Şimdi Ara

Motor dünyasına ilk adım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

A2 ehliyetimi almadan önce motor kullanmayı denemek için 50cc lik B ehliyeti ile kullanılabilen bir motor almayı karar verdim.

Hem de günlük işlerimde kullanmak amaçlı. Bu sebeple araştırmalarım sonucu mondial tab versiyonunda karar verdim. Aranızda bu motoru kullanan ve tavsiye eden varmı?

Ayriyetten bu fiyat bandında veya daha alt band da tavsiyelerede açığım.

İyi forumlar.

• 2.el rossi 50 veya rossi rs alırsan daha az zararla satarsın. En fazla 3 4ay binip satma isteği gelecek çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: Rastaman77

2.el rossi 50 veya rossi rs alırsan daha az zararla satarsın. En fazla 3 4ay binip satma isteği gelecek çünkü

teşekkürler tavsiye için. Ben zaten aldığım 50cc motoru satmayı düşünmüyorum ailede çok kişi var kullanıcak yeterli tecrubeye ulaştığımda dediginiz gibi kendime iyi bir şeyler bakıcam 100-150cc arası o yüzden zararına veya satmaya calıştığımdaki motorun piyasa değeri benim için önemli degil. Modern sağı solu çok dökülmeyecek dijital ekranlı bir model bakıyorum aslında. Genellikle 50cc ler hep böyle klasik ve manuel göstergeli oluyor pek hoşuma gitmiyor.

• 50 cc ile 125cc nin pek bi farki yok biri 60-70 yapiyor digeri 100-110 yapiyor. Imkan varsa al bi 125lik commuter 2 gunde alisirsin. Scooter dusunuyosanda nmax 155 gayet ideal sehir icinde.
  • Daha çok ilk adım olarak bir adet 50cc düşünüyorum kendimi geliştirmek ise gidip gelmek vs için. Bu nedenle Mondial tab hakkında düşünceleriniz neler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.