Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.885
Cevap
79
Favori
539.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir iki sayfa geride youtube video linki var. aynısını yaparsan oluyor garanti
  • Sun god Koral khan bu 15soullük packten çıkmıyor mu yahu ?? Kitana için çıkaracağım da..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evsen81

Evet 2. denemede dark raiden çıktı sonunda

https://youtu.be/ZCOIBNySXlk
    https://youtu.be/74d67mdKpNo
    https://youtu.be/HW2lHnIYd98

Bu videodakileri bire bir uygularsan kesin oluyor ben 5 fuse shınnok u yaptım.Her challange de normal+hard 312 de soul cabası

Buldun yukarıdaki linkler. İlk denememde olmadı. Tekrar yüklüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dementor-1 -- 18 Ekim 2017; 20:56:48 >
  • ekimm042 kullanıcısına yanıt
    çok zor çıkıyor usta hiç uğraşma marketten al 310a geç. kom.packten assasin kitana u.cas.cage bile çıkardım. sgkk çıkana kadar çok ruh harcamış oluyosun. o yüzden hiç uğraşma olmuyo 150 ruh harcayıp alma olayı
  • Sun God yarım saate çıkıyor. Soullara kıymayın.

• 2. Denemede challenge yenilemeyi yaptım.

Yeni gelecek challenge ne olacak bilebiliyor muyuz yoksa sürpriz mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dementor-1 -- 19 Ekim 2017; 11:33:33 >
  • Bu oyun yine neden kafayı yedi? Tam açılacak gibi oluyorken oyundan atıyor. Netsiz girebiliyorum lakin neti açtığım an oyun kendini atıyor.

• Caeron59 C kullanıcısına yanıt
    aynen hocam offline yöntemimiz sağolsun eninde sonunda çıkıyor. zaten çelınç tekrarı falan da yapamıyorum, souller değerli. ayrıca alacaksan da indirim zamanı al. %25 e giriyor ya çelınç zamanı.
  • An İtibari ile DOTDK çelınç gelmiş bulunmakta Ve ek olarak Freddy Krueger EAP gelmiş.
  • Arkadaşlar Covert ops Cassie 4. Fuse da. Yanına takedayo koydum Cassie ye bir de Wrath hammer verdim X fuse. Şu an sp 1 i kritik ile 41 bin i buluyor 😂 tam bir ölüm makinesi bu karı. Yanlarına da spec ops scorpion verdim tövbeler olsun 😄

• FelixMattheus F kullanıcısına yanıt
    hocam bende de 4 fuse'du c.o cassie. yanına da 4 fuse high tech jacquie briggs le birlikte 1 fuse'da çelınçtan gelen takeda yaptım. takedayı da 3-4 fuse yaptım mı takım süper olacak bana kalırsa. çünkü hem oynaması çok keyifli oldu hem de iyi vuruyorlar. özellikle jacquie ve cassie'nin sp2leri çok dehşet oldu. takeda da öyle takılsın kendi çapında :D
  • "Ne olacak bu hileli hesaplar!" geyiğine girmek istemiyorum ama...

Kardeşime yeni bir hesap açtım. Bi noktaya kadar getirip teslim edeceğim hesabı. Goro çelıncın son günlerinde başladım şu an Kitana'nın son maçında kaldım. Çelıncın normal hali bir kere sonlarındayken tekrar etti tabletten telefona hesap geçişleri yaparken. Sonuç olarak Cyromancer 4, Nimle 3, Gümüş Cassie 3, Sonya 2, Cage 2, Scorpion 3 fuse galiba. Sun God'ı almıştım, bir sonraki çelınç için Grand Master Kung Lao da aldım. Kartlar ortalama 20 level civarında.

Hesap bu. Bu hesabın üç kartını kullanarak (Sub-Zero, Reptile ve Cassie) bir maç yapayım dedim. Lan bu hesaba da hileli hesap gelir mi arkadaş bu firma nasıl para kazanıyor? Hadi biz emek vermişiz, düzelir diye bekliyoruz; yeni başlayan niye oynasın ki bu oyunu?

Şaka maka çogilginç bir durum. Düşük seviyeli hesaplar da karşılaşıyor mu hileli hesaplarla, yoksa ben offline'ın gözüne vurduğum için mi oldu bunlar? Hileli hesap dediğim çok güçlü değil hesap ama her adam Revenant oluyor, her special Shinnok Teaching oluyor falan.

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Bende bir cryomancer vıı, alist vıı, kenshi vıı takımı var. Bunu full ekipmanla başlatamıyorum 5li ye. İnanılmaz takımlar geliyor. Zaten genelde daha rahat oynayabilmek için ekipmanları hep sonradan takarım, bir iki kere full ekipmanla gireyim dedim...

Homx lerden biri geldi 1 2 sefer. Zaten onun lafını yapmaya gerek yok zarar veremedim bir adamına.

Bir sefer Vıı Tour Quan chi, Vıı Relentless , Vıı Jade geldi.

Böyle bir takım zaten kendi başına hileli. Bir de üstüne bu hesap da hileli geldi 😂 öyle bir hile ki önceki maçlarda basic attack vuruşları 2k-3k civarında olması gerekn adamlar 50 - 70 falan vurur oldu. Bildiğin 50 70 100 falan. Ama rakibin canına bakıyorsun 83k. Herif bir sp1 yapıyor sana 40k 50k götürüyor. Ben bi de bunlar da şunu gördüm. Adam hep sp yapıyor üstüne bir de kendisi bone shield a giriyor...

En sinir bozucusu da Mournful Kitana nın hileli olduğu bir hesapta rakip olması. Abi karı yemin ediyorum aralıksız 7 8 kere falan arka arkaya sp1 yaptı. Zaten benim adamın canı falan kalmadı. Karı da otomatiğe bağladı nasıl bir lanetse karının sp1 i yaptığı halde bitmiyor, bu karının sp1 i de öldürmediği için benim adam yere inmiyor. Ha babam sp1 ha babam sp1. Dünyanın en saçma görüntüsü. Benim adam folofoş olmuş kitana paso hoplatıyor 😂 bir sp1 150 k can alır mı ya gözünü sevdiğim. Ve kritik değil 😂

Oyunda vıı fuse yapmak kadar saçma birşey yokmuş bunu gerçekten bir kez daha anladım. Sırf soul kazanabilmek için kard pack ten çıkan 3 gold u fulledim bir de kano vae işte. Bu oyunda karakter fullemek oyun oynayamamak demek.

• Karşımıza çıkan her hileli hesabı şikayet edelim. Özellikle homkxli olanları. Bakalım birşey değişecek mi?

Ben şikayet etmeye başladım.

• Şu hileli hesapları neaaapcaaazz yeeaa.?

• Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Nasıl ?

• ekimm042 kullanıcısına yanıt
    Bu linkten ticket gönderebilirsiniz.

http://support.wbgames.com/ics/support/ticketnewwizard.asp?style=classic

• 4 fuse Jason a hileli hesap geliyor şaka gibi. Kazandım ama baya uğraştırdı.

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xe09 -- 23 Ekim 2017; 2:18:20 >
  •  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Al burdan yak bir de

• Ben oyuncu gelişsin diye bazen en düşük güçteki adamlarla oynuyorum. Hileli hesaplar mı bilmiyorum ama bronz ekip geliyor benim takımla aynı güçteler be hiç bir karakteri öldürmwden yeniliyorum :(

Bu arada çok teşekkür ederim. Bu challenge yenileme süper. Tüm oyun boyunca kazandığımdan daha fazla ruh kazandım :)

Oyuna yeni başladım sanki :)

• 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.