Şimdi Ara

MORTAL SHELL | PlayStation 4 (18 Ağustos 2020) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
5
Favori
8.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2E0F8F55 -- 21 Şubat 2022; 5:34:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Solomon, the Scholar+ Hammer And Chisel
    Bu Shell ve silahın tüm geliştirmelerini alırsanız, oldukça güçlü bir build yaparsınız. Oyunu rahatlıkla bitirirsiniz.
    MORTAL SHELL | PlayStation 4 (18 Ağustos 2020) Söylediğiniz build ile ilerliyorum bende hocam,gerçekten çok işime yaradı teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leona Heidern -- 28 Ağustos 2020; 16:38:9 >

• Leona Heidern kullanıcısına yanıt
    Rica ederim keyifli oyunlar. Tiel ile birlikte Solomun en iyi 2 kabuğu oluşturuyor. Hammer And chisel zaten oyunun en silahı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 28 Ağustos 2020; 18:5:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konsolüsünde anlatıldığı gibi basamaktan dolayı oyunda ilerlenilmiyormu?
  • console-master kullanıcısına yanıt
    Basamaktan indikten sonra, oradaki bonfire görevi gören kadınla konuşulursa şu anda geri dönülemiyor. (Update ile düzelmediyse hala böyledir) Ama oyunda upgrade namına pek bir şey yok. Boss mekaniğini ezberleyip birkaç denemede kesebilirsiniz. Öyle aşırı güçlü bir boss değil. Harden özelliği epey rahatlatıyor bosslarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mortal Shell - Accolades Trailer | PS4

• Mortal Shell: Enhanced Edition - Official Reveal Trailer | PS5

Experience the superior way to play the award-winning Mortal Shell. Uncompromised 60fps gameplay, 4K resolution, and ultra high-quality

Ödüllü Mortal Shell'i oynamanın üstün yolunu deneyimleyin. Ödünsüz 60 fps oyun, 4K çözünürlük ve ultra yüksek kaliteli dokular.textures.

• Hep PS5 Upgrade'i alacak diye bekletiyordum oynamak için, duyurmaları müthiş oldu.

• Upgrade ettim ama hiç 60 fps gibi gelmedi bana, bi hatam mi var?

• Ps5 güncellemesi gelmesi üzerine oyunu aldım ve bitirdim. Açıkçası verdiğim paranın hakkını verdiğini düşünüyorum. Souls like oyunlarını çok seven biri olarak Elden Ring çıkana kadarki boşluğu bir nebze doldurdu en azından Tabii ki from software oyunlarının yanına yaklaşamaz ancak çok çok daha küçük bir ekip tarafından çok daha düşük bütçeyle yapılmış bir oyun bu. Firmanın bir sonraki projelerini gerçekten merak ediyorum. Bence ortaya hiç fena olmayan bir iş çıkarmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koftehor1 -- 7 Mart 2021; 18:46:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

Ps5 güncellemesi gelmesi üzerine oyunu aldım ve bitirdim. Açıkçası verdiğim paranın hakkını verdiğini düşünüyorum. Souls like oyunlarını çok seven biri olarak Elden Ring çıkana kadarki boşluğu bir nebze doldurdu en azından Tabii ki from software oyunlarının yanına yaklaşamaz ancak çok çok daha küçük bir ekip tarafından çok daha düşük bütçeyle yapılmış bir oyun bu. Firmanın bir sonraki projelerini gerçekten merak ediyorum. Bence ortaya hiç fena olmayan bir iş çıkarmışlar

Hocam 60 fps gibi geldi mi size, bence bu oyun 40 - 45 fps, bir de vuruş hissi yok ve sanki r1 e basınca vuruşta gecikme var gibi. Bugün tekrar bakıcam

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt

Hocam 60 fpsydi bende bir farklılık göremedim yani diğer oynadığım next gen oyunlarla. Zaman zaman birkaç yerde ufak fps droplar yaşadım ama çok nadirdi. Combat biraz daha yavaş dediğiniz gibi ağır. Fakat 4 farklı silah var. Bunları etraftan buluyorsunuz. Bir tane silah çok daha hızlı. İlk başta başladığınız kılıcı dediğiniz gibi ağır savuruyor ancak ben onunla devam ettim yine de

• Mortal Shell: The Virtuous Cycle - Announcement Trailer | PS5, PS4

• Spear, Axe ve Dual Sword tek bir silahta birleştirmişler, spear ile oynamayı da çok severim. Çok ilgi çekici bir hareket, beğendim ama başka bir açıklama yapmamışlar dlc ile alakalı, umarım sadece karakter ve silah değildir de tekrar oynamak için bahane olur.

• Mortal Shell: The Virtuous Cycle | Çıkış Fragmanı

MORTAL SHELL | PlayStation 4 (18 Ağustos 2020)Playstackyoutube
    Mortal Shell’s new roguelike expansion is yours for free if you download within the first 5 days of launch. Coming August 18 to PS5, Xbox Series X|S, PS4, Xbox One, Steam, EGS, GoG. Possess the newest playable Shell and carve your path with a deadly transforming weapon. mortalshell.com
    https://www.youtube.com/watch?v=HoRw-IhpJ3U
  • Merhaba arkadaşlar oyuna yeni başldım soul serisi olarak ilk oyunum diyebilirim detaylı rehber var mı bu konuda
    Bide şu parry olayı çözmedim küçük haydutlarra sorun yokta diğerlerinde hiç bir şekilde yapamıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • CounTRy678 kullanıcısına yanıt

Konunun 7. sayfasından itibaren ufak ufak rehberler var.

Oyunda 4 farklı kabuk var oynama şeklinize göre.Madem ilk souls deneyiminiz , bence Eredrim kabuğunu yani zırhını tercih edin.Canı en fazla zırh oluyor.Ben bu zırhla oyunu hiç bir boss'da ölmeden bitirmiştim.Oynadığım en kolay souls oyunu oldu bu sayede.

Netten oyunun haritasına bakıp zırhın yerini bulup hemen oyun başında alın.

• O zaman direk ona yöleniliyorum 7 sayfadan sonrasınada bakayım teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.