Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
14.415
Cevap
71
Favori
380.158
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Oyun ve Uygulamalar >> Oyunlar >> Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      185 Mesaj
      16 Ağustos 2015 12:05:34
      android oyunlarının grafik kapasitesini playstation 2 kalitesinde gibi görüyorum ben arkadaşlar. siz ne dersiniz, belki de küçük ekranda olduğu için öyle güzel görünüyordur.
    • Yüzbaşı
      398 Mesaj
      16 Ağustos 2015 23:02:44 Konu Sahibi
      Oyunu silip tekrar yükleyince Google Oyunlardan oynadığınız karakteri yükleyemiyorsunuz.
      |
      |

• Yüzbaşı
      532 Mesaj
      31 Ağustos 2015 21:10:49
      iPhone 4S ve WiFi ile gayet akıcı oynamaktayım :)
      |
      |

Endüstri Mühendisliği
      << Asus ROG G550JK / Logitech G230 / Logitech G103 / Steelseries Rival / Steelseries Qck Mass / Zalman NS2000 >>
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      31 Ağustos 2015 23:43:35
      quote:

Orijinalden alıntı: DougH

android oyunlarının grafik kapasitesini playstation 2 kalitesinde gibi görüyorum ben arkadaşlar. siz ne dersiniz, belki de küçük ekranda olduğu için öyle güzel görünüyordur.

Grafiklerde geçer android. Ama yapımcılar androidi daha doğrusu mobil oyunu sömürmek için yapıyor,10 oyundan 8i free to play.

Ama sunuda soylemek istiyorum, ps2 den aldığım tadı hiçbir zaman pc,ps,xbox dan alamadım :( hayla ps2 duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      185 Mesaj
      02 Eylül 2015 18:55:37

aynen öyle, ben de 4 yıl ps2 kullandım, oyunları bir başka güzeldi. god of war, final fantasy x, metal gear solid 2 vs..
      |
      |
      28kerem28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      02 Eylül 2015 20:37:26
      quote:

Orijinalden alıntı: DougH

aynen öyle, ben de 4 yıl ps2 kullandım, oyunları bir başka güzeldi. god of war, final fantasy x, metal gear solid 2 vs..

+1000

|
      |

• Teğmen
      126 Mesaj
      05 Eylül 2015 00:18:49
      Telefonum samsung grand neo inmiyor bu oyun
      |
      |

Sonunu düşünen kahraman olamaz.
    • Yarbay
      9858 Mesaj
      16 Eylül 2015 19:02:49
      Faction wars son maçta oyun çöktü ve tekrar açtığımda herşey sıfırlandı. 2000 ruh, 2 milyon para 50 lvl gold charlar herşey gitti. Yapacağın işin WB

• Yüzbaşı
      398 Mesaj
      17 Eylül 2015 13:21:24 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Faction wars son maçta oyun çöktü ve tekrar açtığımda herşey sıfırlandı. 2000 ruh, 2 milyon para 50 lvl gold charlar herşey gitti. Yapacağın işin WB

Google Play e onadıklarını atmıyor herşey baştan başlıyor. Oyunu bu yüzden bıraktım

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• Yarbay
      9858 Mesaj
      17 Eylül 2015 15:29:40
      quote:

Orijinalden alıntı: GrandMasterTurks

quote:

Google Play e onadıklarını atmıyor herşey baştan başlıyor. Oyunu bu yüzden bıraktım

Aynen, dün itibariyle bende bırakmış oldum.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
      |
      |

• Yüzbaşı
      532 Mesaj
      20 Eylül 2015 16:17:03
      quote:

WBPlay Account ile eşzamanlama yaptığınızda verileriniz kaybolmaz. Oyunu silseniz dahi, yeniden yükleyip hesaba giriş yaptığınızda profiliniz son bıraktığınız şekilde geri gelecektir. Bi' nevi save yani.

Endüstri Mühendisliği
      << Asus ROG G550JK / Logitech G230 / Logitech G103 / Steelseries Rival / Steelseries Qck Mass / Zalman NS2000 >>
    • Yüzbaşı
      398 Mesaj
      21 Eylül 2015 13:46:39 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Devridünya

quote:

WBPlay Account ile eşzamanlama yaptığınızda verileriniz kaybolmaz. Oyunu silseniz dahi, yeniden yükleyip hesaba giriş yaptığınızda profiliniz son bıraktığınız şekilde geri gelecektir. Bi' nevi save yani.

WBPlay de hatalı gibi üye oluyosun ama account u açmıyor. Google Play den geri getirme şansımız yokmu?

• Yarbay
      2868 Mesaj
      22 Eylül 2015 19:14:45
      Cold war sonya resmen oyunun bug i olmus bence :)) factionda herkes onu aliyor. 2 xray doldurduktan sonra pespese xray 1 kullanip mahvediyorum :))

Sony Playstation 4 500 GB STD
      Apple iPhone 7 Plus Silver 128 GB
      Lenovo Z580 Laptop
    • Yüzbaşı
      532 Mesaj
      23 Eylül 2015 16:21:32

Sanmıyorum ama yine de araştırın derim. App Store'la işim olduğu için o konuda yeterli bilgiye sahip değilim.

|
      |
      GrandMasterTurks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Endüstri Mühendisliği
    • Yüzbaşı
      532 Mesaj
      23 Eylül 2015 16:25:28

Kold War Sonya akıl dolu dövüşler için biçilmiş kaftan. Ama aynı Sonya'dan karşıda da mevcutsa ya da rakip takımda güç silen karakterler varsa o taktik fazla kullanışlı olmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devridünya -- 24 Eylül 2015; 18:42:46 >
      |
      |
      nooxn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Endüstri Mühendisliği
    • Yüzbaşı
      992 Mesaj
      02 Ekim 2015 01:49:52
      cok durgun buralari kimse mi oynamiyor

"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz"
    • Yüzbaşı
      398 Mesaj
      02 Ekim 2015 15:54:40 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: TheGodfather-

Telefon resetlemeden sonra Google Play den oyun bilgileri geri gelmeyince oyunu bıraktım. Ancak telefonu değiştirdiğim zaman oyunu yükleyeceğim

• Yüzbaşı
      822 Mesaj
      02 Ekim 2015 22:53:10
      Eskisi kadar aktif olmasam da arada oynuyorum. Karakterlerimde bunlar.

|
      |

Intel Core i7 7700K 4.2GHz / MSI GeForce GTX1080 Ti Gaming X / GSKILL 16GB RipjawsV DDR4 3200MHz / MSI Z270 GAMING M5 DDR4 3866MHz / Samsung 960 PRO NVMe M.2 512GB / Cooler Master MasterCase H500P / Corsair Hydro H115i / Corsair RM1000x 1000W 80 Plus GOLD / SAMSUNG 28" LU28E590DS /UF 1 MS ULTRA HD 4K GAMING MONITOR / Thermaltake TT eSPORTS Shock One / Razer Sabertooth Elite / Logitech Z-506 5 1 75W Speaker / Thermaltake Tt eSPORTS Theron / Thermaltake Tt eSPORTS Challenger / Razer Goliathus Speed Cosmic Medium
      MSI GE72VR Apache Pro / iPhone X 64 GB / SONY PS4 Pro 1 TB
    • Yüzbaşı
      992 Mesaj
      03 Ekim 2015 13:44:51
      quote:

Orijinalden alıntı: GrandMasterTurks

quote:

Orijinalden alıntı: TheGodfather-

Telefon resetlemeden sonra Google Play den oyun bilgileri geri gelmeyince oyunu bıraktım. Ancak telefonu değiştirdiğim zaman oyunu yükleyeceğim

Ayarlardan wbplay hesabi alsaydin keske hocam hersey yerinde kalirdi

|
      |

"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz"
    • Yüzbaşı
      532 Mesaj
      03 Ekim 2015 21:39:09
      Erron Black challange hard bölümünün boss kısmı oldukça zorladı. Şükür yine 2. dereceden edinebildik yeni kartı :))

|
      |

Endüstri Mühendisliği
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
son dakika
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.