Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
79
Favori
539.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bot olarak adlandırmak doğru mu olur bilmiyorum. Oyun motoru tarafından bizimle paralel mücadele eden diğer kullanıcıların takımlarıyla eşleştiriliyoruz. Faction modu ismen online olsa da, aktif olarak karşılıklı oynanmıyor. Sistem sadece internet üzerinden bize rakip olacak kartları buluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devridünya

Bot olarak adlandırmak doğru mu olur bilmiyorum. Oyun motoru tarafından bizimle paralel mücadele eden diğer kullanıcıların takımlarıyla eşleştiriliyoruz. Faction modu ismen online olsa da, aktif olarak karşılıklı oynanmıyor. Sistem sadece internet üzerinden bize rakip olacak kartları buluyor.

Hmm anladım hocam sağolun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne demek :)
  • Altinla 70k lik ekipman paketi almaya deger mi iyi seyler cikiyor mu ? Altini x ray gelistirmekten baska ne icin kullaniyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: jaz222

Altinla 70k lik ekipman paketi almaya deger mi iyi seyler cikiyor mu ? Altini x ray gelistirmekten baska ne icin kullaniyorsunuz ?

Hocam silverları maxlıyorum. Challengede lazım oluyor

• Ben hard'i yapamadim bronz ve silverlar cok kotu
    Onlara biraz harcayayim olmazsa

• quote:

Ben hard'i yapamadim bronz ve silverlar cok kotu
    Onlara biraz harcayayim olmazsa

Evet hocam hard için fuse yükseltmeniz lazım baya

• Deneyelim bakalim =)

• Bilindiği üzere bu akşam haftalık ödüller dağıtıldı. 75+15 soul, 3 rare item ve lider bitirdiğimiz lig ile yeni haftayı açmış olduk, darısı başınıza :)
  • quote:

Bilindiği üzere bu akşam haftalık ödüller dağıtıldı. 75+15 soul, 3 rare item ve lider bitirdiğimiz lig ile yeni haftayı açmış olduk, darısı başınıza :)

Kompat Packten Liu Kang Erron Black gibi Challenge da gelenler çıkıyor mu?
  • quote:

Altinla 70k lik ekipman paketi almaya deger mi iyi seyler cikiyor mu ? Altini x ray gelistirmekten baska ne icin kullaniyorsunuz ?

Raiden'ı VII yapmadan altınları başka yere harcamıyorum. Bitirdikten sonra genel olarak karakter Xraylarına para harcadıktan sonra gümüşleri Fuse etmeye başlıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

quote:

Bilindiği üzere bu akşam haftalık ödüller dağıtıldı. 75+15 soul, 3 rare item ve lider bitirdiğimiz lig ile yeni haftayı açmış olduk, darısı başınıza :)

Çıkmaz hocam. Storeda kombat pack exclusive yazan karakterler çıkabilir ama

• Normal şartlarda challange zamanı geçince o kartları tekrar edinme ihtimali yok. Anca ileriki zamanlarda bir defaya mahsus eski eventlerden biri yapılabilir.

Edit: 1.7 güncellemesiyle eklenen Challenge Pack, geçmiş challenge karakterlerinin edinilmesine imkân tanımıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devridünya -- 27 Şubat 2016; 14:39:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

quote:

Çıkmaz hocam. Storeda kombat pack exclusive yazan karakterler çıkabilir ama

Ovv kötü oldu. İlk zamanlar Liu Kang süper geliyordu şimdi etkisiz gibi. Ayar mı çektiler adama anlamadım

quote:

Normal şartlarda challange zamanı geçince sonra o kartları tekrar edinme ihtimali yok. Anca ileriki zamanlarda bir defaya mahsus eski eventlerden biri yapılabilir :)

Abim Raiden challenge ı bitirmişti ve kalkmıştı , sonra rusyaya gitti orada tekrar raiden challenge sadece 2 saat için geri geldiğini görmüş ama yetişememiş. Hiç oynamamış gibi görünüyormuş.

• G4 kullanıp da oyunu açabilen var mı?

• Belki saat farkındandır, belki de oyunda bulunan bi' açık yüzündendir. Malum oyun yeni olduğu için devamlı bug fixes durumu söz konusu. Tek sefere mahsus olsa bile, umarım rechallenge yapılır. Raiden'ı almak ben de isterdim açıkçası :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

G4 kullanıp da oyunu açabilen var mı?

Nerde tıkanıyor

• MrCaner kullanıcısına yanıt
    Ben denemedim ama play storeda ve forumda g4 konusunda açabilen yok. Oyunun başındaki videoda oyundan atıyormuş direk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Ben denemedim ama play storeda ve forumda g4 konusunda açabilen yok. Oyunun başındaki videoda oyundan atıyormuş direk.

Güncelleme geldi belki düzelmiştir. Bi deneyin atarsa wbgamescommunity supportuna ticket atın

• oyunda tuş kombinasyonu varmı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.