Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
7
Favori
33.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    uygulama tamam. oyunu hızlandırınca yinede kabul edermi peki
  • Fatality brutality kasmak için hile yerine classic towerlarda survivor tower vardi her mac tek raund sürüyor fakat her maçta caniniz biraz daha az basliyorsunuz, can basan seyden her mac ekleyip hızlı kasabilirsiniz
  • beyler reptile ikinci kez bulabilen varmı, her videoya bakıyorum herkes farklı bi yerde buluyor
  • beyler oynayan pek yok galiba ben krypteki bir çok sandığı açtım, bir çok bölüm geçtim ilk geldiğim yerlerde yine sandıklar yine souls öğeleri var, bunlar hep böyle yenilenirmi
  • the guardian14 kullanıcısına yanıt

Kronika vault denen 2 tane nokta var , oralara para bbağışı yaparak chest,souls şeylerini tekrar doldurabiliyorsunuz. tavsiyem max 3-4 kez yapmanız sonrasında pek güzel bir şey cıkmıyor zaten

• Venus94 kullanıcısına yanıt
    hmm anladım soulslar ve sandıklar öyle çıkıyır o zaman,. iyi yeni kapılar bulmaya çalışıyorum ama bitti galiba ilk çıktıpından beri oynuyorum. pc de, ultimate olanını. kısamı bukadar daha varmıki
  • arkadaşlar bu açılamayan açılan kryplere bakabildiğimiz bi yer varmı oyunda
    Carrier Stats var, biraz karıştır, orada kaçta kaçı bitirdiğin yazıo...
    Reptile li ne yaptıysam bulamadım PS4 videolarinda 10 yerde ortaya çıktığı görülmekte. Ben çıkaramadım hiç.
  • drtrex90 D kullanıcısına yanıt
    ben buldum herkeste farklı, soulsların 2000 olsa yeter herhalde ben 1000 souls harcadım. devamlı kenshi bandını takıp gez goronun mağarasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 17 Ocak 2021; 19:44:59 >
  • drtrex90 D kullanıcısına yanıt
    carrier statsta storynin ne kadar kaldığı yazıyor, ama krypte açtığım sandıklar, vazolar, asılan adamlar, falan yazıyor. kryptin ne kadarını bitirdiğim yazmıyor
  • steam kış indirimini kaçırdım, bidaha 25tl ye ne zaman düşer acaba, çin yeni yılındamı

• şuan korsan oynuyorumda, fakat oyunun içinde yazan Easy Fatality leri yapamıyorum, mesafe kuralınıda yapıyorum ama easyleri kesinlikle yapamıyorum, neden acaba?

• Krypte gezerek yada mavi time parası ile easy fatality token denen kırmızı şeyden almanız lazım o varsa yapabiliyorsunuz ? Google 'da mk11 easy fatality token yazarsanız simgesinden tanırsınız direk

• quote:

Orijinalden alıntı: Venus94

Krypte gezerek yada mavi time parası ile easy fatality token denen kırmızı şeyden almanız lazım o varsa yapabiliyorsunuz ? Google 'da mk11 easy fatality token yazarsanız simgesinden tanırsınız direk

teşekkürler

• bu oyunda klavye algılama sorunu bende mi var sadece anlamadım. bana combo yap diyor tuşlara basıldığı halde olmuyor. gec algılama yapıyor. önce tuşlara peşin basıyorum sonra hareketler yapılıyor. örneğin çapraz a s vs basınca bi hareketi yapamıyor. on tekrarda anca denk geliyor

• yakupilgaz Y kullanıcısına yanıt
    Hocam klavye ile bu oyun gerçekten çok zor olur, hatta online da maç bile alamazsınız desem yeridir. En kısa zamanda bir kontrolcü almanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venus94

Hocam klavye ile bu oyun gerçekten çok zor olur, hatta online da maç bile alamazsınız desem yeridir. En kısa zamanda bir kontrolcü almanızı tavsiye ederim.

kontrolcü var ama onunda tuşlarını basıyorum 1 saniye sonra algılıyor tuşlarda klavyede olsa kontrolcüde olsa algılamıyor. 2 saattir trainingde hareketle uğraşıyorum uğraştıgım şeyde sol ok aşağı ok w tuşu çapraz tuşlar bi türlü olmuyor jostcik ile de olmuyor

• yakupilgaz Y kullanıcısına yanıt

training de cidden cok çan sıkıcı kombolar var resmen vakit kaybettirmek için koymuşlar, bende de subzeroda tek bir kombo kalmıştı training de yapamadım bir süre sonra da bıraktım training i

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.