Şimdi Ara

motor tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar, ben onumuzdeki sene icin ciglide katip celebi universitesini kazandim evim bornovada yol belediye ulasim imkanlariyla cok uzun suruyor. ancak otobandan giderek epey kisaliyormus. arabam yok onun icin butcem de yok zaten. motorlarin cok az yaktigini duymustum biraz arastirdim ancak pek bir sey anlamadim. hiz tutkunu degilim ancak cok dusuk hizlarla da otobanda gidilemez diye tahmin ediyorum. bu yuzden bildiginiz tatminkar bir hiza cikabilecek ancak fazla da yakmayacak bir motorsiklet tavsiyesi verebilir misiniz? bu arada fazla da pahali olmamali zaten baska olcut kalmadi :) simdiden tesekkurler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Falcon Viper 150 al fiyatına göre ucuz 5 sene güzel binersen sorunsuz dayanır sonrada ztn okul bitince satarsın.
  • Duke 250
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

Duke 250

Hocam nokta koymayi unutmuşsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: W1L3D4

Falcon Viper 150 al fiyatına göre ucuz 5 sene güzel binersen sorunsuz dayanır sonrada ztn okul bitince satarsın.

anladim peki 50 km de ne kadar yakiyor bir bilginiz var mi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

Duke 250

hocam baktim internetten de 10bin tl civari gosteriyor 2.el o kadar para veremem

• mondial loyal 100 al
  • smtktvnc kullanıcısına yanıt
    fazla yakmaz az yakacak motor istiyosan TVS Jupiter öneririm sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W1L3D4

fazla yakmaz az yakacak motor istiyosan TVS Jupiter öneririm sana.

guzel bir seye benziyor hocam tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ırwastbey

mondial loyal 100 al
    Frenleri için çok kötü diyorlar hocam, tavsiye etmiyorlarmış.Ben de onların yalancısıyım.
  • smtktvnc kullanıcısına yanıt
    servise götür sıkarlar onu yaparlar ayarlarını
  • Kesinlikle Kymco Aglity City 125

• quote:

Orijinalden alıntı: smtktvnc

merhaba arkadaslar, ben onumuzdeki sene icin ciglide katip celebi universitesini kazandim evim bornovada yol belediye ulasim imkanlariyla cok uzun suruyor. ancak otobandan giderek epey kisaliyormus. arabam yok onun icin butcem de yok zaten. motorlarin cok az yaktigini duymustum biraz arastirdim ancak pek bir sey anlamadim. hiz tutkunu degilim ancak cok dusuk hizlarla da otobanda gidilemez diye tahmin ediyorum. bu yuzden bildiginiz tatminkar bir hiza cikabilecek ancak fazla da yakmayacak bir motorsiklet tavsiyesi verebilir misiniz? bu arada fazla da pahali olmamali zaten baska olcut kalmadi :) simdiden tesekkurler :)

Tecrübe durumunuz nasıl ? Cbr 250 sizin için iyi tercih olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SuwaTr

quote:

merhaba arkadaslar, ben onumuzdeki sene icin ciglide katip celebi universitesini kazandim evim bornovada yol belediye ulasim imkanlariyla cok uzun suruyor. ancak otobandan giderek epey kisaliyormus. arabam yok onun icin butcem de yok zaten. motorlarin cok az yaktigini duymustum biraz arastirdim ancak pek bir sey anlamadim. hiz tutkunu degilim ancak cok dusuk hizlarla da otobanda gidilemez diye tahmin ediyorum. bu yuzden bildiginiz tatminkar bir hiza cikabilecek ancak fazla da yakmayacak bir motorsiklet tavsiyesi verebilir misiniz? bu arada fazla da pahali olmamali zaten baska olcut kalmadi :) simdiden tesekkurler :)

Tecrübe durumunuz nasıl ? Cbr 250 sizin için iyi tercih olabilir.

Sadece bisiklet

• quote:

Orijinalden alıntı: ırwastbey

servise götür sıkarlar onu yaparlar ayarlarını

Anladim gelişi öyleymiş ama öyle diyorlar

• Dostum kusura bakma konudaki mesajların birçoğu ezbere atılmış. İzmir Demirköprüde okulum. Ondan dolayı dediğiniz yolları biliyorum ve TVS Jüpiter , Mondialdir , Falcondur patates olursun. Eğer maddi durumun elverişli ise Çinlilerden uzak durmanı öneririm.

- Nakit durumuna Göre 2012-2013 CBR 250R Bu yollarda işini fazlasıyla görür parçası çok , servisi çok, CC'si otoban için ideal. (Başlangıç için en rahat 250cc kullanımı kolay diye biliyorum=)

- Nakitin daha az ise CBR 125 düşünebilirsin. Yine kendini kanıtlamış bir motor 13hp olmasından dolayı otobanda en soldan gidemezsin ama 120 civarına kadar çıkabiliyor. Bisiklet gibi hafif rahat

- Bajaj Pulsar 200 NS (İncelemeleri fiyatına göre olumlu olduğunu yazıyor bi göz at)

- TVS Apache , Yamaha YBR 125 , Honda CBF 150 bunlarla da bisiklet sürer gibi motoru öğrenirsin , 100 km'de 2.5 litre falan yakıyorlar.

Scooter tarzı istersen X-Max 250 abs çekersin. On numara , vites yok ve tasarımı mükemmel

• Smyrn3. kullanıcısına yanıt
    Gerçekten teşekkür ederim ayrıntılı yazmış uğraşmışsınız. Bu sene artık böyle gidecek önümüzdeki yaz çalışıp almayı düşünüyorum bundan sonrası için. CBR 250R tasarımı gerçekten çok güzel.Umarım onu alabilecek kadar durumum olur.Tekrardan sağolasın
  • quote:

Gerçekten teşekkür ederim ayrıntılı yazmış uğraşmışsınız. Bu sene artık böyle gidecek önümüzdeki yaz çalışıp almayı düşünüyorum bundan sonrası için. CBR 250R tasarımı gerçekten çok güzel.Umarım onu alabilecek kadar durumum olur.Tekrardan sağolasın

Bu konularda biraz bilgi kirliliği var , elimden geldiğince objektif anlattım. Maddi durumunuz yeterse BAJAJ Pulsar RS200 (ABS'li , Grenajlı , SuperSport bir motor ve çok rahat bir oturuş pozisyonu var.) Göz atabilirsiniz , yada Hyosung GT 250R'da araştırabilirsiniz (Karbütör ve enjeksiyonlunun farkları vardı fakat 250CC'de kendini kanıtlamış bir motor. 2. el fiyatlarının ucuz olması da avantaj ) İyi forumlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.