Şimdi Ara

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU] (69. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.886
Cevap
23
Favori
192.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizüstünde oynarken sorun yaşıyanlar denetim masasından nvidia nın kontrol paneline girip harici grafik kartını kullanı işaretlesinler sorun çözülüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: saxblue

quote:

Orijinalden alıntı: ZoRVoLKaN

arkadaşlar Türkçe yama elinde olan arkadaş rica etsem başka bir yere upload edebilir mi? yuklu yerlerdeki linkler ölmüş..Yardım edersenız sevınırım

http://dosya.co/053e9d1df0023788/Coalesced.eng

hocam çok tşkler eline sağlık.oyun Türkçe oldu ..fakat hikaye modu için ayarlardan ben alt yazıyı açmak istiyorum kapalı yı açık yapıyorum 2 ye basıyorum menüye dönüyor.sonra tekrar girip baktığımda alt yazı yine kapalı gözüküyor neden abaca ? ne yaptıysam olmadı açıyorum menüye dönüyor.tekrar girip bakıyorum kapalı gözüküyor.hikaye modunada girince konuşurlerken yazı çıkmıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZoRVoLKaN -- 19 Temmuz 2013; 2:10:01 >

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar Türkçe yama elinde olan arkadaş rica etsem başka bir yere upload edebilir mi? yuklu yerlerdeki linkler ölmüş..Yardım edersenız sevınırım

hocam çok tşkler eline sağlık.oyun Türkçe oldu ..fakat hikaye modu için ayarlardan ben alt yazıyı açmak istiyorum kapalı yı açık yapıyorum 2 ye basıyorum menüye dönüyor.sonra tekrar girip baktığımda alt yazı yine kapalı gözüküyor neden abaca ? ne yaptıysam olmadı açıyorum menüye dönüyor.tekrar girip bakıyorum kapalı gözüküyor.hikaye modunada girince konuşurlerken yazı çıkmıyor...

kayıt etmeden çıkıyorsundur başka bir şey olamaz

• quote:

quote:

quote:

quote:

kapalıyı açık yapıyorum 2 ye bas diyo basıyorum kayıtı nasıl yapacam ki ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kapalıyı açık yapıyorum 2 ye bas diyo basıyorum kayıtı nasıl yapacam ki ?

Bende de öyleydi o biraz oynadım hikaye modunu sonra çıktım birdaha denedim olmuştu

• Zamanın olmadığından uğraşamıyorum Arcade Stick yapımı ile eğer zamanı ve arcade stick yapmak isteyen arkadaşlara fikir vermesi açısından aşağıdaki resim yardımcı olacaktır. 10tl basit gamepadi söküp diğer arcade stick button ve yön tuşlarını kablo ile uzatıp lehim yapabilirler. Kutuyuda uydurduktan sonra problem kalmaz
    Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU]

Full Hikaye için:
    http://320volt.com/arcade-joystick-masami-yeniledim/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 19 Temmuz 2013; 13:17:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

pc den 2 kişi oynayalım dedik sinir oldum.

scorpion aldım diğeri noob aldı.sadece düz vuram tuşuna basarak yerden kaldırmıyor.bende paso ışınlanıp arkadan vurma,yere düşürme hareketlerini yaparak kazanabiliyorum.kombo öğrendim o kadar scorpion için daha kombonun yarısında adam sırf düz vurarak komboyu bile bozuyor.anca yapay zekaya karşı zevkli olur bu oyun.

Oyunda inanilmaz dengesizlikler var bazi karakterler cok avantajli cyrax ornegi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • online kapışmaları gözümün önüne getirebiliyorum.. dengesizlikler içinden en iyi bir kaç karakter seçilir (cyrax, scorpion vs) herkes onlarla oynar
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX_Warlock_Xx

Arkadaşlar oyunda optimizasyon sorunu mu var? Denemek için indirdim... Oyun FPS yüksek olmasına rağmen çok ağır çalıştı... FPS Fix dosyası buldum kopyaladım, oyun bu sefer çok hızlı oldu... Dayanamadım, steam'den satın alıp yükledim... Belki düzelir diye... Fakat oyun yine çok ağır... Fix attım, çok hızlandı... Metro 2033, Last Light, Crysis 3 bile oynayabiliyorken bu oyunun böyle olması neden?

anlamadım nasıl çok hızlandı.. oyunun belli bir hızı vardır zaten max o seviyeye ulaşırsın.. sakın gözün yavaş oyuna alıştı diye normal hız çok gelmiş olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 19 Temmuz 2013; 14:19:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

online kapışmaları gözümün önüne getirebiliyorum.. dengesizlikler içinden en iyi bir kaç karakter seçilir (cyrax, scorpion vs) herkes onlarla oynar

Bence yanlış düşünüyorsun,oynamayı bilmedikten sonra istedikleri karakteri seçsinler üstelik scorpion dengesiz değil ki

Şuana kadarki oynadığım online oyunlar arasında herkes her karakteri seçiyordu hiç öyle sürekli aynısını alana rastlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 19 Temmuz 2013; 14:32:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

online kapışmaları gözümün önüne getirebiliyorum.. dengesizlikler içinden en iyi bir kaç karakter seçilir (cyrax, scorpion vs) herkes onlarla oynar

Bence yanlış düşünüyorsun,oynamayı bilmedikten sonra istedikleri karakteri seçsinler üstelik scorpion dengesiz değil ki

Şuana kadarki oynadığım online oyunlar arasında herkes her karakteri seçiyordu hiç öyle sürekli aynısını alana rastlamadım.

ben onu demedim ama, dengsizlik olduğu için millet kendini en güçlü karakterlerde geliştirecek, süreklü bu karakterlerle oynayacak.. sen online kapışacaksın mesela gidipte kötü adam seçer misin.. malesef öyle yapmış adamlar bazı karakterler kötü.. hep örnek veriyorum ya sub zero.. bu oyunda bence çok yavaş kalmış

scorpion çok daha hızlı ve daha fazla tekniği var.. oyunu hiç bilmeyen bir arkadaşım bile ben subzero o scorpion'ken beni 1 round yenmişti.. zaten demişti ben artık daha oynamam bu anın keyfini çıkarıcam diye

eğer herkes her karakteri seçiyordu diyorsan doğrudur, çünkü online'a girmedim.. sadece tahminde bulundum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

ben onu demedim ama, dengsizlik olduğu için millet kendini en güçlü karakterlerde geliştirecek, süreklü bu karakterlerle oynayacak.. sen online kapışacaksın mesela gidipte kötü adam seçer misin.. malesef öyle yapmış adamlar bazı karakterler kötü.. hep örnek veriyorum ya sub zero.. bu oyunda bence çok yavaş kalmış

scorpion çok daha hızlı ve daha fazla tekniği var.. oyunu hiç bilmeyen bir arkadaşım bile ben subzero o scorpion'ken beni 1 round yenmişti.. zaten demişti ben artık daha oynamam bu anın keyfini çıkarıcam diye

eğer herkes her karakteri seçiyordu diyorsan doğrudur, çünkü online'a girmedim.. sadece tahminde bulundum

Kesinlikle katılıyorum. Sub Zero MK nin en çok sevilen karakteri ama oyunda yavaş ve komboları zayıf niye böyle yapmışlar anlam vermek zor online da ise seviyeler arttıkça yai iyi oyuncular genellikle kabal yada cyrax seçiyorlar insan çıldırıyor hep aynı hareketler

• onlinede genelde lag ve pl hakim oldugu icin tabi pinglerde yuksek millet ona gore adam seciyor.Sadece yumruk tekmeye basilarak combo yapan oynanisi kolay ve oyunu kilitleyen adamlari tercih ediyorlar.Ornek jax ve kunglao gibi.Mesela sco ve ermacla tek bir combo bile yapilamiyor en azindan ben onlinede kesinlikle yapamiyorum.Acikcasi bu oyuna online yamasi gelmesse insanlar yakinda bu oyunu biracakacaklar.Cunku suanda mk2 gibi oynaniyor oyun combosuz.Street Fighter serilerinde boyle sorunlar yok online oyunda.

Birde 64 kisi olduk MK TR grubunda biri soyle zevkine 64kisilik bir turnuva duzenlese diyorum.Organizasyondan anlayan kisileri gorev basina davet ediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

onlinede genelde lag ve pl hakim oldugu icin tabi pinglerde yuksek millet ona gore adam seciyor.Sadece yumruk tekmeye basilarak combo yapan oynanisi kolay ve oyunu kilitleyen adamlari tercih ediyorlar.Ornek jax ve kunglao gibi.Mesela sco ve ermacla tek bir combo bile yapilamiyor en azindan ben onlinede kesinlikle yapamiyorum.Acikcasi bu oyuna online yamasi gelmesse insanlar yakinda bu oyunu biracakacaklar.Cunku suanda mk2 gibi oynaniyor oyun combosuz.Street Fighter serilerinde boyle sorunlar yok online oyunda.

Birde 64 kisi olduk MK TR grubunda biri soyle zevkine 64kisilik bir turnuva duzenlese diyorum.Organizasyondan anlayan kisileri gorev basina davet ediyoruz.

Hocam ben ps3 te oynuyorum ermac ı çok iyi kullananlar var. Bir yakalıyor bir daha bırakmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenix_88 -- 19 Temmuz 2013; 17:09:59 >

• ps3'te kratos çok iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

onlinede genelde lag ve pl hakim oldugu icin tabi pinglerde yuksek millet ona gore adam seciyor.Sadece yumruk tekmeye basilarak combo yapan oynanisi kolay ve oyunu kilitleyen adamlari tercih ediyorlar.Ornek jax ve kunglao gibi.Mesela sco ve ermacla tek bir combo bile yapilamiyor en azindan ben onlinede kesinlikle yapamiyorum.Acikcasi bu oyuna online yamasi gelmesse insanlar yakinda bu oyunu biracakacaklar.Cunku suanda mk2 gibi oynaniyor oyun combosuz.Street Fighter serilerinde boyle sorunlar yok online oyunda.

Güzel olur aslında turnuva düzenleyelim kim katılır bir gün belirleyip oynarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 19 Temmuz 2013; 18:00:47 >

• Özellikle online yapılan maçlarda ***out of memory*** hatası alan arkadaşlar için yazıyorum

bende aynı hatayı defalarca kez aldım. en geç ikinci kapışma sırasında bu hata geliyor ve oyun donuyor. Nette bu hata ile ilgili bir çözüm önerisinde bulunan birisinin yazısını buldum. önerdiği şeyi ben yaptım işe yaramadı ama size de yazıyorum deneyin. belki sizde sorunu çözer. eğer olumlu sonuç alırsanız benim mesajımı alıntı olarak kullanıp herkes tecrübesini yazsın lütfen. en azından bu sorunu yaşayanlar için bir çözüm yolu olur belki...

gizli dosya ve klasörleri göster deyip

Kullanıcılar/(kullanıcı adınız)/Roaming/MKKE klasörünü bulun. Klasör içindeki 'dxdiag' dosyasını açıp "Dedicated Memory"i 1024 olarak değiştirin.

1024 olarak değiştirdiğim yazı gene eski haline yani 1013'e geri dönüyor ve gene ikinci oyunda out of memory hatası gelip oyun donuyor. ctrl alt del yaparak çıkabiliyorum. bu lanet olası hata ile ilgili çözüm yada neden olduğuyla ilgili birşeyler bulursanız lütfen paylaşın.

• yanlız okuduğum kadarıyla pc versiyonu baya problemli anlaşılan.. herkes ayrı ayrı problemler yazıyor..
  • ati kartlarda olabilir bu sorunlar çünkü bende 2 tane nvidia kart var ve ikisindede herhangi bir sorun yaşamadım.sabit 60fps

bu arada Türkçe yama çalışmasına başladım kısa zamanda konu açıp duyuru yapmayı planlıyorum.internette gezen bi yama var fakat kötü bir yama ps3den uyarlamışlar PCye.hiç tavsiye etmiyorum.başladığım yamanın durumu %30 kısa sürede bitirmeyi planlıyorum.oyunda bazı Türkçe karakterler çıkmıyor bu konuda yardımcı olabilecek varsa mesaj atsın arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bianconero

ati kartlarda olabilir bu sorunlar çünkü bende 2 tane nvidia kart var ve ikisindede herhangi bir sorun yaşamadım.sabit 60fps

bu arada Türkçe yama çalışmasına başladım kısa zamanda konu açıp duyuru yapmayı planlıyorum.internette gezen bi yama var fakat kötü bir yama ps3den uyarlamışlar PCye.hiç tavsiye etmiyorum.başladığım yamanın durumu %30 kısa sürede bitirmeyi planlıyorum.oyunda bazı Türkçe karakterler çıkmıyor bu konuda yardımcı olabilecek varsa mesaj atsın arkadaşlar.

dostum yama kurdum ben oyun Türkçe ama alt yazı açamıyorum.ayarlardan açıyorum tamam diyorum tekrar girip baktığımda yine kapalı gözüküyor.kafayı yedirtti bana
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.