Şimdi Ara

Mortal Online Q2 2009 (az kalmış)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunun yapımcılığını Epic games ve arkadaşlarının üstlendiği Mortal Online size Real Time Combat - Face to Face özelliklerini barındıran bunun yanına değişik açılardan bakış ve mistik bir ortam sunan şuanki online oyunlara göre daha değişik bir tecrübe getirecek yeni bir oyun sunuyor.Daha da önemlisi ise oyunun ünlü Unreal Motoru ile geliştiriliyor olması.

Normal oyunlarda bile kasım kasım kasan fakat hiçbir özellikten ödün vermeyen ünlü motorun ne kadar akıcı veya kullanılabilir olabileceğini hep birlikte göreceğiz diyeceğim ama ben o ara askere gitmiş olacağım siz göreceksiniz

Oyunun çıkış tarihi 2009'un yaz ayları olarak belirlenmiş yani Q2(ikinci çeyrek) gibi çıkacak.

Oyunun sitesi : http://www.mortalonline.com

Yapımcılar ve yayımcılar : Epic Games, Grome, SpeedTree

Umarım iyi bir oyun olur fakat boş beleş olacağını sakın sanmayın Şimdi sizi oyunun videoları ve duvar kağıtları ile baş başa bırakıyorum.(araya birkaçta concept art atıyorum)

Videolar için : http://www.mortalonline.com/videos

Conceopt Art's

Wallpapers

• Oyun müthiş birşey olmalı ama konu çok erken bence daha çoooook var oyunun açılmasına
  • 1 hafta önce bende açmayı düşünmüştüm sitedeki videoyu izledikten sonra ama gerçekten çok erken
  • galiba fantasy oyunu bu tur oyunlar artık pek tutulmuyor ama oyun guzel
  • öyle bir geçer zamanki...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SelimTeklif

öyle bir geçer zamanki...

Bana çeliğin şarkısını hatırlatıp durma arkadaşım..

Öyle bir geçer zaman ki, öyle bir geçer zaman ki
  • abicim madem öyle topic açmasaydık demi insanın aklına böyle bir soru geliyor
  • Sabırlı biriyim eskiden kıçı kırık oyunları senelerce beklediğimizi bilirim bunuda beklerimde askere gidecem o ara oynamassam 1 parçam burda kalacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.