Şimdi Ara

MORHİPO JACK & JONES MONT (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
5
Favori
18.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SasabtrmS

182 boyundayim 72 kiloyum begendigim renkler arasinda bir tek l bedeni var. L buyuk mu gelir dersiniz hafif gobek var, gogusler ve omuzlar fazla yok

182 boya 72 kilo ve göbek var ha, biz ölelim o zaman

kilo 80 civarı olsa direkt large derim ama yine de large olur diyorum ben. medium da kolllar biraz kısa kalabilir.
  • Sezon urunleri de var. Onlara bakabilirsiniz. Tech olanlar çok iyi. Gozume kestirmistim mağazada. 100 lira ucuza aldim gitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu montların kapşonları çıkarılabiliyor mu?
  • finansa 25 lira indirim var
    adore cdlik ekleyip almayı düşünüyoru.
    toplamda kargoda bedava zaten 125e geliyo.
  • 170 boy 65 kg göbek yok. S beden normaldir değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ürünün siyah yada lacivertinin M bedenini nerden bulabilirim?
  • geyinin bari geldikten sonra taksimde toplanak
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem2012

Bu montların kapşonları çıkarılabiliyor mu?

Bu modelinki çıkmıyor.
  • mont iyiymişte beden sıkıntı denemeye de vakit yok olur mu diye yoksa fiyat iyimiş
  • Büyük bile gelebilir.. @Victoяiatus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en uygun nasıl alabiliriz bu ürünü acaba.
  • Yine masrafa soktunuz adamı...

Bu bugünkü ikinci mont oldu...
  • Arkadaşlar selam. 1.80 boy 76 kilo. M beden olur mu? Yardımcı olabilirseniz sevineceğim.

Bir de ben ponderosa modelinde M alsam mı diye düşünürken birisi aldı onu herhalde sepetine. sakin ol ve elindeki o montu yavaşça yere bırak dostum forumdansın biliyorum
  • Arkadaşlar yeşil olan çok afedersiniz b*k rengi gibi mi duruyor sizce? Siz alır mıydınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhtesemgitlan

Arkadaşlar yeşil olan çok afedersiniz b*k rengi gibi mi duruyor sizce? Siz alır mıydınız?

Yeşili güzel furuyor Valla.

173 - 75 olarak L alfım ben. Mağazafa M fenefiğimfe önüm kapanmamıştı.
  • beyler kullanan biri yazarsa iyi olacak ona göre bekliyorum almayı , siyah ve lacivertte sol kolda bi işaret gibi bişeyler var marka mı yazıyor orda?

http://www.morhipo.com/kampanya/detay/13831770/30634/jack-jones-12079679-boom-puffer-jacket-
  • fig renk güzelmiş ya kaçırdık :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: papichulo

beyler kullanan biri yazarsa iyi olacak ona göre bekliyorum almayı , siyah ve lacivertte sol kolda bi işaret gibi bişeyler var marka mı yazıyor orda?

http://www.morhipo.com/kampanya/detay/13831770/30634/jack-jones-12079679-boom-puffer-jacket-

ORIG
    INALS
    JACK&JONES
  • quote:

Orijinalden alıntı: papichulo

beyler kullanan biri yazarsa iyi olacak ona göre bekliyorum almayı , siyah ve lacivertte sol kolda bi işaret gibi bişeyler var marka mı yazıyor orda?

İz kalmayacağını bilsem logoyu söktürürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyvallah -- 14 Kasım 2014; 16:46:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mmutlu38

Arkadaşlar selam. 1.80 boy 76 kilo. M beden olur mu? Yardımcı olabilirseniz sevineceğim.

Bir de ben ponderosa modelinde M alsam mı diye düşünürken birisi aldı onu herhalde sepetine. sakin ol ve elindeki o montu yavaşça yere bırak dostum forumdansın biliyorum

Maalesef geç kaldın dostum, vahşi batının en hızlı mont alıp sepetine atan sonra da satın alan sıcak fırsatçısına karşı daha hızlı olmalısın :)

Beğenmezsem sana gönderirim 85'e alıcı ödemeli olarak istersen iade etmek yerine :)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.