Yüzbaşı
06 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 138 (Bu ay: 1)
Gönderileri
sezon başında italya ligi ve şampiyonlar ligi olan paketi satın aldım fakat pandemiden sonra italya serie a ligini yayınlamıyorlar. son 12 hafta maçları yok fakat ücret almaya devam ediyorlar ve şikayet açmıyorlar!! hırsızlıktan başka birşey değil!
3pin tek kablolu kulaklık bilgisayarda kullanılabilir mi?daha doğrusu skype falan hem ses hem mikrofon çalışır mı yoksa sadece cep telefonlarında mı çalışır?
ssd alınca windows 10 pro kurdum sıfırdan. fakat "hoş geldiniz" yazısında 20 saniye bekletiyor. hdd de aynısıydı yine aynı. driverdan mı kaynaklanıyor anlamadım ki hepsi güncel olması gerek. bu sorunu yaşayan var mı? kapatınca direk kapanıyor fakat açılış windows 7den 5-10kat daha yavaş. windows 7 direk açılıyor, yazıları görmüyorsun ama bunda noktalar dönüp duruyor hoş geldik deyince de açmıyor windows 7yi zorla yükselttiriyorlar sistemin şöyle ;

asus z87-a
i5 3570k
8gb gskill ram
msi gtx770 oc
samsung 850 evo 250gb
bıktım bu mousedan hep yanlış yerlere tıklıyorum saçma sapan bi lazeri var güya her yüzeyde çalışırmış. zigzag çizmekten başka bişey yapmıyor. büyük olduğu için bunu tercih etmiştim ama çok kötü çıktı. bana her yüzeyde sorunsuz çalışabilecek bir mouse önerebilir misiniz? koltuk üzerinde kullanıyorum eski a4 tech 10tllik mouse kaymak gibi mesela ama bu logitech rezil.

100tlyi geçmeyecek bi mouse olsun hızlıal.comda olursa daha iyi olur.
ybcbr444 ün daha iyi siyah verdiği söyleniyor. benim tv de siyahları iyi gösteren bi plazma fakat rgbde çalıştırabiliyorum sadece nvidia kontrol panelinden ybcbr444 ü seçince ekran gidip geliyor ama tekrar rgbye dönüyor. onboard intel ekran kartında sorunsuz geçiyor bu renk sinyaline. nvidiadaki sıkıntı nedir bi türlü çözemedim.
kalabalık online oynanan başka oyunlarla takas etmeyi düşünüyorum. mesela battlefield gibi veya ne bilim başka farklı bişeyler ama önemli olan online olarak canlı olması fifa gibi. teklifleri bekliyorum, takas teklifi çıkmazsa satış tekrar kaldığı yerden devam edecek. önceki teklif verenlerden başlayacak eğer satışa dönerse...
oyunu online oynamak için playstoreden aldım fakat UT deki saçmalıklardan bıktım.gol atmanın yolları hep ezber.doğaçlama diye bişey yok oyunda.fifa artık pese benzemeye başladı.uzun lafın kısası beğenmedim satıyorum.takımda yaklaşık 80K değerinde oyuncu var.hesaptaki coinlerle 100K civarı eder.oyunları satıp coin alırsanız ve bu coinleri de satarsanız 50TL alırsınız.oyun ucuza gelmiş olur.istediğim fiyat 100TL dir. alacak olan mesaj atsın.
Arkadaşlar, Ramazan dolayısıyla oluşan fazla vaktimi bu şekilde değerlendirmek istedim.Biliyorsunuz Mortal Kombat yıllardır PC'ye çıkmıyordu.En son MK4 çıkmıştı yıllar önce.Bu en son çıkan MK9 bana göre Trilogy'den sonraki en iyi MK oldu.Ve kaliteli bir Türkçe çeviriyi hakediyor.Bende buna gayret ediyorum.İnternette dolaşan hazır bir çeviri var ama PS3den uyarlanmış ve çeviri kalitesi çok kötü.Yükleyip denedim fakat diyaloglarla altyazıların alakasızlığını gördüm.Ve imla kuralları yerlerde.Bundan dolayı böyle bir projeye başlamış bulunmaktayım.Oyun bazı Türkçe karakterleri göstermiyor bunu için yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa mesaj atabilir.

ilerleme seviyesi ;
(v1.2) [20.06.2014]
(v2.0) [03.11.2020]
(v2.5) [03.11.2020]

MENÜ & AYARLAR : %100
SENARYO : %100

-1.1 yayınlandı. 2 eksik cümle ile bazı anlam bozukluklarını düzelten güncellemedir.ayrıca düello kulesinde ilerleme mevcuttur.
-2.5 yayınlandı. Türkçe yama elden geçirildi. eksik, hatalı yerler düzeltildi.

Yükleme konumu : zip'den çıkan Coalesced.eng dosyasını "Mortal Kombat Komplete Edition/DiscContentPC/Localization" içine kopyalayıp değişime "evet" deyin, bu kadar!

NOT : Oyunu 1.07 versiyonuna güncelleyin.

arkadaşlar Z5400 ses sistemimin kumandası kayıp..elinde Z5400 kumandası olan varsa bi mesaj atsın lütfen de akıllı kumandaya tanıtalım.Z5500ünki uyumsuz diyorlar.
GTX460 ekran kartının açıklamalarında DTS desteği olduğu yazıyor fakat HDMI ile TVye bağlayıp film açtığımda decoderde DTS çıkmıyor.ses geliyor ama farklı ses modunda geliyor ki o da 5.1 değil.audigy valueden dts alabiliyorum fakat gtx460dan neden alamıyorum.bu sorunu çözersem ses kartına gerek kalmayacak.

nvidia

creative
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Sorunsuz Alışverişlerim ;

abacuklu67 , ozden , Uzaykusu , CeFurkan , yasarta , take_me_as_i_am , SCoRPioN ® , KABRESIĞMAZ , lawyerzzz , SAVIAR , nesimdural , FERROKROM , ugur_1978 , Archerodan , nihattr , nx_7010 , GinoTheCop , komando57 , susuzdedeli , pirasa , heady , rosetta , XantoM , msamy , kachus , ToR , azimbilgisayar , Mitra , xms , patapirana , mustafa1300 , adocuk , can21 , ahkbjk , adocuk , yunus_70 , lordpozzo , unuttuğum diğer kişiler için özür.

Tavsiye etmediklerim ;

M (hatasını kabul etmeyen,yalan söyleyen,iftira atıp hakaret eden,yazdığı mesajları ben yazmadım diye yalanlayan,nerdeyse nefes aldığını bile inkar edecek sorunlu kişilik)

makovad (seviyesiz)

Dolandırıcı ;

Frontasa (oylumacit) = Halil Macit
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.345
İkinci El Bölümü Mesajları: 413
Konularının görüntülenme sayısı: 178.993 (Bu ay: 446)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 70 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.