Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
22
Favori
111.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alpalp84

Yine Scorpion'u gözümüze gözümüze sokacaklar. Birazda diğer karakterlere yönelseler.
    Filmlerde Liu Kang başrolde oluyordu. Fakat ben de Scorpion'cıyım. Taa Mortal Kombat 1'den beri.
  • Geldi gönlümün efendisi 4.5 dan beri izledim zar zor ayakta kalıp game awardsı. Sonunda geliyor. Shaolin monks sequel hiç sanmıyorum ama gelirse efsane olur. Deadly alliance ve Deceptiondaki gibi adventure mode olsa o bile kafi bana. Yeter ki artı bir şeyler gelsin. Birde Noob saibot gelirse tadından yenmez. Hikaye zaman bükmeye göre olacak. Açıklandı zaten o yüzden mk 2-3 deki scorpion geliyor videonun sonunda. Silah varyasyonu geri geliyor. Saha interaktifleri zaten olacak. Brutalityler olacak. Shang-tsung ın courtyardında dovus muhtemelen hikayeye geri dönüyor olabilir. X rayler yerine slow mo animasyonlar koyabilirler. Tek fark x-ray olmayacak :). Gene trailer sonundaki zaman taşını tutan kişinin MK9 da Jade'in bedenini ele geçiren kadın olduğu düşünülüyor. Shao-Khan pre order bonusu fakat hikayede olacağını düşünmüyorum. (Goro gibi). Zaten ocak 17 de şov yapacaktır Netherrealm studios. Gear sistemi olacak gibi (Injustice 2) tabi bununla beraber loot boxlarda. Bunun yanında dayak yedikçe parçalanma ve yıpranmalar olacak. Oyun unreal engine 3 yerine ilk defa 4 kullanıyor. Şu anda bilgiler bu kadar eğer bir sızıntı yeni bir bilgilendirme olursa yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NOWITZKI -- 9 Aralık 2018; 19:58:46 >
  • venomstr kullanıcısına yanıt
  • Mortal Kombat 11 [PS4 ANA KONU]

Mortal Kombat 11'den Yeni Detaylar

GameStop İtalya'nın Mortal Kombat 11 ürün sayfası oyun hakkında yeni detaylar sunuyor. Ayrıca ön sipariş bonusu olarak verilecek oynanabilir karakter Shao Kahn için ilk ekran görüntüsü de GameStop İtalya aracılığıyla ortaya çıktı.

Detaylar şu şekilde:

Tanıtım

İz bırakan serideki yeni geliştirmeler ile Mortal Kombat her zamankinden de daha iyi olarak geri döndü. Yepyeni Özel Karakter Varyasyonları özelliği, dövüşçülerinizi emsalsiz bir şekilde özelleştirip, size özel bir hâle getirmenize olanak sağlıyor. Yeni grafik motoru, her kafatası kırılışını ve göz çıkarma anını size sergiliyor ve sizi bunları hissedebileceğiniz kadar dövüşe yaklaştırıyor. Yeni ve geri dönüş yapan Klasik Dövüşçülerden oluşan bir kadro ile, Mortal Kombat'ın rakipsiz sinematik hikâye modu 25 yıllık efsaneyi devam ettiriyor.

- Daha kanlı sahneler ile yeni bir oyun motoru.
    - Daha önce hiç görülmemiş giysi, aksesuar ve hareket setleri ile yeni bir kişiselleştirme sistemi.
    - Yeni Fatality'ler ve yeni bir GoreTech sistemi performansları daha da acımasız bir hale getiriyor.
    - e-Spor odaklı güçlü çok oyunculu mod—kişiselleştirme sistemleri, günlük haberler, sürekli güncellenen ödüller ve geliştirilmiş matchmaking sistemi ile.

Limited Edition İçerikleri

- Çelik kutu
    - Kombat Pass: Altı karakter ve altı “Battlepass”
    Mortal Kombat 11 PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için 23 Nisan 2019'da çıkacak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Mortal_Kombat_11den_Yeni_Detaylar-92965.htm
  • İnanmıyorum cildiracamm. Yeni oyun harika gözüküyor. Scorpionn favorim ve yine en güçlü karakter o gibi. Oyunda Xray'ler olacak mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda sonyanın olacağı sızdı. Ayrıca büyük ihtimalle spawn konuk karakter olarak gelecek. Twitterdan yapımcısı yazmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOWITZKI

Oyunda sonyanın olacağı sızdı. Ayrıca büyük ihtimalle spawn konuk karakter olarak gelecek. Twitterdan yapımcısı yazmış.
    Sonya bir tek Mortal Kombat 2’de yoktu diye hatırlıyorum.

• Tekken olsun Street Fighter olsun hikaye bana göre. Abuk subuk karakterler sokmadan kan ve şiddet dolu MK olur umarım.

• Bilgisayarım oyunu max ayarlarda kaldiracak güçte yayinlanan sistem gereksinimlerine gore. Umarım optimizasyon sorunu olmadan güzel bir oyun ile karşılaşırız. Yeni bilgiler ve görüntüler me zaman yayinlanacak? Acaba PC'ye ertelenir mi oyun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Sonya bir tek Mortal Kombat 2’de yoktu diye hatırlıyorum.

Alıntıları Göster
    Evet. Geçende 5 oyuncunun gelmeyeceği ile iddia atılmıştı. kung-lao, mileena, reptile, sonya ve jhonney cage in olmayacağı ile alakalı. Pek olası gelmemişti. 16 Ocağı bekleyeceğiz. Bütün roster olmasa da büyük çoğunluğu gösterilecektir diye tahmin ediyorum. Benim tek istediğim karakter noob saibot. Diğerleri için ne kadar çok klasik dövüşçü olursa o kadar iyi. Yeni karakterleri sevmiyorum özellikle konuk karakterleri.
  • umarım güzel oyun olur benimde favori karakterim sporpiondur umk 3 den beri fakat bende rahatsızım sürekli scorpionun başrolde olmasından liu kang başrol daha çok yakışıyordu.bence güzel olucuğundan şüphem yok en azından midway gibi 1 oyun iyi bir oyun çok kötü yapmıyor warner bros şuana kadar yaptığı oyunlar belirli bir ortalama yakaldı ayrıca noob saibot ermac rain gibi bu karakterleri hep görmek istiyoruz çünkü bunlar mortal kombatın doğasında olan karakterler mk 9 un en iyi yanıda buydu bütün eski yeni karakterler bir aradaydı ayrıca bu dlc olayı çok can sıkıcı
  • Çocukken Sega'da kendi kendime kombolar bulurdum. Segayı'da bir arkadaşımdan 2. el olarak almıştım para biriktirerek. MK3 Oynardım sabahtan akşama kadar. Daha sonra MKX oynadım Yeni nesilde oynadığım en iyi oyunlardan oldu. Bende MK3'ün ayrı bir yeri vardır. Kung Lao, Reptile, Night Wolf, Striker, Cabal, Sindel, Ermac, Cyrax bu karakterlere bayılırdım. İnşallah yeni oyunda bu karakterlerden bir kaçı olur.
  • Burda anahtar konu zaten zamanlar arasi gecis olacagi, trailerda hem 2 kere scorpionun gelmesi (muhtemelen gecmis ve gelecek versiyonlari) hem de yeni charin kum saatiyle ilgilenmesi bunun kaniti

Bu ne demek oluyor kisacasi bu adamlar isteseler su an her chari ölen ya da ölmeyen getirebilir ki mükemmel bir senaryo kurgulamışlar yani kılıfına uydurmuşlar.

Muhteşem bir Mk olacaksa kabal, noob saibot, stryker, sindel, rain, shan tsung gibi charlar kesinlikle olmalı, robotlar devam etmeli, klasik charlar da devam edecektir (liu kang, kung lao, sub, scorpion gibi)

Bir de benim istedigim Mk 10da bayıldıgım Erron Black kesin olmalı, sıfırdan gelecek yeni charların da umarım estetik comboları olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Burda anahtar konu zaten zamanlar arasi gecis olacagi, trailerda hem 2 kere scorpionun gelmesi (muhtemelen gecmis ve gelecek versiyonlari) hem de yeni charin kum saatiyle ilgilenmesi bunun kaniti

Bu ne demek oluyor kisacasi bu adamlar isteseler su an her chari ölen ya da ölmeyen getirebilir ki mükemmel bir senaryo kurgulamışlar yani kılıfına uydurmuşlar.

Muhteşem bir Mk olacaksa kabal, noob saibot, stryker, sindel, rain, shan tsung gibi charlar kesinlikle olmalı, robotlar devam etmeli, klasik charlar da devam edecektir (liu kang, kung lao, sub, scorpion gibi)

Bir de benim istedigim Mk 10da bayıldıgım Erron Black kesin olmalı, sıfırdan gelecek yeni charların da umarım estetik comboları olur.

Senaryonun güzel olmasını bende çok istiyorum ama mkx senaryosu bana göre ortalamaydı. Yeni karakterlerin katılmasına elbette karşı değilim ama
    Cassie Cage'in Bir elder god olan Shinnok'u yenmesi saçmalık ötesiydi bence
    umarım biraz daha karmaşık ve komplike bir senaryo ile çıkarlar bu sefer karşımıza. Zaman yolculuğu teması çok güzel işlenip şaheser de çıkarabilir oyunu saçma sapan bir hale de sokabilir bekleyip göreceğiz. Injustice 2'deki gibi senaryo seçenekleri olabilir farklı sonlar görebiliriz. Artık Onaga'yı da adam akıllı görelim yahu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • JoKeRiZiNaTioN kullanıcısına yanıt
    Onaganın geleceğini zannetmiyorum. Dark Raiden oyunun ana kötüsü olacak deniyor. Tek istediğim normal story mode yanına bir conquest mode koymaları. Küçük oyunlar da geri getirilebilir.
  • NOWITZKI kullanıcısına yanıt
    Onaga zor. Umarım daha çok fatality ve brutality eklenir ve daha güzel Xrayler olur. Scorpionhikayedeki anakarakter olacak sanırım.
  • Ps4 için ön sipariş tarihi belli mi arkadaşlar ?

• Benim aklımdaki senaryo şu şekilde; raiden artık tehditlerin o anki cürretkar haliyle başetmek yerine tehdit ortaya çıkmadan önceki zamana geri gidecek ve işini orada halledecek. Tabi bu sebeple zamanda bir sürü kırılmalar meydana gelecek. Sonra zamandan sorumlu kişi raidena sen hayırdır diyecek ve raiden muhtemelen bu kişinin eline de uzuvlarini verip geri gönderecek. Sonrasında geriye kalan bir avuc earthrealm savaşçısı zamandan sorumlu elemandan kalan son güç sayesinde raidenı engellemeye çalışacaklar. Mk evreninde sonlar iyi olabildiği kadar kötü de olabiliyor. O yüzden olaylar ne sekilde neticelenir net bir sey soylemek zor.

• PS4 ön sipariş çıktı arkadaşlar, 299 TL ve 459 TL

• Yine çıkıyor aynı ...'un lacivert'i.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.