Şimdi Ara

Mortal Kombat 1 'ön sipariş verenler için' beta başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Resmî Mortal Kombat hesabının paylaşımına göre, Mortal Kombat 1’i ön sipariş verenler beta programına biraz daha erken erişecek. Xbox Series X/S sahiplerinin betayı indirmek için 18 Ağustos’u beklemesi gerekmeyecek.

Ayrıca Bkz.En güçlü Mortal Kombat karakterleri isimleri ve hikayeleri

Xbox Series X/S kullanıcılarına erken erişim

Yeni nesil Xbox konsol sahipleri, mağazada “Mortal Kombat 1 Pre-Order Beta” araması yaparak önyükleme işlemini başlatabilecek. Oyuncuların teste erişmek için tam oyunu önceden sipariş etmeleri gerekiyor. Beta testi 21 Ağustos’a kadar sürecek.

Mortal Kombat 1 beta karakterler ve arenalar

Betada oynanabilir karakterler arasında; Liu Kang, Sub-Zero, Kenshi, Kitana, Johnny Cage, Li Mei olacak. Kano, Sony, Jax ve Frost, Kameo dövüşçüleri olarak yer alacak. The Teahouse ve Johnny Cage’s Mansion da dövüşülebilecek arenalar arasında.

Mortal Kombat 1 ne zaman çıkacak?

Mortal Kombat 1 çıkış tarihi; 19 Eylül olarak işaretlendi. Serinin son oyunu, Xbox Series X/S ve PS5’in yanı sıra PC ve Nintendo Switch’e çıkış yapacak. Yeni Mortal Kombat’ta geleneksel dövüş modlarına ek olarak yeni tek oyunculu üçüncü şahıs modu (Invasions) olacak.

Kaynak:
    https://twitter.com/MortalKombat/status/1691550472015065553

• 25-26 yıl önce atari salonunda elimde jeton beklerdim ki sıra gelsinde oynayalım, zaten az bi param olurdu onuda orada yerdim . Valla çok ama çok mutluydum..

• Mortal kombat 11 boyutu çok yüksekti inş bunun boyutu düşük olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ps4 e çıkmadıktan sonra bi anlamı yok Nintendo switch gibi grafik yoksunu bir cihaza bile çıkıyor

• Homelander, Omniman da olacakmış. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.