Şimdi Ara

MORTAL KOMBAT 9 VE MK ARCADE COLLECTION (327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.490
Cevap
4
Favori
285.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kitana ile genelde yelpaze hareketini çok yapıyorlar adamın dibinden. Yelpaze atmayı demiyorum, yelpaze ile seri şekilde adamı kesme hareketinden bahsediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

birisi banada spammer diye mesaj atmıştı adamı 6 defa üst üste yenmmiştim Ama kitana kırık karekter felan değil...İşinize gelmeyince hemen ´´kırık´´ damgasını yapıştırmayın

Çoğu hareketi kırık, sürekli kaçabilirsin, uzaktan spame bağlayabilirsin, yerden yumruğu 3 adım ötedeki karaktere değebiliyor, komboları sınırsız

Hem ustalık isteyen hemde acemiyide güldüren oyun karakteri işte K.Lao gibi , Quan Chi ile oynamanı tavsiye ederim ustaların karakteridir :D yada Shang Tsung

• kung lau her kilidi açar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Kitana ile genelde yelpaze hareketini çok yapıyorlar adamın dibinden. Yelpaze atmayı demiyorum, yelpaze ile seri şekilde adamı kesme hareketinden bahsediyorum.

İyi diyorsunda örnek vermek gereirse scorpinu kitana ile yenmek baya zor mesela. Yelpaze ile köşeye scorpinu sıkıştıramazsın mesela. Her karekterin kendine göre var bir artısı, ama bir baraka mesela aşırı ezik bir karekter...Smoke ve ermac yine kitanadan güçlü...Güçler farklı sonuçta...Kırık karekter diye bir kavram olduğunu düşünmüyorum ben çünkü daha kung lao ya hiç yenilmedim mesela...Herkes kung laoya kırık der, ama karşıma gelen hiç bir kung laoya yenilmedim. Bnei genelde scorpion oyuncuları ile somek oyuncuları yeniyor...Arada birde jade ve milenna

yaptığın vuruşların yönünü bilmen lazım L,M yada H bunları bileceksin, Scorpion u da ezberlemen lazım M vuruşu sırıtır kasarak çıkar anlarsın onun dışında bol bol eğilerek oyna, yerden yumruğa bağla kilitle, uzaktan spam at ama korumayıda dengeli alarak spamle arada şaşırt, L ile yerden yokla, uzun komboları ile karakteri uçur, Kitana %40 yapmadan bırakmaz.

Scorpion Kitana dan güçsüz karakter bence en güçlüsü tartışmasız Kung Lao kırıkların kralı.

• quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

quote:

quote:

Kitana ile genelde yelpaze hareketini çok yapıyorlar adamın dibinden. Yelpaze atmayı demiyorum, yelpaze ile seri şekilde adamı kesme hareketinden bahsediyorum.

İyi diyorsunda örnek vermek gereirse scorpinu kitana ile yenmek baya zor mesela. Yelpaze ile köşeye scorpinu sıkıştıramazsın mesela. Her karekterin kendine göre var bir artısı, ama bir baraka mesela aşırı ezik bir karekter...Smoke ve ermac yine kitanadan güçlü...Güçler farklı sonuçta...Kırık karekter diye bir kavram olduğunu düşünmüyorum ben çünkü daha kung lao ya hiç yenilmedim mesela...Herkes kung laoya kırık der, ama karşıma gelen hiç bir kung laoya yenilmedim. Bnei genelde scorpion oyuncuları ile somek oyuncuları yeniyor...Arada birde jade ve milenna

yaptığın vuruşların yönünü bilmen lazım L,M yada H bunları bileceksin, Scorpion u da ezberlemen lazım M vuruşu sırıtır kasarak çıkar anlarsın onun dışında bol bol eğilerek oyna, yerden yumruğa bağla kilitle, uzaktan spam at ama korumayıda dengeli alarak spamle arada şaşırt, L ile yerden yokla, uzun komboları ile karakteri uçur, Kitana %40 yapmadan bırakmaz.

Scorpion Kitana dan güçsüz karakter bence en güçlüsü tartışmasız Kung Lao kırıkların kralı.

scorpion kitanadan güçsüzmü gel vs atalım gör ama sabah atalım ps3 şuan formatta ^^

• Ofiste online MK atarken görmeniz lazımdı KOTH'de adam Raiden ile köşede sıkıştırıp herkesi sıraya dizdi. Combo falanda yapmıyor üstelik. Kısacası spam tarzı bir oyun oynuyor. Zaten lobby'de ki herkes 0.0 puan verdi hemde sürekli. Scorpion ile 8-9 hits combo çıkartmama rağmen yinede köşede sıkıştın mı hiç şansın kalmıyor bu oyunda. 3. round'da yenildim üstelik hep aynı adama.

Asla sinir olmam veya mesaj çekmem. İyi oynayana gg demesini biliriz icabında ama yediğimiz küfürün haddi hesabı yok ya neyse.

Size tavsiye oyunları fazla ciddiye almayın. :)
  • quote:

Ofiste online MK atarken görmeniz lazımdı KOTH'de adam Raiden ile köşede sıkıştırıp herkesi sıraya dizdi. Combo falanda yapmıyor üstelik. Kısacası spam tarzı bir oyun oynuyor. Zaten lobby'de ki herkes 0.0 puan verdi hemde sürekli. Scorpion ile 8-9 hits combo çıkartmama rağmen yinede köşede sıkıştın mı hiç şansın kalmıyor bu oyunda. 3. round'da yenildim üstelik hep aynı adama.

Asla sinir olmam veya mesaj çekmem. İyi oynayana gg demesini biliriz icabında ama yediğimiz küfürün haddi hesabı yok ya neyse.

Hocam en iyisini yapıyorsun valla Vs de sana denk gelenlerden biri banada denk geldi. Yendim maçı no diyip kapattı sonra direk küfür sağmaya başladı. Bende sizin yorumlarınızı düşünüp hiç cevap vermedim valla çok iyi bir yöntemmiş bir oyun için kendimizi sıkmaya, germeye gerek yok bırakın millet konussun ..

• quote:

quote:

Ofiste online MK atarken görmeniz lazımdı KOTH'de adam Raiden ile köşede sıkıştırıp herkesi sıraya dizdi. Combo falanda yapmıyor üstelik. Kısacası spam tarzı bir oyun oynuyor. Zaten lobby'de ki herkes 0.0 puan verdi hemde sürekli. Scorpion ile 8-9 hits combo çıkartmama rağmen yinede köşede sıkıştın mı hiç şansın kalmıyor bu oyunda. 3. round'da yenildim üstelik hep aynı adama.

Bana öyle biri denk geldi adam haşat etti beni. Kombo yok tekme yumruk dalıyor raiden ile muhtemeln aynı kişi bile olabilir isim hatırlamıyorum ama saat 17-18 arası öyle biri denk geldi bana bu gün...Köşeye sıkışacak biriri değilim nasıl olduysa köşeye gittik ama...Az farkla yenildim...

Ben Live'da oynuyorum yalnız. PS3'de pek açmıyorum MK'yı.

Vursan gidicek adam ama biraz şansta olacak insanda. Az bir farkla yeniliyoruz.

Çıldırmak yok aman sakin. :) Yoksa sonucu aşağıdaki gibi olur. :D

• quote:

quote:

Bana öyle biri denk geldi adam haşat etti beni. Kombo yok tekme yumruk dalıyor raiden ile muhtemeln aynı kişi bile olabilir isim hatırlamıyorum ama saat 17-18 arası öyle biri denk geldi bana bu gün...Köşeye sıkışacak biriri değilim nasıl olduysa köşeye gittik ama...Az farkla yenildim...

Sürekli teleport kasmıştır. SF AE edition gibi bu oyuna acil denge şart acil

Raiden teleportundan sonra ya koruma alıp kaçacaksın geri yada kolu bırakıp izleyeceksin, teleport dan sonra kasılmıyor

Edit : Teleport akabinde korumada tamamen şansa kalmış , çelme atabilir, kombo yapabilir, kapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myresistance -- 24 Temmuz 2011; 22:09:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasinbilgin

quote:

Hocam en iyisini yapıyorsun valla Vs de sana denk gelenlerden biri banada denk geldi. Yendim maçı no diyip kapattı sonra direk küfür sağmaya başladı. Bende sizin yorumlarınızı düşünüp hiç cevap vermedim valla çok iyi bir yöntemmiş bir oyun için kendimizi sıkmaya, germeye gerek yok bırakın millet konussun ..

En iyisini yapmışsın. Küfreden küfretsin cevap alamayınca elbet yeri gelir susar. Aldırış etme hiçbir zaman.

Ama an gelir müdahale etmek gerekebilir bazı durumlarda. Öyle bir durumla (yanında kız arkadaşın olur vs.) karşı karşıya kalmak istemem açıkcası.

• Kitanayada spamci denildi, başka kaldimi spam yeteneği olmayan? ^_^
  • spam cı lu kangtir sadece
  • cheseeyourfight

denk geliyo bazen chaousrealm de

paso yeniliyo

hep kazanmıyo yani

yukarda denk geliyo kaybettiği gözüküyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okaliptys

Kitanayada spamci denildi, başka kaldimi spam yeteneği olmayan? ^_^

çok spammer karakter var. Quan Chi alın spamci istemiyorsanız yada Sonya, Baraka vs.
  • O kadar çok MK konusuna yazdınız ki PS3'ü açasım geldi MK için ama yine vazgeçtim.

Yok abi yok oyun istemiyorum. Şu yukarıda ki videoyu bile izleyesim yok. Ben yine telefona yumulayım en iyisi.

Yavuz kaçar. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: facemaker

cheseeyourfight

denk geliyo bazen chaousrealm de

paso yeniliyo

hep kazanmıyo yani

yukarda denk geliyo kaybettiği gözüküyo

yanlış görmüşsündür.
  • Sizler için bir kıyak yapabilirim arkadaşlar.

Oyunlarınızı HD olarak kaydedeyim isterseniz. YouTube'a atarım HD olarak.

Evet derseniz haftaya PS3'de KOTH lobby'sin de buluşalım. :)
  • quote:

Sizler için bir kıyak yapabilirim arkadaşlar.

haftaya bi gün belirleyelim
  • quote:

Sizler için bir kıyak yapabilirim arkadaşlar.

bu söze kendin inanıyormusun

• Bu konu altında günü ve saati kararlaştırırız o zaman.

720p izleyin bakalım YouTube'dan. Kim spam yapıyor kim combo çıkartıyor herkes görsün.

Sevgi böcüğü oldum bu akşam. Kesseler sesim çıkmaz. ^_^

Zamanında YouTube'da rahat 10 videom vardı oyunlardan capture ettiğim. Olmayacak birşey değil.

Keyfim yerinde biliyorsun Mustafa. Gelirim dersem gelirim. Eski sorumsuz kişi yok artık. :)
  • 
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.