Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (738. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    zaten çok büyük bir değişim olmaz artık :)
  • Arkadaşlar bir konuda yardım edicek olursa sevinirim. Karakter challange giremiyorum senkronize hatası veriyor ne yaptım ne ettim bir türlü yapamadım bu sorunla karşılaşan var mı? Ne yapılması gerekli diğer herşey giriyor fakat o challange yapamıyorum.
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir konuda yardım edicek olursa sevinirim. Karakter challange giremiyorum senkronize hatası veriyor ne yaptım ne ettim bir türlü yapamadım bu sorunla karşılaşan var mı? Ne yapılması gerekli diğer herşey giriyor fakat o challange yapamıyorum.

• Mk 11 Subzero X fusion yaptım. Resmen arka arkaya 4 kere çıktı. Az önce yine açtım bir umut scorpion gelir diye, yok şans yok, yine subzero çıktı.

Faction wars kutusundan da subzero çıkıyor. Lanetlendim resmen.

• Kartpactler ucuzlayınca çıkan karakterlerin kalitesi mi düşüyo bana mı öyle geliyo

• glitch öldüğünden beri tadı yok :)
  • Arkadaşlar bu hesap benim. Satmaya kalksam ederi ne olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpEeDy! -- 12 Temmuz 2019; 23:54:0 >

• Oyunda dogru 3luyu alirsaniz yenilmez oluyorsunuz :)) ben bronze x 45 level karakter ile sub zero x aldim :)) en baba boss karakterleri indiriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Futurecomputer

https://www.youtube.com/watch?v=F8WN3ogoZjI

MK11 Kabal
    Fena olmamış. Noob saibot da geldi sonunda.
    Üşenmedim MK11 in 3 saatlik hikayesini izledim. MK10 un hikayesine göre zayıf buldum. Kenshi ve oğlu kung jin, ermac, gırı hiç yoklar. Herkes geri geliyor ama quanchi, shung tsung ortalıkta yok. Scorpionun dönüşümü tamam da Granmaster sub zero nun dönüşümü yok.

• Oyunu iki haftadır oynuyorum. Yavaş yavaş kıt ingiliççe ile bazı şeyleri çözdüm. Fakat Faction War kısmını çözemedim.

Gerçekten gerçek kişilerle mi oynuyoruz? FW modunda oynarken pause yapabiliyorum 5-10 dk sonra kaldığım yerden devam edebiliyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savunmadım Çıkar Göster

Oyunu iki haftadır oynuyorum. Yavaş yavaş kıt ingiliççe ile bazı şeyleri çözdüm. Fakat Faction War kısmını çözemedim.

Gerçekten gerçek kişilerle mi oynuyoruz? FW modunda oynarken pause yapabiliyorum 5-10 dk sonra kaldığım yerden devam edebiliyorum?
    Gerçek kişilerle anlık oynamıyorsunuz. Gerçek kişilerin kurduğu takımlarla oynuyorsunuz. Sizin kurduğunuz takımın gücüne göre oyun otomatik takım çıkarıyor. Sizin takımlarınız da başka takımların karşısına çıkmıştır.
  • Arkadaşlar ben bu oyunu taa ateri dönemlerinden beri oynuyorum, bütün serilerini hikayesini felan biliyorum.Ama mobilini henüz daha yeni oynamaya başladım.
    Benden kaynaklımı bilmiyorum ama oyunda zıplama yok.
    İkincisi savunma yok.Geriye basıyorum, karaktere dokunuyorum ama karakter savunma yapmıyor.Aydınlatırsanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: buckberyy

Arkadaşlar ben bu oyunu taa ateri dönemlerinden beri oynuyorum, bütün serilerini hikayesini felan biliyorum.Ama mobilini henüz daha yeni oynamaya başladım.
    Benden kaynaklımı bilmiyorum ama oyunda zıplama yok.
    İkincisi savunma yok.Geriye basıyorum, karaktere dokunuyorum ama karakter savunma yapmıyor.Aydınlatırsanız sevinirim
    Maalesef geriye gidiş ve zıplama yok.
    Savunma için iki parmağını ekrana basılı tutmam gerekiyor.

• Teşekkürler

• SpEeDy! kullanıcısına yanıt
    Benim hesapta senin hesabının neredeyse 2 katı daha gelişmişi ben de aylardır oynamıyorum satsam mı ne yapsam
  • Çok severdim şimdi the king of fighters allstar çıktı cillop bir oyun. ilk mesajım da bu oyuna kısmetmiş hey gidi... oynayın oynattırın
  • Selamlar gençler nasıl gidiyor , varmı büyük bi güncelleme yoksa mk11 karakterleri mi geliyor hala

• Youtube'da felan izliyorum milletin karakterleri 60.seviye iken benimkiler 50.seviyede kalıyor.Gümüş ya da gold fark etmeksizin.Üstelik hesabım 60.seviyede olmasına rağmen sebebi nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: buckberyy

Youtube'da felan izliyorum milletin karakterleri 60.seviye iken benimkiler 50.seviyede kalıyor.Gümüş ya da gold fark etmeksizin.Üstelik hesabım 60.seviyede olmasına rağmen sebebi nedir acaba?
    Karakterlerin X fuse yani 10 olması lazım (10 kere aynı karakteri alacan) ondan sonra 60 olur.

• 
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.