Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (739. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, Quest Mode'da 10. kuleyi açamıyorum. Complete Quest 59: Revenge at Tower 9 to unlock 10 diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: medjai82

Merhaba arkadaşlar, Quest Mode'da 10. kuleyi açamıyorum. Complete Quest 59: Revenge at Tower 9 to unlock 10 diyor.
    9. kulede bitirmediğiniz bölümler var. Önce 9. kuleyi tamamen bitirin.
  • Quest modda 1 saate alınacak souls 15 olarak gösterirken en fazla 9 veriyor . maximum 15 alabilme kriteri mi var ? intertnette bununla ilgili bilgiye rast gelemedim bir türlü

• Arkadaşlar uzun zamandır yoktum geri geldim mkx e devam. Hala offline yöntemi faction wars ödüllerini alma var mı ya da kart paketlerini offline alma yöntemi hala devam ediyormu

• Dementor-1 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben uzun zamandır yoktum şimdi offline yöntemi challange mod faction wars bug hangisi çalışıyor? Birde ios ta stabilizasyon sorunları var vpn siz girmiyor mesela

• Biri cevap versin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: e92v8

Hocam ben uzun zamandır yoktum şimdi offline yöntemi challange mod faction wars bug hangisi çalışıyor? Birde ios ta stabilizasyon sorunları var vpn siz girmiyor mesela
    Şu an hiç bir bug çalışmıyor. Offline yöntemi çok oldu biteli. Çık gerek de olmuyor zaten. Hem quest moddan hem challenge den bol ruh geliyor. Birde faction wars da bol elmas ve normal adam veriyor. Yeni kuleler var oralardan da bol kazanım elde ediyorsun. Gerek kalmadı bence.
    Bende iOS kullanıyorum son güncelleme den sonra problem oldu 2 gün sonra özür dileyip düzelttiler. Şu am sorunsuz giriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dementor-1 -- 25 Nisan 2020; 20:35:19 >
    Peki hocam kart paketi bugu olmuyormu? Birde şu complete offers var bedava souls veriyor bazıları 1000 soulsa kadar onlar işe yarıyormu?

• quote:

Peki hocam kart paketi bugu olmuyormu? Birde şu complete offers var bedava souls veriyor bazıları 1000 soulsa kadar onlar işe yarıyormu?
    Veriyi kestiğiniz an oyun duruyor. Eskisi gibi paketi alalım anında veriyi kesip offline yapalım yok. Veriyi kestiğiniz an hemen herşeyi durdurup bağlanmaya çalışıyor. Almanız gerekenleri de alamıyorsunuz. Complette offers 1-2 denedim hep çok fazla kişisel Bilgi istediği için vazgeçtim.
    Bence quest moda yoğunlaşın günlük 300-400 ruh oradan geliyor zaten. Birde artık gelen paketlerde kartların çıkma yüzdeleri var. Eskisi gibi bazısına 10 kartta 8 diamond bazısına 100 kartta 1 diamond olayı yok.

Quest modda nasıl o kadar soul geliyor hocam 3 tane hakkın var hepsinde toplamen fazla 50 tane veriyor Ben 4. Kuledeyim

• e92v8 kullanıcısına yanıt
    71-97-112. Kulelerle saatte 33 kazanırsınız 114-95-84 de bir defa yapsanız 80-90 da oradan kazanırsınız. Günde çok rahat 400 ü bulursunuz. Challenge de de artık 3. Kule var oradan da ekstradan haftalık 300 kazanırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dementor-1 -- 27 Nisan 2020; 23:49:53 >
  • Bu oyunu oynayanlara bir haberim var.
    Animasyon filmi çıktı. Önceki filmler gibi saçma sapan da değil. Hikayesi oturmuş eli ayağı düzgün bir film olmuş . Tabi yine fazla kan var çocuklarla izlenmeez.
  • Arkadaşlar herkese selamlar. İyi oyunlar. Artık PlayStation da oynayacağım için telefondaki hesabımı satmak istiyorum. Sizce ederi nedir? Birçok karakterin support kartları full seviyede. Ekipmanları nadirdir. Resimleri ekliyorum yorumlarınızı bekliyorum Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• ayhan.oksuz A kullanıcısına yanıt
    Güzelinden bi yemek ısmarlarım sana başkada bişey etmez hocam

• Şu drahmin's mask nasıl düşüyor? Factions wars sonunda mı yoksa her battleden sonra mı düşme ihtimali var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternal soul

Şu drahmin's mask nasıl düşüyor? Factions wars sonunda mı yoksa her battleden sonra mı düşme ihtimali var?
    Faction warsda 3 lü 5 Li 7 Li oynayın. Orada oynadıkça veriyor.

Hocam sen yetkili bir abiye benziyorsun şu faction wars legend bug çalışıyormu peki? Birde assassin skarlet karakterine nasıl ulaşabiliriz gördüğüm kadarıyla kart paketi falan yok

• quote:

Hocam sen yetkili bir abiye benziyorsun şu faction wars legend bug çalışıyormu peki? Birde assassin skarlet karakterine nasıl ulaşabiliriz gördüğüm kadarıyla kart paketi falan yok
    Yok yav net yetkilisi. Şu an benim bildiğim hiç bir bug çalışmıyor. Bugları engelleyeceğiz diye neredeyse tüm oyunu buga çevirdiler. Sonra biraz bağalntı işini yumuşattılar ama bugları engellediler.
    Skarlet karekterlerinin Sık sık paketleri geiyor. Ben indirimli paket gelince açıyorum. Full olmayan az karakterlerden biri onlar. 2 skarlet gelen paketi bekleyin hem çıkma oranı daha yüksek hem 2 skarlet olunca birini yakalamak daha kolay oluyor.
  • Faction wars anladığım kadarıyla multiplayer kısım. 56. Leveldeyim. 50 dövüşün birini kaybediyorum nerdeyse. Bu nasil online anlamadim ben. Ayrica multiplayer da oyunu durdurup devam edebiliyoruz. İşin mantigini çözemedim.

• 
Sayfa: önceki 737738739740741
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.