Şimdi Ara

motor yagı degıseyımmı 2 sene 23 bın km olmus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlığı 2. el araç neden alınmaz olarak değiştirir misiniz acilen 😂
  • turboclio

• Gerek yok, israf olmasın boşuna. Aracın plakası açık fotoğrafını görebilir miyiz? Bir maşallah diyelim.
  • evde 2 araba var bırı palio bırı albea

ayrıca galerıden arabayı alırken kredı cekılecek

motor yagı ıcın kredımı cekelım cepımde para yok,motor yagını ben degıstırıcem

konu ınsanların faydalanması ıcınde ıyı bır konudur mıllet km yı ogrenmıs olcak..hemen hakaret ve yalancılıkla sucluyorsanız kendınıze bakın.kurallara uyun.admınler banlamaktan bıktı

bence konuyu bozan kısıler banlasn forum kalıtesı artar

konu dısında bıle bu kadar saldırgan tıpler yok.bence araba kullanmaktan bu hale gelmıssınız

konu bellı soru bellı öneri bellı gerısı boş konusma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 4 Aralık 2020; 15:59:2 >
  • Aracı uzun süre kullanacağım, ileride sorun çıkarsa çıksın, yaptırırım diyorsan değişme. Ama satarken dürüst ol, motora katkı falan koymadan sat.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahin1001

Her sene yağ değiştirmek kapitalist düzenin oyunudur. Yağ rafta kaç sene dayanıyorsa motorda da o kadar dayanır. 4-5 sene giden yağlar var. 100.000 km yapmadan yağ mı değişir. Paranızı çöpe atmayın denize atın hem balık bilmezse de bilmesin nolmuş.

ironi mi bu gerçek mi anlamadım ama gerçekse vahim  

• Araca yağ bakımı yaptıramıyorsun fakat 23.000 km götürecek benzin/ lpg alabiliyorsun.

Blok +

• Satarken sorunsuz emsalsiz falan yazma yeter. Gerisi senin bileceğin iş.

• birde o yağ yarı sentetik 10w40dır. 250 liradan kaçarken 8binlik olmayın
  • cormen kullanıcısına yanıt

bakımları kmsi gelmeden düzenli yapıldı. garaj arabası motor %200 çıkıyor  

• Her sene değişmesi gereken bir şey için 2 sene 4 ay demişsin. Yazık günah motora. Yağin moleküler yapısı bir kış atlatinca bile bozuluyor zaten. 300 liralık yağ koymaniza gerek yok 100tl yağ. alın değiştirin biran önce.

https://m.n11.com/petrol-ofisi-maxima-xt-5w-30-motor-yagi-4-lt-uretim-tarihi-2020-P272857718

https://m.n11.com/arama?srt=REVIEWS&q=fiat%20palio%20filtre%20seti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 5 Aralık 2020; 12:41:57 >

• Geçen sene 1 lt yağ eklemen iyi olmuş, her sene böyle az bişey yağ ekleyerek kullanın.
  • 3-5litre yağ bir de filtre alamıyorum diyorsan. Araç sahipliği senin için epey lüks olmuş. Sat kurtul aksama karnın doyar.
  • 23 binde yağ mı değişir? en az 30 bin daha kullan.Motordan değişik sesler gelecektir muhtemelen, kafana takma.

• otur evinde yağ...

• TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt

Bu cocugun bindigi arabaninda yagi degistirmemisti 15 bin km olmusti sonra yurtdisina gitti bir daha gelmedi.

Konu sahibine laf sokmayin teppee bey haric digerlerine diyorum. Teppee bey eskilerden... verin parasini degistirsin bu adam issiz ekonomik krizde isini kaybetti verecegi harcayagi her kurus onun icin degerli, hayati oneme sahiptir. Bisey olmaz degistirmezsen yagsiz kalmasin yoksa bizim araba gibi yatak sarar. Acik yag koy sanayide bulursun ucuza.

• savunmaya bak kimse değiştirmiyormuş. yazık
  • Değişmene gerek yok, yağ eksildikçe üstten tamamlayarak ömür boyu kullanabilirsin. Tabi böyle bir şey yok :) git en ucuzundan bir yağ al koymaya bak.

• Artık değiştirmene gerek yok o motordan hayır gelmez artık üstüne eklemeye devam et

• Bu foruma kalırsa yağ değişimi 1 km veya 1 gün geçse dahi motoru eline alırsın
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.