Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar arkadaslar bende 5-6 aydir oynuyorum oyunu tamamen emekle geldim bir yerlere full VII fuse cok takimi devirmisligim vardir ama artik sıktı hakkatten bu hackerlar ruhlarla encok gelistirdigim karakterler IV. Level kitana ve johny ..su android icinde repeat challange olayini cozen olursa bizde artik su I. Level challange karakterleri gelistiririz sıktı artık 😁

https://youtu.be/cHnPTjZFnco

Birde bu videoda denenen seyi gordum yapan varmi aranizda ..gerci wb play sitesine giriyorum direk benim mail hesabimla aciyor onu anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

17K güçüyle 295K vuranmı ararsın 13K canıyla 95Kya karşıı direnenmi ararsın

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

4 item kullanan gümüşmü ararsın,

AxyXyHeXoXoXo2-AxyXyHeXoXoXo4 bu ikisi 5li maçın 3. ve 5. maçında çıktı karşıma, hani 5 turluk maçta 1 tanede değil güç bela yenersen dahasınıda gönderiyorlar karşına. ve firma tüm bunlara ses etmiyor. şimdi kalkıp şikayet edersin önce senin hesabını kontrol ederler, bir kaç defa challenge tekrarı tesbit edip birde ban çekerler

• Bu hesapla bende karsilastim ucu ucuna yenildim oda faction storedan yeni tanya almistim hadi biraz level atlasin diye ekledigim takimimdi ..sinir bozucu hakkatten 7. Fuse hellspawn scporpion nedir arkadas

• Ayrica challenge tekrarinin android icin yapan varsa soylesin lutfen su hackerlara bari biraz oradan vurayim 😉

• Bu freddy i hiç sevemedim. Mortal Kombat ruhuna uygun bir karakter değil :(

• Hackerlar şikayet etmekle de bitecek gibi değil. Eşeyli eşeysiz hertürlü ürüyorlar. Bugün Ladygaga diye biri çıktı. Recoveryi ne yaptıysa ölmek üzere olan kart kenara çekildikten sonra full olarak oyuna tekrar giriyor.

Bu oyunun düzeleceği falan yok. Kimsede bulaşmasın bu oyuna.

•  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

direk paylasayim dedim anlık

• Arkadaslar boss kotal khan nasil gecilir. Kalkan yapiyor bi turlu saldirilarim işe yaramıyor

•  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] ve kaldi 4 :D

• Black Raven kullanıcısına yanıt
    En çok zorlandığım bölüm oldu. 7 fuse 50 level Churt. Cano ve 7 fuse 50 level kenshi ile geçtim

• RELİC HUNT GELİYORRRRR !!!

• Kruger challange icin kung lao lazim ama bi indirim filan olmaz mi acaba bosuna ruh harcamak istemiyorum

•  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Su hackerlari boncuk gibi dizince oyunun keyfi cikiyor ..bari bi tane adamimi alsaydiniz 🥊🥊🥋🥋😁😁

• XardaTR X kullanıcısına yanıt
    Yendiklerin hacker değil ki 50 lvl 7 fuse takımlar hatta ilk takımın diamond liu kang o 4 fuse diamond kartları Silverla karıştırma onlar hem çok daha güçlü hem de 4 ekipman kullanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biliyorum silver olmadigini ama diamond liu kang cikma ihtimali milyonda bir gibi bisey herhalde adam bide 4 fuse yapmis bide ustune yine kruger ve flaming fist liu kangi 7. Fuse yapmis ya hacker ..ya oyunun ilk gununden beri oynuyor

• Hacklemekten kastin arkadasin yukarida belirttigi gibi silver veya bronz karakterlere on kat vurus gibi kazandiran seylerse evet aslinda asil adami gicik edenler onlar ..

Ama benim dedigim takimlari kuran adamlarin binlerce soul harcamis olmasi lazim ki buyuk ihtimal youtube da gordugum havadan 10.000 soul milyon tane altin veren bazi sahtekarliklar var benim yendiklerim buyuk ihtimal boyle olusturdular takimlarini

Ben alti aydir kac tane paket actim icinden anca bir tane diamond hellspawn scoprpion cikti

İndirim olacaksa en başta oluyor artık olmaz.

7f yaptım 15. Leveldeyim dayanıklılık az ama vurucu gücü çok yüksek.

• 7 fuse nasil freddyi yaptin repeat challange mi ..bi arkadas da sunu androidde nasil yapiyoz soyleyiversin 😁

Forumda birçok kişi Diamond olsun gold olsun 5-6-7 fuseyi hilesiz yapmış bulunmakta. Geçmiş sayfalarda nasıl yapılacağına dair bilgi mevcut.

• A.33 A kullanıcısına yanıt
    Forum maşallah 542 sayfa olmus bende yeni katildim ..anlasilan baya ariyacagiz ..yada kisaca bilgilendirirseniz sevinirim 😉

• 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.