Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.885
Cevap
80
Favori
539.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkanak18

Erron eap gitmiş. Erron çıkma şansı fazla olan cp gelmiş. Kim alır bu paketten. İyice karıştırdılar.
    Yeni challange bir an önce gelse.

Aynen hocam, bi karışıklık var, UHJC etkinliği çok zamansız geldi. Keske 1 haftalık olarak falan yapsalardı. Oyundan soğutuyorlar şuan. Erron cp yi de 320 soul yapmışlar
    360 soul a elite pack açıyoruz içinden 313 soulluk Jason falan çıkıyor, saçma sapan iş yani
  • Sonya'da bence sorun falan yok. Sonya - SubZero derken yine güncelleme gereksinimi ortaya çıkacaktı şimdi Erron, J.Cage oyalıyorlar. Özellikle Erron'num yine gelmesiye oyunda sadece Test Your Luck yapmaya başladım.

• Erron'ın challenge'ı bizim gibi oyuna yeniden/yeni başlayanlar için çok güzel olurdu. Elimde bir tane vardı. 2 kere fuselemiş olacaktım ne güzel. Sizlerde isyan ettiniz ama ne güzel ruh kazanacaktınız işte. Belki de resmi forumda da çok eleştirildi ve adamlar geri çekti bu yüzden. Mis gibi fazladan challenge işte.

Bu arada bana mı öyle geliyor yoksa faction'ın bitiş saatleri mi değişti? Önceden 22.00 biter, 01.00'de ödüller daatılırdı, şimdi 23.00'te bitecek ve ödüller 02.00'de daatılacak bence. Bir öncekinde ödüller 19.00'da değil 20.00'de daatılmıştı misal.
  • Bizde saat geri alinmadi mubarek, o yuzden gec veriliyor oduller :) malum turkiye burasi hersey olabilir

• Fw girilmiyor oyuna girişte de cloud a baglanmiyor

• Bu seferde uhjc eap ve relentless jason pack gelmiş. Erron challange gelmeyecek galiba.

• Erron gelmez 2 kere geldi zaten raiden lar mileena yada kitana gelse keşke

• Valla oyunu artık oynamıyorum bi aksam arkadaslarla dışarı çıktım sonra eve geldim oyniyim dedim oynayamadim 1 haftadir oynamıyorum cok bos işmiş harbiden daha yeni anladım

• Jason packden cikartabilen oldu mu hic? 20 kere denedim hala yok

• Jason pack gözükmuyo bende , 7 fuse yaptiydim zaten :D

• Dün kard packten 90 soul kazandım iyi oldu. 900 soul'um 120 altınım var. Diamond karakter açmadan evvel 150 altına kadar ekipmana harcıyorum sonra ilk başta altınları bitirip kard pack açıp şansımı deniyorum. En sonda da elite pack'ı açıyorum elmas karakter düşürmeye çalışıyorum. Elmas karakter zor çıktığı için ve her denememde de kard pack denediğimden illa altın karakter çıkıyor ve bedavadan soul kazanıyorum. Altınların hepsini harcayıp diamond çıkarsada fazla koymuyor bir günde altın kazanılıyor sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 11 Kasım 2016; 14:53:17 >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Kard pack galiba dedigin :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Bahadır

Kard pack galiba dedigin :D

Aynen karıştırmışım

• Enes Bahadır kullanıcısına yanıt
    Anaaa... Doğru ya la! Hiç aklıma gelmemişti. Ben de diyorum niye böyle oldu. Kötü oldu ama ya. 02.00'ye kadar da bekleyemem valla. Önceden 1'de tekrar edecek mi ödüller diye bekliyodum, şimdi sabah baktım.

Bu arada keşke ben de yavaştan terk etsem ya da azaltsam iyi olacak aslında. Kartların iyiden iyiye güçlenmesi hedefsizliği, o da sıkılmayı getirir inşallah. Yoksa tabii hoş bir şey değil bir oyuna çokça bağlanmak. Aslında grup terapisi gibi oyuna bağımlı olmaktan nasıl kurtulduğunu anlatsa keşke bazı arkadaşlar. Forum kedi olalı bir fare tutmuş olur böylece.

• quote:

Orijinalden alıntı: O değil de

Anaaa... Doğru ya la! Hiç aklıma gelmemişti. Ben de diyorum niye böyle oldu. Kötü oldu ama ya. 02.00'ye kadar da bekleyemem valla. Önceden 1'de tekrar edecek mi ödüller diye bekliyodum, şimdi sabah baktım.

Bu arada keşke ben de yavaştan terk etsem ya da azaltsam iyi olacak aslında. Kartların iyiden iyiye güçlenmesi hedefsizliği, o da sıkılmayı getirir inşallah. Yoksa tabii hoş bir şey değil bir oyuna çokça bağlanmak. Aslında grup terapisi gibi oyuna bağımlı olmaktan nasıl kurtulduğunu anlatsa keşke bazı arkadaşlar. Forum kedi olalı bir fare tutmuş olur böylece.

Persembe gun bitmiyodu ya bu fw , sıkıntı oldu herhalde dun 150 kantasi 35 soul aldim olaya bak

• relentless jason pack gelmiş bende. 500 seul vardı , risk aldım ne çıkarsa kabulum diye. Gözüm karardı açtım, D'Vorah çıktı. 300 seuls kaldı yine açıyım bidaha oynamam çıkmazsa diye. 2.denememde çıktı relentless jason :D
    ama faction wars'ta fazla gelişmiyor.
  • 2 sene önce başlamıştım oyuna çok güzel karakterlerim olmuştu, yurtdışına çıktım ve oyun birden bire nedenini anlamadığım bir şekilde error verdi ve bütün verilerim silindi. uzun bi zaman oynamadım ve en son 2 ay önce yükledim ve şuan oynuyorum, farklı karakterler gelmiş, diamon karakterler , jasonlar felan filan bayağı güzelleşmiş, faction warsta en fazla 40.000 coins, 80 souls, 385 rubies geliyor, fuselediğim karakterlerimde var ama war points puanı az toplayabiliyorum, 360 a elite pack açıyorum ama diamon çıkmadı bir türlü, diamon karakterleri siz nasıl alıyorsunuz bu kadar hızlı.
  • Hile ile şaka şaka oyunda bi açık bulmuşlar önceki sayfalarda detaylı yazdılar. Offline yöntemi diyolla

• Oyundaki tüm karakterleri 50 level yapmış durumdayım yalnız forumda bir ben mi şanssızım anlamadım. Oyunu ilk günden beri oynuyorum ve şansla çıkan karakterlerin hiçbiri elimde yok. Rahat 30, belki 40 pack açmama rağmen ne Klassic'ler ne, Relentless Jason var ne de başkası. Artık açmıyorum desem yeridir. Bu arada konununda eski tadı kalmamış. Hile kullanmayan veya oyununun açığından faydalanmayan adam yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberkS -- 12 Kasım 2016; 0:40:16 >
  • 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.