Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler çelınç pack 240 soula indi. 13 kasıma kadar diyor. Valla kanmadım ve elite patlattım bir tane. Altın da yok ki kard pack kasak. Bi tane det hantır cani keyç alabilsem iyi olurdu ama neyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de O kullanıcısına yanıt
    Şansa bak benim ilk açış uhjc geldi. Şimdi ikincisi kim bilir ne zaman gelir.

Cpnin ideal ederi budur. Hep 240 soul olsa. Son güncellemelerdeki kartlarda pakete eklenseydi iyi olacaktı.

• Bende 2 tane alite acsam diyodum acaba ronin mi kassam yoksa revenant kung lao mu ? Yoksa elitemi :/ cok kararsizim ula

• 240 bedava. elite çıkmadan önce de 280 soul du zaten. 2400 soul un alayını harcarım muhtemelen. sjv bekledim durdum gelen giden yok nasıl olsa.

2 dark raiden, 1 uhjc aldıktan sonra 1600 soul saklamaya karar verdim. lanet olsun içimdeki sjv sevgisine :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iliqueur -- 12 Kasım 2016; 7:40:19 >
  • Arklar bu fw de ki warpoints ne ise yariyor. 1000 yapinca bir getirisi oluyormu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkGlacieR

Oyundaki tüm karakterleri 50 level yapmış durumdayım yalnız forumda bir ben mi şanssızım anlamadım. Oyunu ilk günden beri oynuyorum ve şansla çıkan karakterlerin hiçbiri elimde yok. Rahat 30, belki 40 pack açmama rağmen ne Klassic'ler ne, Relentless Jason var ne de başkası. Artık açmıyorum desem yeridir. Bu arada konununda eski tadı kalmamış. Hile kullanmayan veya oyununun açığından faydalanmayan adam yok sanırım.

Nadir de olsa var. Ortalık hileci dolu...
  • Erkanak18 E kullanıcısına yanıt
    Bende zaten full bir Johnny Cage var. (A-List) E ben bunu Jacquie ve Raiden'ın yanına koyacam. E bu A-List spec ops % 30 health veriyor. UHJC napıyor? Dirilenlere karşı çok iyi, güçlü; ama ekibe katkısı yok.

Bence kard pack'ten beleş gibi geldi diye kard pack elemanlarını küçümsemeyelim. Elim değmişken Cyromancer'dan da bahsedeyim. Sayılara dökülmese de martial arts'a % 30 health vermesi muazzam bir etki yaratıyor. Yani basit bir hesapla 60K olan bir health, 80K gibi oluyor. Ve ben bu güçlülüğü fark ettim. Full ya da fulle yakın bir DELK'in SP2'sinde ölmemişti eleman. Kaldı ki Cyromancer Hellspawn'lı bir ekipte Relentless ve Mileena salaana karşı çok etkili. Şöyle ki: Cyromancer, 2.5 barla başlıyor. Karşısında Relentless olunca vuruyorsun vuruyorsun 3 bar doluyor. Relentless SP3'e gard almıyor. O gitti mi? Bu arada bütün ekip Cold War Sco ya da Rev. Kung Lao gibi zırhla kaplanıyor. Mileena yardırıyor ama boşa tabii.

Daha önce de dedim bu health artışının war pointe de etkisi var bence. Çünkü full A-list (24K), 3 fuse K. Raiden (Wrath Hammer'la 24K) ve Jacquie (K bile değil 8000) 5 maç sonunda 7000 war point almıştı. (Ekran görüntüsü verme olayına bir bakacağım. Çözersem hepsini belgeleyebilirim.)

Velhasıl: Sabahtan beri kard pack kastım 2 tane çıkardım 20 olan ruhu 98'e çıkardım günlük görevlerle ama UHJC için değmeyeceğine karar verdim. Adam zaten store'da. Bir gün elim bollaşırsa zaten fuselerim; ama bu Diamond'lar sonsuza kadar orada kalmayacak bence. Yeni güncellemede giderler büyük ihtimal. Official forumda bu Diamond'ların oyunu berbat ettiğine dair itirazlar var çünkü. En iyisi bu Diamondları en az 30K'ya çıkarmak sonra işe güce bakmak.

Bir şey söyliim mi: Bu oyunun en büyük numarası böyle şeyler yaparak oyuncuların hedeflerini olabildiğince geç yapmasını sağlamak ve oyunda daha fazla tutmak. Hep bir şey var bakın planladığınız şeyi yapmamanız için. Çünkü o hedefe ulaştığınızda belki de tatmin olup oyunu bırakacaksınız.

Böyle saçma bir mesele için de bu kadar uzun yazmak da ayrı bir mallık. Bunun da farkındayım.

• visceroid V kullanıcısına yanıt
    Bu "hile" meselesini de artık açıklığa kavuşturalım. Şahsen beni tanımadığınız için bana "hileci" demeniz çok da umrumda değil ama (Kaldı ki amerikan yapımı bir oyun. Hile yapsam ne olacak? Parayla ruh satın almaktan çok daha evladır bu benim gözümde.) bu mevzuu da çok uzadı, uzuyor:

TDK'ye bakalım:

http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&arama=gts&guid=TDK.GTS.5826e7bbad7693.41943098

"Birini kandırmak, aldatmak için yapılan düzen vs vs vs..."

Biz kimi aldatıyoruz, kandırıyoruz? Oyun kuralları içinde "offline olarak pack açıp daha sonra diğer hesaba geçmek yasaktır." diye bir kural mı var ki biz bu kuralı çiğniyor oluyoruz? Kaldı ki oyun bunu istemese her türlü mani olur. Mesela her telefona bir hesap şartı getirir.

Peki neden böyle yapıyor? Çünkü offline yöntemi oyuncuları oyuna daha çok bağlıyor. Oyun için daha fazla hesap açılmış oluyor. Bence bu nedenle oyun bu durumu "hile" olarak algılamıyor. Her şey bi tarafa kard pack'e gold karakter koymaz olur biter.

Ha oyunun hile olarak algıladığı durumlar yok mu? Var. Apk'lar. Apk kullananları oyundan atıyor. (Benim bir hesabım öyle gitti mesela.) Offline'ı hile olarak algılasaydı, ki kimin bunu yaptığını çok rahat tespit edebilirler, emin olun cezayı da keserlerdi.

Oyun bunu hile olarak görmezken sizin kraldan fazla kralcı tavrınız manasız geliyor bana.

• Gençler free koins souls da kampanya var x2 seklinde iki katı soul sabah gördüm yaptım. Mobil strike 6 sev. Ana karargah basit sekilde 6 oluyor. Yapmayan varsa kolayca 130 soul geliyo

• barbarturk B kullanıcısına yanıt
    Mobile strike bende yok. Bi de ben sadece bir kere ödül kazandım. Çoğunlukla vermedi soul falan. Bir şeyi yanlış mı yapıyorum acaba? Souls mu eksik kısmına da tıklıyorum, reklamcının onayı bekleniyor, diyor. Sonra ne arayan var ne soran.

• Ne relentless geldi bana ne de challenge pack 240 a indi sikinti var sanirim
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Bende ilk 6 yaptıktan sonra girdim baktım ödül yok freekoins&souls yazan yere girdim yine beni google play store attı oyuna girdim baktım vermiş ödülü

• Bende niye indirim gozukmuyor lan evlatlikmiyiz biz

• Tg raideni cp den aldim ama store altin ile alma düşmedi soullar boşa mi gitti

• Arkadaslar Blood God Kotal Khan in ozelligi nedir yazabilcek varmı.

• Bgkk pasifi itibari ile karavanacidir yani şöyle oluyor sp2 de vereceği özelliği 3 seçenek arasinda dağıtıyor(güç, can, digerini hatirlamiyorum) ama sp2 sayisal olarak sp1 den bile düşük olabiliyor bundan mutevellit kolay kolay kimse sevmiyor.
    Yanlışım varsa duzeltiniz surc u lisan ettiysem affola

• ahaha

• A.33 A kullanıcısına yanıt
    Kahn su anda bu seviyede.Diger oyunculara yararli olucaksa level kasayim diyecektim.

• Enes Bahadır kullanıcısına yanıt
    Önbelleği temizle. Bende de görünmüyordu.

• Biri bana piercing mileena nin özelliklerini söyleyebilır mi? İngilizcem kötü de.

• 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.