Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU] (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
7
Favori
33.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her lig bağımsız, maç kazandıkça savaşçı usta yarı tanrı vb sevliyelere cikion ona göre de lig bitince ödül verio. Seviye düşme var, yenilirsen doğal olarak aşağıdaki rutbelerde kalion. Bilmem anlatabildim mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drtrex90

Her lig bağımsız, maç kazandıkça savaşçı usta yarı tanrı vb sevliyelere cikion ona göre de lig bitince ödül verio. Seviye düşme var, yenilirsen doğal olarak aşağıdaki rutbelerde kalion. Bilmem anlatabildim mi.

bilgi için teşekkür ederim, Online da oynayacak oyuncu oluyormu? malum pc'de crossplay de yok, oyunu almakta kararsız kaldım fiyatı 25tl ye kadar düşmüş, ben genelde street fighter oynuyorum bu oyunun komboları street fighter a göre kolay olmuş

• Online oyuncu çok😁 manyak çok. Su an baya ucuz, ultime çak gitsin. Ortalama 4 yılda bir çıkıyor yeni oyun. Hikaye vb. Modlar var oyuncuları anca çözersin. Her zaman en iyisi budur. PC kaldiri mı bilmem ama. 60fps den aşağı kurtarmaz.
  • arkadaşlar warrior shrineda kilitli dövüşçü kafalar nasıl açılır her birinde farklı sayılar yapmışım ama ne yaptım anlamadım Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU]
  • the guardian14 kullanıcısına yanıt
    Karakterlere fatality yapacaksın 20 25 tane açılıyor, o karaktere ait kıyafet teçhizat veriyor
  • drtrex90 D kullanıcısına yanıt
    eyvallah onu çözdüm, başladığımkz yerde bir kapı var palace entrance adında, bu kapı nasıl açılır
    Tüm kafaları açınca açılır.
    Gong a vurmayı denediniz mi, oyunu bıraktığım için hangi kapı olduğunu anlamadım ama gongla acilan kapı vardı
  • Venus94 kullanıcısına yanıt
    Sağ olasın Ben cevabımı aldım
    brutality kabul ediliyormu kafa açmak için fatalitylerde
    Maalesef. Sadece fatality. Ayrıca kafalardaki sayıları takip ederseniz daha kolay olur. Sureti çikaramadiysaniz netten bir vidoaya bakin
    klasik tower oynuyorum devamlı çıkınca burdan takip edecem, sıkılıyorum böyle ama sonuca bakacaz
    ayrıca kafalardan eksik olan varmı, hepsi varmı dövüşçülerin
  • Aynen öle yap. Eksik olan adamları towerda tamamla. Ama online tower daha zevkli olur. Orada bazen tek adam çıkıo eksikse hemen tamamliyosun.
  • Bence trainer kullan. Çabuk biter Oyunlar. aynı hareketi 25 kere yapmanın faydası yok. Vakit israf olmasın boşu boşuna. Ama online Savaşta deneme sakın sıkıntı olabilir. O vakite kombo çalış daha iyi...
    trainer ne
  • Sıkıldığınız yerde kuleleri yapay zeka da yaptırabilirsiniz. karakter seçtikten sonra Kare(ds4 için) basıyordum sadece maç sonları da x e basmam gerekiyordu. maçta kendisi oynuyordu.

Küçük program hile için. Hazır tuşlar var. Oyun ile birlikte açıyorsun. Hazır tuşlar var. Mesela F1 bas enerji gitmesin, f2 rakibin enerjisi az gitsin. Vs. Bazı durumlarda kullanılabilir. Mesela fatality yapacaksın kafalar açılsın diye, hile ile rakibin enerjisi bir vuruşla bitiyor. Ardından fatality. Çok beklememelk için. Online tavsiye etmem. Banlanma olabilir. Trainer oyunun bazı özellikleri bu hileli hale getiren program. Hemen her oyunda bir trainer vardır. Ancak trainer ile oyun sürümü uyumlu olmalı. Her trainer oyunda aktif olmuyor. Denemek lazım. Bazen trainer virüs olarak algılanır. Güvenli olarak tanıtan gerekir. Trainer candır ama online rakibe değil...
    ben klasik tower oynuyorum. oyun orjinal sıkıntı çıkarmı
  • Çıkmaz, ben kaç kere towers of time da oynadım sorun olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.