Şimdi Ara

Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
7
Favori
33.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SZR_CLN

al gitsin steamde premium zaten 144 tl çok uygun beklemene gerek yok bence
    eyvallah hocam sağolun ilginiz için aynen uygun fiyat diğer güncellemeler falanda gelecek değilmi paketler dlc ler falan ?
  • Merhaba. Oyun şimdi iniyor, MK 9'daki gibi iki kişilik takımlar halinde oynanılan online maçlar halen aktif mi? Oyun çok iyi duruyor bu arada.
    Premium sürümünde fazladan 6 karakter mi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DDr.M -- 3 Mayıs 2019; 22:49:17 >
  • DDr.M kullanıcısına yanıt
    Iki kişilik maçlar online şuan için yok diye biliyorum. Premium sürümde 6 dlc karakter var fakat şuan dlc yayınlanmadığı için standart sürümden farkı sadece bir kaç skin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alemdar11 A kullanıcısına yanıt
    Evet premiumda sonradan eklenecek 6 karakter ve skinler var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.
  • Konu niye ölmüş :)

• huseyin_mk35 kullanıcısına yanıt
    Ps4 konusu daha canlı burası ölü

• Steam de Pc için güncelleme duyurusu yaptılar.
  • 266MB boyutunda güncelleme geldi az önce bana.

Hello all, Here are the patch notes for the PC Patch which should be going live later this morning.

• Temporarily disabled the RGB Lighting feature from online matches to prevent desyncs from occurring at the “FINISH HIM” screen

• Fixed an issue that caused the audio to go out of sync with the Story mode cutscenes

• Fixed a crash that occurred when obtaining Kenshi’s Blindfold in the Krypt

• Fixed an issue where the GPU Autodetection could cause the title to go unresponsive when booting up the title for the first time

• Fixed a crash that could occur when disconnecting a controller in a local multiplayer fight when using at least one DualShock4 controller

• Fixed an issue where disconnecting a controller after a local two player fight would make the title unresponsive

• Fixed an issue where the title would not launch properly if the Steam folder path contained diacritic marks

• Fixed a rare case where the game would not launch because of an assertion error

• Added additional Shadow optimizations which help improve overall performance

• Various minor Mouse and Keyboard fixes
    Hocam ben 25 senedir bilgisayar kullanan biriyim.

Pc oyunculuğunda Dövüş oyunlarının kaderi hep aynı. Neden? Bana göre günümüz oyuncuları yenilmekten, dayak yemekten hoşlanmıyor. Bu oyun sabır gerektiriyor. Bu oyun öldü demiyorum. Harika bir oyun. 104TL'ye bedava sayılır yani. Beni acayip sardı, oynuyorum. Johnny Cage'den ilerliyorum, baya baya öğrendim.

Oyun çok detaylı. Biraz karışık ve master yapması zor. PUBG gibi değil ki eline silah alıp dan dan adam vurmuyorsun. Kombolar, Blocklar, Flawless Blocklar, Fatalityler, Brutalityler bilmen lazım. Strateji gerektiriyor.
  • oyuna gelen güncellemeyle tabiri caizse performans çiçek gibi oldu bende..1050 ti olan bir sisteme sahibim ilk başta ciddi ayar yapmam gerekmişti ama şuan daha yüksek ayarlarda gayet akıcı oldu..ayrıca krypt bölümününde performansı çok daha iyi..belki buna biraz önce yaptığım ekran kartı güncellemeside destek olmuştur.olması gereken hale şimdi gelmiş oyun :)

grafik ayarlarını paylaşırmısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin4u

grafik ayarlarını paylaşırmısın?
    Texture high
    Aa taa
    Aniso 4x
    Bloom on
    Motion blur on
    Lightning medium
    Ambient on
    Particle d medium
    Particle m gpu
    Shadow medium

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyin_mk35 -- 10 Mayıs 2019; 12:4:20 >
    Hocam çözünürlük 1920x1080 ise gercekten çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Venus94

Hocam çözünürlük 1920x1080 ise gercekten çok iyi
    Aynen dostum full hd sabit 60 fps alıyorum

• Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU]
  • Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU] Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU] Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU]

Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU] Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU] Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU]

Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU] Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU] Mortal Kombat 11 (2019) [PC ANA KONU]

• yeni patch çıkmış 347mb
  • Arcade stick ile oynayan var mı oyunu?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.