Şimdi Ara

MORTAL KOMBAT 9 VE MK ARCADE COLLECTION (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.490
Cevap
4
Favori
285.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kabal nasal ya? 2 tanesine artık yagunlasicam, çok zor, hele ermac yokmu, bazı kombolarada gicik oluyorum, spamcilara laf atıyoruz ama gece gündüz yatmayip kombo çalışanlar var, imkan vermiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: centilmenn06

Arkadaşlar rain kendim deneyerek bulduğum kombo umarım hoşunuza gider.

Hocam Rain ile kombonuz gerçekten güzel devamını dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

İyi oynayamıyorum biliyorum ama Quan Chi yi bırakamıyorum :( Millet Top Tier S karakterden vazgeçemez ben Low Tier bir karaktere takılı kaldım :( Ne oluyor ulaa bana :D

kardeşim quan chi mi low tier
    yerden kırabiliyorsun, havadan korunmayı kesebilyiorsun bir kombosu en az %30 :D
    köşeden köşeye çekiyor beyin hack yapıyor ya
    gerçekten kombo kaçırmayan birisi, sıkıştırdımı %70 can alıyor tek seferde.

gerçi oynamayı bildikten sonra hemen hemen her karekterin müthiş artıları var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rebellious22

quote:

İyi oynayamıyorum biliyorum ama Quan Chi yi bırakamıyorum :( Millet Top Tier S karakterden vazgeçemez ben Low Tier bir karaktere takılı kaldım :( Ne oluyor ulaa bana :D

kardeşim quan chi mi low tier
    yerden kırabiliyorsun, havadan korunmayı kesebilyiorsun bir kombosu en az %30 :D
    köşeden köşeye çekiyor beyin hack yapıyor ya
    gerçekten kombo kaçırmayan birisi, sıkıştırdımı %70 can alıyor tek seferde.

gerçi oynamayı bildikten sonra hemen hemen her karekterin müthiş artıları var.

boostları yerinde kullanmak şart quan chi ile,yoksa hiç oynama daha iyi

• ben banlıydım yukarda denmişki 31 ekimde jason falan gelicek o haber yalan merlinin kazanı sallamıştı freddy ile alakası yok sadece freddy gelecek ve bitecek freddy'nin gelmesinin nedenide şu yeni filmiyle alakalı
  • quote:

Dostum ben de rain i dün aldım biraz oynama sansım oldu rain in hareketlerının cogunun devamını getirebiliyorsun 20 hitlik combo falan rahat cıkıyor ama hit ne kadar cıkarsa damage o kadar dusuyor mesela sen 14 hit ile x ray lı 43 damage yapmıssın ben 10 hit ile x ray lı 54 yapıyorum hit leri dusur benden sana tavsiye.X raysızda 38 damage yapabiliyorum ama daha alısamadım combolara.Dedigim gibi hitleri dusur rain ile sadece x ray yapıyorum 30 damage bilmem 11-12 hit x raylı yapıyorum 36 damage anla yani :)

• quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

ben banlıydım yukarda denmişki 31 ekimde jason falan gelicek o haber yalan merlinin kazanı sallamıştı freddy ile alakası yok sadece freddy gelecek ve bitecek freddy'nin gelmesinin nedenide şu yeni filmiyle alakalı

O haber merlinin çapını aşar :) biraz ingilizcesi olanlar nette biraz araşırmayla birçok yabancı sitede bununla ilgili haberler bulabilir. Örnek olarak bir adet veriyorum tarih 25 nisan.

http://www.dreadcentral.com/news/44012/rumor-freddy-and-jason-engage-mortal-kombat

Bu arada Serkan Myers ismini ben görmedim baştan beri Jason geçiyor, sen nereden duydun Myers geliyor diye? :)

Edit büdüt: Bir de şöyle birşey gördüm şimdi;
    http://www.joystiq.com/2011/07/23/netherrealm-considered-michael-myers-jason-as-mortal-kombat-dlc/

Ne yapacaklarını tam olarak kendileri de bilmiyorlar bence. :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arsenic -- 24 Temmuz 2011; 11:47:48 >

• Beyler oyun sıkmaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiuKang

quote:

Dostum ben de rain i dün aldım biraz oynama sansım oldu rain in hareketlerının cogunun devamını getirebiliyorsun 20 hitlik combo falan rahat cıkıyor ama hit ne kadar cıkarsa damage o kadar dusuyor mesela sen 14 hit ile x ray lı 43 damage yapmıssın ben 10 hit ile x ray lı 54 yapıyorum hit leri dusur benden sana tavsiye.X raysızda 38 damage yapabiliyorum ama daha alısamadım combolara.Dedigim gibi hitleri dusur rain ile sadece x ray yapıyorum 30 damage bilmem 11-12 hit x raylı yapıyorum 36 damage anla yani :)

Dostum kesinlikle haklısın ne kadar çok hit o kadar az damage, online'da zaten bu komboyu yapmak imkansız gibi birşey lag olduğundan dolayı. Zaten ben online'da kapışırken bu kadar teferruata girmiyorum kısa ve öz kombolar tercihimdir

• İkimizde rainde acemi sayılırız bugun onlıne olursun bi turkiye odası yapar dovusuruz combolara alısırız :)
  • internette araştırdım "the game session no longer available" hatası çoğu kullanıcıda var. Ama bu forumda kimsede yok , hatası olmayanlar nereden aldı oyunu ? Yada bağlantısı nedir ping değeri vs. ? ? ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LiuKang

quote:

Dostum kesinlikle haklısın ne kadar çok hit o kadar az damage, online'da zaten bu komboyu yapmak imkansız gibi birşey lag olduğundan dolayı. Zaten ben online'da kapışırken bu kadar teferruata girmiyorum kısa ve öz kombolar tercihimdir

Rain damage adamı değil, Cage gibi aynı damage falan almıyor komboları, Damage isteyen Ermac, Cyrax yada Lao ile oynayacak , harbiden usta ise Chi ile de oynayabilir sağlam damage alıyorlar kombolarla

• quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

Onlineda ne gündü be bu gün, serverlar baya dolu, 57 wins 38 lose um var

ben dalga geçiyorum artık

im kid & beginner , pls show mercy falan yazıyorum chat de :D

Yenemiyorlar yinede :D
  • Arkadaşlar bugün bi 000TURKIYE Odası kurunda gelelim ! Bu arada hemen vs atmayın KOTH Yapalım ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasinbilgin

Arkadaşlar bugün bi 000TURKIYE Odası kurunda gelelim ! Bu arada hemen vs atmayın KOTH Yapalım ???

benim oyun bozuk sadece tek maç yaparım koth da hata veriyor. Rematch de hata veriyor. Bir usta ile oynamak için bu çileye katlanırsan oynarız.
  • ben 100 math kazandım 100 match trophysi geldi 100 match kazan gelmedi lol napmalıyım
  • beyler saat 10 da buluşalım
  • quote:

ADAMIN BİRİNİ FLAWLES ALDIM, BİR TROPHY VERDİ AMA ANLAMDIM NE OLDUĞUNU BİLEN VAR MI ???

Online oyun modlarının herhangi birinde rakibi darbe almadan (Flawless Victory) 1 round yendiğin için almışsın trophy'i.
  • Kitana sürekli yerden yumruk vurması çok hızlı en hızlısı hatta yerden yumruğun arasında salise boşluk yok
    çözümü var mı ?
  • quote:

quote:

Kitana sürekli yerden yumruk vurması çok hızlı en hızlısı hatta yerden yumruğun arasında salise boşluk yok
    çözümü var mı ?

Kitana benim adamım(adam değil aslında kadın) Onun tek bir çözümü var, karşı tarafa yenilmek Kitana zor karekterdir, yani hızlı kullanmak zor. Çaresini bilemiyorum, fakat smoke ile yenme şansınız yüksek olabilir...Tabi teleport ile size havada 2 tane yelpaze çakıp aşağıda yakalarsa battınız demektir yine

üst seviye oyuncuyumdur bende ama kitana da kırık karakter koruma almaktan başka çare yok yerden yumruğuna
    spamcilerin adamı genelde kitana

• 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.