Şimdi Ara

Morhipo.com Mobil Uygulamalarından Yapılacak Alışverişte 18:00-09:00 arası 25 TL Üzeri KARGO BEDAVA!!! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
17
Favori
51.633
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: r10fenere

Morhipo'nun apksını paylaşabilir misiniz ? Bir de şu 15 TL'lik çekler nasıl yapılıyor ?

konunun diğer mesajlarına bakarak bulabilirsin.

çek yapmak derken
  • quote:

Orijinalden alıntı: FKD

Arkadaşlar bu 25-15 ile birleşince inanılmaz ucuz oluyor bazı ürünler. Polo'nun mağazası açık şuanda Morhipo'da, Carrefour US Polo'da 80 lira olan kazak 40 lira (aynısı olduğunu tahmin ediyorum, fotoğraftan karşılaştırdığım kadarıyla) Üstelik 25-15 ile 25 TL'ye geliyor kargo dahil. Ben 2 tane farklı renklerde sipariş verdim ama şüpheleniyorum acaba bir bityeniği mi var diye. 4 Nisanmış teslimm zamanı, gelsinde bakalım

Hocam bu hediye çeki işi nasıl oluyor.Kısaca anlatabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

quote:

Orijinalden alıntı: Altınbay

Ben böyle saçma sapan bir iş görmedim.Sabahın 7 sinde sipariş vermek için kalktım.Ürünü aldım, ödeme bölümünde 4 kere hata verdi.Küfür ede ede madem kargo parası verip bilgisayardan alayım dedim.Bu sefer de hediye çekim kullanılmış görünüyor.Sinirden elim ayağım titriyor şu anda.Müşteri hizmetlerine yazdım ne zaman ilgilenecekler bakalım.

öğlene kalmaz ilgilenirler, sana ulaşırlar

En iyi ihtimal kargo parası girecek gibi görünüyor.Bir de ürünü kaçırırsam çok sağlam söverim yalnız.

• quote:

Orijinalden alıntı: omer14

bu android ve iphone uygulamasını bilgisayardan girmiş gibi gösterme olayı vardı sanki eskiden

burda kullanılır mı acaba

hocam bu olayı biliyorsanız anlatabilirmisiniz?
  • quote:

Ben böyle saçma sapan bir iş görmedim.Sabahın 7 sinde sipariş vermek için kalktım.Ürünü aldım, ödeme bölümünde 4 kere hata verdi.Küfür ede ede madem kargo parası verip bilgisayardan alayım dedim.Bu sefer de hediye çekim kullanılmış görünüyor.Sinirden elim ayağım titriyor şu anda.Müşteri hizmetlerine yazdım ne zaman ilgilenecekler bakalım.

arada bana da oluyor. farklı kartla deneyip sorunu çözüyorum. bide farklı kartınız varsa yle deneyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

quote:

arada bana da oluyor. farklı kartla deneyip sorunu çözüyorum. bide farklı kartınız varsa yle deneyin...

Maalesef farklı bir kartım yok.Şimdi müşteri hizmetlerinden cevap geldi.Sorun benim kartımdan kaynaklanıyormuş
    Kartla daha önce defalarca alış veriş yaptım.Hiç bir problem yoktu.Zaten bedava kargonun da süresi bitti.

• Arkadaslar bir-iki liralik 25 liraya tamamlayici ne urun var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaslar bir-iki liralik 25 liraya tamamlayici ne urun var

buyurun..

http://www.morhipo.com/autokit-sunger/2185979/detay
  • quote:

Arkadaslar bir-iki liralik 25 liraya tamamlayici ne urun var

http://www.morhipo.com/kampanya/detay/918452/14106/pasabahce-cay-tabagi
  • Bugüne kadar hiç haya almamıştım. Bu akşam sürekli hata veriyor. Sipariş geçebilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sitede bilgi yok bu konuda..
  • 65-75 tl arası en uygun çek ne var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık kargo ücretlimi acaba.? ne zamandır bakamıyordum
  • yarın sabah 7-9 arası deneyecegım sakata gelmeyız umarım gecerlılıgı suruyordur sıtesınde bır bılgı goremedım bulamadım cunku
  • saat 07:30 kargo cikiyo
    kampanyayi bitirmisler galiba

• Evet bendede cikti

• bitmiyo bitmiyo derken bitirdik:-(

• ulen kampanyanin basindan beri ilk defa bir urun alalim dedik :(
    ne diyim sana morpipo

• Evet kargo bedava olayı bitmiş usb bellek almak için denedim düşmüyor kargo ücreti...

• Hani 31 martti

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.