Şimdi Ara

MOTOR HASARINI GİZLEMEK İÇİN DEVRE BAĞLAYIP MOTORA KATKI KOYMUŞLAR SONRADAN BELLİ OLDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MOTOR HASARINI GİZLEMEK İÇİN DEVRE BAĞLAYIP MOTORA KATKI KOYMUŞLAR SONRADAN BELLİ OLDU

Malum oto ekspertiz yapan bir firmanın video sitesinde gördüm
    Gerçekten bu tür arabalar hep bu Exper e mi geliyor yoksa bu ülkede bu olaylar sürekli oluyor mu?

Bir usta eğer o arabanın motorunu anlayamiyosa ne expertizlik yapsın ne de ustalık

https://m.youtube.com/watch?v=UvfGsHyLiWM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 9888 9 kullanıcısına yanıt
    Yok bunlar ateyizler
    Ben sordum değilim Müslüman dediler. Hepsi senin gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 25 Mayıs 2019; 9:56:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buda forumda yeni moda oldu expertizcilerin videosunu paylaşma. Geçen aylardada birileri devamlı geyik testi videosu koyuyordu foruma

• Bu adama hep böyle araç mi geliyor?
    Yoksa toplum hep mi böyle?
    Size sorim dedim

• Baya önce bir arkadaşa da geldi. Satan Adam din kültürü öğretmeni... Sonra motora katkı koyduğu anlaşılınca motorun ücretini ödedi... Tabi tehdit ile aldı arkadaş. Allah'tan değil de kulundan korktu. Bunun kanuna, yasaya bağlı olması ve dolandırıcılık suçundan vicdanları rahatlatacak cezalar verilmesi gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdal85 -- 25 Mayıs 2019; 10:29:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdal85

Baya önce bir arkadaşa da geldi. Satan Adam din kültürü öğretmeni... Sonra motora katkı koyduğu anlaşılınca motorun ücretini ödedi... Tabi tehdit ile aldı arkadaş. Allah'tan değil de kulundan korktu. Bunun kanuna, yasaya bağlı olması ve dolandırıcılık suçundan vicdanları rahatlatacak cezalar verilmesi gerek.
    toplum hep mi böyle?

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Yok bunlar ateyizler
    Ben sordum değilim Müslüman dediler. Hepsi senin gibi
    Hepsinin benim gibi olduğunu nereden çıkarttınız hocam, hepsi müslümanım diye ortalıkta gezer anlamında demiştim ben onu, hangi anlamda anladınız anlayamadım.

• Maalesef böyle. Ve bunun geri dönüşümü de çok zor. Eğer mutlu ve güvenli bir toplum olmak istiyorsak bir şeyler yapmalı. Ve yapılacak şeyler de çok açık herkes de biliyor ama işine gelmiyor kimsenin zira ülkenin yüzde 95'i kötülüğü hayat tarzı edinmiş. Geri kalan yüzde 5 kimsenin umurunda değil.
  • quote:

Maalesef böyle. Ve bunun geri dönüşümü de çok zor. Eğer mutlu ve güvenli bir toplum olmak istiyorsak bir şeyler yapmalı. Ve yapılacak şeyler de çok açık herkes de biliyor ama işine gelmiyor kimsenin zira ülkenin yüzde 95'i kötülüğü hayat tarzı edinmiş. Geri kalan yüzde 5 kimsenin umurunda değil.
    yeni hapisaneler inşaa edilmesi lazım
    en ufak suç işleyeni hakaret bile olsa içeri atılırsa ülkede kimse suç işlemez
    ne dersiniz?

• Sevgi eksiği var... Hemen her işte sevgi eksiği asıl sorun burda... Ceza sadece ertelemeye yol açar geçici bir çözüm. Asıl olan yeni doğan insanları eğitmekte...
  • quote:

Sevgi eksiği var... Hemen her işte sevgi eksiği asıl sorun burda... Ceza sadece ertelemeye yol açar geçici bir çözüm. Asıl olan yeni doğan insanları eğitmekte...
    şu an yeniler eskilere göre iyi değil mi? öyle saygısızlık yapmıyorlar

• kaporta, hava yastığı vs bunlara alıştık fakat bu beyni kandırma motoru kusursuz gösterme alkış isteyen bir durum. adam resmen mühendis.

ha birde sanırım tanıdıktan almış. olaya gel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlbozkurt -- 25 Mayıs 2019; 22:53:15 >
  • Toplumda herkes böyle. Çünkü eskisi gibi dürüstlük, iyilik para etmiyor. Araba satarsın, bir yerinde bir kusuru söylerse saf derler, iyi niyetle hareket edersen enayi derler. Toplumumuz ahlakî olarak çöktü. Sen ite, uğursuza, namussuza ceza vermeyip sesini çıkarmazsan bu sefer herkes aynı şeyi yapar.
  • Sağlam olanların niye videosunu çeksin?

• Motora.katki koyuldugunu nasil anlayamiyorlar ? Nasil.bir katki.bu motoru duzeltiyor hayret

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Bor içerikli bir katkı , bor içerikli katkı metale temas ettiği anda orada katılaşma yapıyor. Buda piston segmanları ile silindir blogunun arasındaki hataları dolduruyor. Araç 1-2 ay yağ yakmıyor. Sonrası malumunuz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NazımHikmetRan

Bor içerikli bir katkı , bor içerikli katkı metale temas ettiği anda orada katılaşma yapıyor. Buda piston segmanları ile silindir blogunun arasındaki hataları dolduruyor. Araç 1-2 ay yağ yakmıyor. Sonrası malumunuz...
    Borun mu yoksa bor katkısına koyulan teflonun mu işe yaradığını hala anlamış değilim.
  • Sırf bu yüzden araba alamıyorum. Sıfır arabada boya macun v.s., ikinci el arabada birleştirilmiş araba v.s. den sonra bir de bu çıktı. Bu arada bütün benzin istasyonları neredeyse abi katkı koyuyon mu? Şundan verelim diyip duruyor. Bu katkı olayının aslı nedir bilen var mı? Conta yakan arabanın yağından suyundan anlaşılmıyor mu bu? Elimdeki arabaya kendim bakıyorum, yağını liqui moly yaptım, temizleyicisi v.s. Yine liqui moly kullandım. Binmeye devam edeceğim gibi bu gidişle çünkü aldığım arabada bir sürü serüven yenileriyle birlikte (motor, şanzıman v.s.) tekrar edecek. Hani motor, yürüyen şanzıman benim için önemlidir diyordum kaporta ne olacak diyordum ama kazın ayağı öyle değil gibi görünüyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.