Şimdi Ara

>>MOTO ROKR E2 İNCELEMESİ VE ROKR E2 PLATFORMU<< (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.815
Cevap
1
Favori
339.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sagolen

quote:

Orjinalden alıntı: biroldh

quote:

Orjinalden alıntı: sagolen

e398 de itunes kurduktan sonra ses farkı olmadı çünkü ona itunes atmasanda programla açabiliyodun sesini 8 kat fazla e398 kalite ve bass hiç bozulmuyodu zaten bilirsiniz 2 hopörlör
    bi deneyin isterseniz her motorolaya oluyo e2 ye olur mu bilmem
    www.e398mod.com
    p2man diye program onunla açılıyo du sesi

not ben bakmadım ama bizde 0 a basıyodun o hepsini ekliyo du bunda nasıl bilmem(e398 den bahsediyorum bundada böledir belki)

p2kman programını biliyorum... e2 için tüm sürümlerini denemiştim ama pc tıkanıyor tanımıyor e2 yi... e2 için sürüm yapmadılar sanırım yoksa bende sesini bununla arttıracaktım ama birde e398 in hoparlörleri çok kaliteli idi...kulaklık sesi max. yapsak iyi olacak..

şöle bi husus var ama unutma e398 sadece dışa ii kulaklık kötü sayılabilir.
    ama ben bilmiyorum siz e2 yi walkmanlardan ii diyosanız zaten uçmuştur daha yükseğini düşünemiyorum ki

Evet walkman lerden iyi çünkü son ses te bile en ufak bi bozulma olmuyor ki daha yukarı nasıl çeksek die arıyoruz

• Arkadaşlar problem var;
    telefonum hafıza kartındaki dosyaları görmüyor,motorolo phone tools programıda telefonu tanımıyor,hard disc olarak taktığım zaman hafıza kartının içindeki mp3 leri bilgisayarda görebiliyorum.ama telefonda hiç bir şarkı yok.Akşam telefona program atmak için çok uğraştım,sanırım bazı ayarlar bozuldu.Bu hafıza kartını nasıl tanıtcaz şimdi bu telefona ya....Bir sürü mp3 üm vardı offffffffffMegaturk;Biroldh YETİŞİNNNNNNNNNNNNN
  • Tekrar aynı versiyonu yükledim sorun düzeldi ama niye böyle yaptı çözemedim?
  • http://www.e2mod.com/content/view/180/28/

Arkadaşlar yukarıda ki linkte ctunes için açıklama vermiş. Şimdi deneyecem. Umarım olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

http://www.e2mod.com/content/view/180/28/

Arkadaşlar yukarıda ki linkte ctunes için açıklama vermiş. Şimdi deneyecem. Umarım olur

Olmadı yavvv delirecemmm ufffffffff
  • arkadaşlar eski bir e398 kullanıcısı olarak yakında aranıza katılabilirim.
    diyorum ki şu ana kadar telefonun performansından memnun musun , keske almasaydım dedirten
    eksi bi ozellik hissettiniz mi ? teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: u555

arkadaşlar eski bir e398 kullanıcısı olarak yakında aranıza katılabilirim.
    diyorum ki şu ana kadar telefonun performansından memnun musun , keske almasaydım dedirten

beni hatırlarsın belki forumda adamlar walkman tellerden daha iyi veriyo sesi kulağa diyolar alabiliyosan al ben acelemin kurbanı oldum bu teli bekleyemedim pişmanım
  • quote:

Orjinalden alıntı: u555

arkadaşlar eski bir e398 kullanıcısı olarak yakında aranıza katılabilirim.

Ben çok memnunum,sadece dış ses olayı normal telefonlar düzeyinde kulaklık sesi süper,ben herkese tavsiye ederim
    Zaten Biroldh gerekli bütün açıklamayı yukarda yazmış okuyup karar vermek sana kalmış
  • e2 benimde ilgilendiğim bir model. 330 mhz işlemcisi, kaliteli ekranı ve müzik performansıeni çeken yanları...

biroldh'nin yazdığı bazı kısımlara katılmıyorum.
    quote:

Ama süper işlemcisi ile versiyon ile eminim yakında 320*240 25 fps kayıt yapacaktır.. O zaman da hiç eksiği kalmamış olacaktır...

quote:

LİNUX sistem olduğu için her yeni linux versiyonu çıktığında özellikleri artıyor 4GB destek gibi ,divx oynatma vs..

fw güncellemeler farkedilen hataların giderilmesi için çıkarılır. ufak tefek değişiklikler yapılır fakat bunlar gibi radikal değişiklikler yapılmaz...

linux sistem demişsin. e2'de linux tabanlı bir sistem var ve tamamen e2'ye özel yazılmış. yani gidip herhangi bir mobil cihazdaki linux'u buna yükleyemezsin... örn.:qtopia...

• 4 GB sd kart desteği ve divx olayının beta sürümü yayınlandı.Forumun önceki sayfalarını okursanız konu ile ilgili bilgiyi bulabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: montaj34

4 GB sd kart desteği ve divx olayının beta sürümü yayınlandı.Forumun önceki sayfalarını okursanız konu ile ilgili bilgiyi bulabilirsiniz.

evet gördüm. benim bahsettiğim motorola'nın sunduğu yasal sürümlerdi... 4gb desteği orjinal yazılımda mı var...?
  • quote:

Orjinalden alıntı: adigehalil

quote:

Orjinalden alıntı: montaj34

4 GB sd kart desteği ve divx olayının beta sürümü yayınlandı.Forumun önceki sayfalarını okursanız konu ile ilgili bilgiyi bulabilirsiniz.

evet gördüm. benim bahsettiğim motorola'nın sunduğu yasal sürümlerdi... 4gb desteği orjinal yazılımda mı var...?

Zaten işin en güzel yanı da o. Motorola yazılımı piyasaya bırakıyor ki 3. kişiler üzerinde istedikleri gibi değişiklik yapabilsinler. Bu noktada hayal gücü kadar oynanabiliyor telle

• arkadaşlar size bir sorum olacak bu telefonla yalnız mp3 dinlesek bataryası nekadar gidiyor uzun yolculuklar için uygunmu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: suat buhur

arkadaşlar size bir sorum olacak bu telefonla yalnız mp3 dinlesek bataryası nekadar gidiyor uzun yolculuklar için uygunmu.

uygundur arkadaşım problem olmaz.ben 3 gün kullanıyorum.
  • Benim ki müzik dinlemeden 2 gün ortalama konuşma ile gidiyor. Müzik dinleyince bu süre 1 güne düşüyor.
  • O bataryalar ne zaman çıkacak acaba. Bi tane hemen alacam.
  • 320*240 3D ve 2d süper oyunlar manyak grafikler var araba yarışlarında e2 de çok hızlı çalışıyor hepside Linkler sayfanın altında siteye girin hemen indirin..Linkler için @scream382 ye teşekkürler msjladı bana...

>>MOTO ROKR E2 İNCELEMESİ VE ROKR E2 PLATFORMU<<

İşte sırf moto sitesi
    http://re2.qupis.com/gfm/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1&limit=4&limitstart=4
    Diğer site de şu:
    http://www.66mobile.com/mamboboard/Itemid,86/func,view/id,293/catid,18/

DİKKAT: ARKADAŞLAR linkler gitmiş elimde olanları paylaşıma açtım, buradan indirin TIKLAYIN
    http://www.divshare.com/download/1612597-22d

ÜCRETSİZ oyun program siteleri için TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 20 Eylül 2007; 2:28:08 >

• Lanet olası Ctunes i çalıştırmayı başardım dosyaları görüyor... mp3 denedim şimdide video filan deneyeceğim..

Yarın nasıl çalıştırdığımı yazacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 4 Nisan 2007; 2:35:27 >
  • ilk izlenimler.

Şarkıları direk değiştirebiliyorsun sadece 1 hareket ile diğer şarkıya geçebiliyorsun... Şarkıdan şarkıya geçmek 1sn bile değil tek tuş... Şarkı geçişleri için playist(liste) oluşturmanıza gerek yok...

CTUNES

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 4 Nisan 2007; 2:51:10 >

• quote:

Orjinalden alıntı: biroldh

Lanet olası Ctunes i çalıştırmayı başardım dosyaları görüyor... mp3 denedim şimdide video filan deneyeceğim..

Yarın nasıl çalıştırdığımı yazacağım...

İşte son zamanlarda duyduğum en iyi haber. Kralsın dostum

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.