Şimdi Ara

MORTAL KOMBAT 9 VE MK ARCADE COLLECTION (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.490
Cevap
4
Favori
285.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arsenic

Millet niye bu kadar şaşaırdı Freddy'e anlamadım. Tamam saçma da daha önceden Freddy ve Jason'ın geleceği açıklanmıştı, hatta bu başlık altında da haberi vardı, bilinmeyen birşey değildi yani. Cadılar bayramında da Jason gelecekmiş şimdiden hazırlıklı olun 2. bir şok yaşamayın.

Belkide fazla mı ön yargılıyız diyeceğim ama konulan karakterlerin MK ile hiçbir bağlantısı olmadığı için tepki veriliyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heretique

quote:

Millet niye bu kadar şaşaırdı Freddy'e anlamadım. Tamam saçma da daha önceden Freddy ve Jason'ın geleceği açıklanmıştı, hatta bu başlık altında da haberi vardı, bilinmeyen birşey değildi yani. Cadılar bayramında da Jason gelecekmiş şimdiden hazırlıklı olun 2. bir şok yaşamayın.

Belkide fazla mı ön yargılıyız diyeceğim ama konulan karakterlerin MK ile hiçbir bağlantısı olmadığı için tepki veriliyor bence.

Yok ben o açıdan demedim, daha Skarlet, Kenshi gibi karakterler dahi ortada yokken Freddy ve Jason gelecek diye haberler gelmişti. Yani bilinmeyen birşey değildi o sebeple dedim. Mesela hiç duymamış olsam ben de çok şaşırırdım ama çok duyduğum bir haberdi ve gelmesine şaşırmadım. Sadece 2 karakter de cadılar bayramında çıkacak deniyordu erken gelmesi sürpriz oldu. Bu arada bu cadılar bayramı şeysi ne zamana tekabül ediyor en ufak bir fikrim yok.

• Cadılar Bayramı 31 Ekim gününe tekabül ediyor. Amerikan geleneği işte
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Heretique

quote:

Yok ben o açıdan demedim, daha Skarlet, Kenshi gibi karakterler dahi ortada yokken Freddy ve Jason gelecek diye haberler gelmişti. Yani bilinmeyen birşey değildi o sebeple dedim. Mesela hiç duymamış olsam ben de çok şaşırırdım ama çok duyduğum bir haberdi ve gelmesine şaşırmadım. Sadece 2 karakter de cadılar bayramında çıkacak deniyordu erken gelmesi sürpriz oldu. Bu arada bu cadılar bayramı şeysi ne zamana tekabül ediyor en ufak bir fikrim yok.

Daha çok karakter gelecek bence ferdi ve jason daha once biliniyordu evet vardı hatta haberi

• HERŞEY İYİ HOŞ TA MK2 CLASSİC KOSTÜMLERİ JADE KITANA İÇİN FELAN KOYUYOLARDA NEDEN LIU KANG VEYA KUNGLAO ICIN MK2 CLASSIC KOSTUM KOYMUYORLAR ONU ANLAMADIM. GERCEK HIT KARAKTERLER BENCE BUNLAR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurlu40

HERŞEY İYİ HOŞ TA MK2 CLASSİC KOSTÜMLERİ JADE KITANA İÇİN FELAN KOYUYOLARDA NEDEN LIU KANG VEYA KUNGLAO ICIN MK2 CLASSIC KOSTUM KOYMUYORLAR ONU ANLAMADIM. GERCEK HIT KARAKTERLER BENCE BUNLAR...

K.Lao için MK3 kostümü olsa süper olur yüzü görünmeyen hali daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

quote:

Orijinalden alıntı: onurlu40

HERŞEY İYİ HOŞ TA MK2 CLASSİC KOSTÜMLERİ JADE KITANA İÇİN FELAN KOYUYOLARDA NEDEN LIU KANG VEYA KUNGLAO ICIN MK2 CLASSIC KOSTUM KOYMUYORLAR ONU ANLAMADIM. GERCEK HIT KARAKTERLER BENCE BUNLAR...

K.Lao için MK3 kostümü olsa süper olur yüzü görünmeyen hali daha iyidir.

EVET ÖYLE AMA LIU KANG İN MK2 DE Kİ KOSTÜMÜNÜN ÜSTÜNE YOK BENCE
  • quote:

Yanlışın var senin jason değil michael mayers gelcek..
  • Online da ne tuhaf insanlar var adam yeniliyor. No diyip çıkıyorum oyunum sorunlu diye , adam chat de hahahaha loser yazıyor. Ne alakası var. Ozan1995 midir nedir. Birde nick de 90+ yıl yazanlarla oynamayacağım. Elin veledine bak ya

Not: Quan Chi ile yeniyorum birde, oyunun oynaması en zor adamlarından biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myresistance -- 23 Temmuz 2011; 16:59:52 >
  • Takma abi. Rahat takıl online'da. Sinirlenmeye bile değmez. Alay eden kendiyle alay etsin. Yensende mesaj gelecek yenilsende.

Bana Live'da küfürü bırak avatarım hatun diye ekleyen ekleyene. Party'e çağrıyorlar gittim bi kere direk dedikleri şey gerçekten kızmısın, isimin nedir vs. ? Biride diyor kızlar MK oynamaz falan saçma sapan muhabbetler dönüyor.

Sapıkça mesaj atanlarda var. Burada yazmiyim ban yerim şimdi durduk yere.

Avatarımı görmek istersen onuda koyayım ama asılma. ^_^

MORTAL KOMBAT 9 VE MK ARCADE COLLECTION

• Live ortamından yada psn ortamından kız düşürmeye çalışanlarda ergenler işte, adamlar online olan herşeyi bir araç zannediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

quote:

Live ortamından yada psn ortamından kız düşürmeye çalışanlarda ergenler işte, adamlar online olan herşeyi bir araç zannediyor.

Kanadalı biri bana asılmıştı, iyi kötü idare eder cinsten konuştukta benim ingilizce ile, ama aramızda binlerce km var ne mantıktır psn den chat yapma isteği anlamıyorum TR de olsa belki yüz yüze tanışırsın. TR de spor camiasından var intenet üstünden tanışıp yıllardır görüştüğüm insanlar. Fakat kanada gibi ülkelerden tanışma istekleri komik oluyor

Tanıştığı için şehir dışına hatta yurtdışına bile gidenler olabiliyor. Ama neyle karşılaşacağını kimse bilemez. Neler neler oluyor şu hayatta.

• Riski her zaman sevmişimdir. Tercih meselesi tabi sonuçta.
  • @dicarpio sana isim oOsetonOo diye biri baya iyi oynuyo bi mac yapta video ya cek izleyelim .
  • İyi oynayamıyorum biliyorum ama Quan Chi yi bırakamıyorum :( Millet Top Tier S karakterden vazgeçemez ben Low Tier bir karaktere takılı kaldım :( Ne oluyor ulaa bana :D

• Arkadaşlar rain kendim deneyerek bulduğum kombo umarım hoşunuza gider.
  • quote:

İyi oynayamıyorum biliyorum ama Quan Chi yi bırakamıyorum :( Millet Top Tier S karakterden vazgeçemez ben Low Tier bir karaktere takılı kaldım :( Ne oluyor ulaa bana :D

Quanchi ile iyi oynayamıyormusun:)?? Sağlam ironiydi ne yalan söyleyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonheart07

quote:

İyi oynayamıyorum biliyorum ama Quan Chi yi bırakamıyorum :( Millet Top Tier S karakterden vazgeçemez ben Low Tier bir karaktere takılı kaldım :( Ne oluyor ulaa bana :D

Fena sevdim karakteri ama keşke Ermac ın geri ileri yumruk ta çıkardığı çekim gücü gibi etkili çıksa Chi nin trans hareketi, ama alışkanlık yaptı , tavsiye ederim zevk veriyor oynaması chi ile , ben şahsen iyi oynadığımı düşünmüyorum elemanlar fena öğrenmişler sabah akşam oynuyorlar mı anlamadım. Oyun ilk çıktığında dalga geçerek oynardım ben yenemezlerdi de 20 maçta 1 falan yeniliyordum şimdi öyle değil 3-4 maçta 1 yeniliyorum.

• quote:

quote:

quote:

Fena sevdim karakteri ama keşke Ermac ın geri ileri yumruk ta çıkardığı çekim gücü gibi etkili çıksa Chi nin trans hareketi, ama alışkanlık yaptı , tavsiye ederim zevk veriyor oynaması chi ile , ben şahsen iyi oynadığımı düşünmüyorum elemanlar fena öğrenmişler sabah akşam oynuyorlar mı anlamadım. Oyun ilk çıktığında dalga geçerek oynardım ben yenemezlerdi de 20 maçta 1 falan yeniliyordum şimdi öyle değil 3-4 maçta 1 yeniliyorum.

Boşver hocam zaten olduğu kadar:) çalışan insanlarınız valla zaman ayıramıyoruz fazla. Eskiden bizde oynardık sabahtan akşama kadar ama artık sanırım o devir bizim için kapandı, yinede fena sayılmayız:). Sen quanchi ile iyisin,aynı şekilde devam edersen bence as karakterin olur.Bu arada doğru söylüyorsun çok feci oynayanlar var geçekten.. Geçen gün yine bir KOTH da vardı quanchi adam sildi süpürdü ortalığı. Low-Tier bir karakter ama iyi oynayanını vezir yapabilen bir karakter

• quote:

quote:

quote:

quote:

Boşver hocam zaten olduğu kadar:) çalışan insanlarınız valla zaman ayıramıyoruz fazla. Eskiden bizde oynardık sabahtan akşama kadar ama artık sanırım o devir bizim için kapandı, yinede fena sayılmayız:). Sen quanchi ile iyisin,aynı şekilde devam edersen bence as karakterin olur.Bu arada doğru söylüyorsun çok feci oynayanlar var geçekten.. Geçen gün yine bir KOTH da vardı quanchi adam sildi süpürdü ortalığı. Low-Tier bir karakter ama iyi oynayanını vezir yapabilen bir karakter

Aynen öyle abonesi olursa Chi nin kral yapabilir oyuncsunu :D Sebebi açık komboları damage götürüyor %30-41 arası gidiyor her kombosu
    Hatta %70 lik kombosuda var midscreen ama herkes yemez

• 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.