Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
80
Favori
539.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hop-e3

quote:

Orijinalden alıntı: FakatTanrıÖldü

Android için yapabilen olursa ve anlatabilirse çok mutlu olurum şu repeat olayını.

Evet. Ben de Android challenge tekrar tavsiyesi alabilirim.

iOS ta oluyor da androiddde olmuyor sanırım deneyenler yapamadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android de sizin bahsettiğiniz taktiği bende yapamadım. Yapabilen varsa söylerse tekrar denerim. Ama olmuyor galiba.
    Ancak şunu yapabilirsiniz herhangi bir emulator indirin.Tavsiyem Memu Emulator.
    Ardından Memu indirdiyseniz, MemuConsole girin ve 3 veya F7 yaptıktan sonra bile soul kasmaya devam edebilmek için istediğiniz kadar emulator oluşturun ve herbirine Mkx yükleyip hesabınızla giriş yapın. Bundan sonra ise tek yapmanız gereken Challenge başladıktan sonra öncelikle ilk cihazda telefon olur veya oluşturduğunuz emulatorlerden biri olur. Challenge ı Normal ve Hard modda bitirin. Challenge bitip kartı aldıktan sonra o cihazda mkxi kapatıp diğer cihaza geçin. Challenge sıfırlanmış olucak. Bu şekilde diğer tüm cihazlarda sırayla bitirebilirsiniz. Ek olarak tüm cihazlarda challenge tamamlamadan Faction War vs. uğraşmayın ve challenge ı bitirdiğiniz cihazda mkx e giriş yapmayın.
  • Arkadaşlar oyunu androidde oynuyordum şimdi 8 plus aldım ve oyunu yükledim. Çözünürlük aşırı kötü. Bunun nedeni nedir ve nasıl çözülür?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dupont81 kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan değişir belki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evsen81 kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda öyle bir yer görmedim hocam nerededir acaba

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• Tigrar Goro'ya haksızlık mı ettim ne. Pasifini yazalım: Ateş özelliğini speciallarında kullanan kartlara oyuna girdiklerinde possessed kenshi olma ihtimali veriyor ve kendi combo ender'larında ve speciallarında yine ateş olması şansı var.

Ve ilginçtir iki tane ateş oluyor. Yani üst üste geliyor. Örneğin oyunun başında yaktın diyelim faction store'daki equipment'la. Injustice Scorpion tag in oldu o da girer girmez yakmaya başladı. Bence bu durumda Injustice + % 60 vuruyor. Çünkü yanan rakibe karşı + % 30 vuruyorsa iki kere yanana karşı, tamam + % 60 olmayabilir ama, ciddi vuruş gücü ciddi oranda artar.

• Tgraiden 275 soula markette. Goro çelinç için Raidenı olmayanlar alabilir.

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Çok gerekli bir kart değil gibi geldi bana TGR. Sadece tag in olduğunda % 20 health götürüyor. Başka bir numarası yok değil mi bu kartın?

• Goro yu sadece ben sevdim galiba. Klassik kano ve delk ile iyi bir takım oldu yakma hasarı artıyor, tag in yaptıkça yakıyor sp 2 ler zaten yakıyor hemde normalden daha fazla bir çok maçta blok yapıp rakibin yanışını izliyorum en son şaplağı bi koyuyorum pert. 6-7 defa beşli maç yaptım şuana kadar hiç kaybetmedim. İyi olacagını düşündüğüm diğer bir takımda smoke ve sektor tribog.

• quote:

Orijinalden alıntı: mosyozzz

Goro yu sadece ben sevdim galiba. Klassik kano ve delk ile iyi bir takım oldu yakma hasarı artıyor, tag in yaptıkça yakıyor sp 2 ler zaten yakıyor hemde normalden daha fazla bir çok maçta blok yapıp rakibin yanışını izliyorum en son şaplağı bi koyuyorum pert. 6-7 defa beşli maç yaptım şuana kadar hiç kaybetmedim. İyi olacagını düşündüğüm diğer bir takımda smoke ve sektor tribog.

Starinsky var YouTuber o da sektör sun zero triborg ile iyi takım olduğunu söylüyordu.Aklıma gelen Dark emp. Lui kang ve Vengeance shinnok dark emperor ve Goro 21 level 4 fuse shinnok 7f 32 lvl dlk 7f 50 levelken karşıma hep 7f 50 lvl takımlar çıktı çoğunda normali bitirdim.Jadeli takımlar zor geçiliyor yalnız bir de specops scorpion olan takım 7f fullse kazanmak çok zor oluyor. Ama delk v shinnok ve Tigrar Goro full 50 lvl 7f olsa kolay kolay maç vermez.

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    hızlı. tag in ile rakibin %20 canını götürüp bloksuz yakalıyor. Sp2si de power drain yapıyor. Coin olsaydı hemen fullerdim. Çelinç tekrarını her zaman beklediğim bir karttı. Zaten coinle satılan kartı neden soulla markete koymuşlar anlamadım.

• Arkadaşlar benim derdime bir çare olacak Yok mu? 8 plus çözünürlük çok kötü. Diğer oyunlarda sorun yok

• Dotd kitana ne alaka yav tremor nerde punk nerde yaziklar olsun 108 tane mor sey var shao khan istiyorum ben nerdesiiiiinnnnn

• Her türlü sorun da oyunu sil yeniden yükle again again eninde sonun da çözülür tecrübeyle sabittir

Goro subzero triborg ve sektor en iyi goro takımı hepsi 50 level 7f olduğun da tabi daha henüz kaybetmedim ateş seni caırıyoo reklamını anımsattı bana

Mor relicleri en erken ihtimal hallowen da harcayacağız ay sonunu beklememiz lazım

Slasherın paketi bence kesin gelecek oda en geç hallowen da açıklanır

Oyuna zaten bir update gelmesi şart punk cassie bug classic goro full bug düzeltilmezse kimse oynayamaz direk oyundan atıyor

• Enes Bahadır kullanıcısına yanıt
    108 relic nasıl yaptın? Sktowerı soulla yeniledin mi?

Birde bu relic ile elmas shaokhan almada hata var. İlk üç kuleyi bitirip 27 relic topladıktan sonra ilk kartı aldık. Ama relicler azalmadı. Diğer hatalarıda göz önüne alırsak güncelleme şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkanak18 -- 16 Ekim 2017; 15:3:44 >
  • Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Shao khan tower 89 da falandi benim kuleyi bitirince 40 relic daha verdi

60 falanda digerinden artmıştı

• yav arkadaş bu challenge tekrarı ne güzel bişeymiş ya. bizde kendimizi paraladık ruh kasıcaz diye. 4 günde hem goro fang full fuse oldu hem çılgın gibi ruh topladım. ban yemesek bari çok güzel bişeymiş bu challenge tekrarı ya. bulanın billurlarına sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caeron59 -- 17 Ekim 2017; 13:17:29 >
  • 7f karakter mi istiyorsunuz?

Binlerce ruhumuz olsun mu diyorsunuz?

Banlanmaktan mı korkuyorsunuz?

Ruh kasmaya son

Yeni karakterlere bakıp iç geçirmeye son

Artık siz de başarabilirsiniz

Tek yapmanız gereken

Challenge tekrarı!

Son yılların en çılgın yöntemi

Newyork Times

Challenge tekrarı yapmak ya da yapmamak işte bütün mesele bu

William shakespare

• Challenge tekrarı nasıl yapılıyor ios da

• Challenge tekrarı mı yapmak istiyorsunuz?

Yoksa siz de ruhsuzluktan şikayet mi ediyorsunuz?

Artık challenge tekrarı yapmak çok kolay

Hemen arayın !

Profilime girip Mesajlarım dan bir kaç mesaj öncesine gidin ve artık siz de challenge tekrarı ailesine katılın !

Eğer ben de zamanın da challenge tekrarı nasıl yapılır bilseydim tüm outworldü fethedebilirdim

Sir Winston Churchill

• 
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.