisin en azindan suv lastigi olmali bu aracta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurozer -- 5 Eylül 2017; 19:11:21 >

• Honda cr-v 2.0 otm. Yakit tuketimi.

Kardesim genc pilot 250 km o kullandi surekli yavaslayip hızlanıyor rampanin ortasinda hizdan dusup 4500 devirde tekrar hizlanmasi beni benden aliyor :)

• güzel değerler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı araç bende de var. 2012 model LPG takılı, dün İstanbul'dan Ankara'ya geldim. Altunizadeden LPG yi fulledim. 95 TL lik LPG aldı. 415 km yol yaptım. 100-120 km arası hızla gitmeye çalıştım. Hanım, iki çocuk,bagaj dolu klima açıktı.

Bu ikinci CRV aracım. Arada çok araç kullandım. Yine CRV aldım, uzun süre satmam sanırım. Çok memnunum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.