Şimdi Ara

Morhipo.com Mobil Uygulamalarından Yapılacak Alışverişte 18:00-09:00 arası 25 TL Üzeri KARGO BEDAVA!!! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
755
Cevap
17
Favori
51.633
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aceydim gollarimiiiiiiiihhh getme diyeydim:-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taraftar_42

quote:

Orijinalden alıntı: taraftar_42

morhipo androidde kargo bedava olmuyor bu durumda olanlar var mı?31 mart son tarih değilmiydi

müşteri hizmetlerini aradım teknik sorun var dedi 7-9 arası düzeltilme ihtimali varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: betushm

aceydim gollarimiiiiiiiihhh getme diyeydim:-)

• Baktılar satışlar acayip arttı yetişemiyorlar fişini çektiler androidin geri kaldı 2 gün diyorlardır
  • Eğer bir hata yoksa bitirmişler uygulamayı sanırım, kargo ücreti gözüküyor bende..
  • 2 gun daha bekleyemedıler...Bir firmada sozunde dursa..
  • Bir arkadaş aramış hata olduğu düzelteceklerini söylemişler ama vakit geçti zaten anlamı kalmadı
  • arıza filan yok android çalışıyor ama KARGO ÜCRETİ 6,49 TL kabak gibi ortada.

2 gün erkenden bitirdiler olayı, Pepsi&opet gibi

malum satışlar patladı son günlerde

artık çek mek de vermezler
  • arkadaşlar saat 08:30 dan beridir android uylamasını kullnarak alışveriş yapmak istiyorum ama kargoyuda eklıyor. beleş kargo saat 7-9 arası değil miydi?

Bu msjı yazmadan son yazılan msjları okumadığım için aynı sıkıntıyı çeken diğer arkadaşlarıda görünce demek ki erken bitirdiler kampanyayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 29 Mart 2013; 8:58:46 >
  • bizim millet hep son günleri bekler hal böyle olunca adamlar da şaşırdı herhalde Koskoca morhipo 2 günden korkmaz bence açarlar yine
  • Belki bana kızacaksınız amamorhipo diğer sitelerin arasında en iyisi bence trendyoluda yabana atmamak lazım en iyiler diyeyim o zaman bir hata yüzünden saydırmaya başladınız çok ayıp benim doğum günü hediye çeki ile yaptığım limango alışverişim 2 kez üst üste iptal oldu Gönderidiğim ayakkabı cevapsız geri geldi ben saydırıyormuyum :D trendyol adresten ulaştıramadığı terliği iptal edip tekrar gönderdi eksik tuzluk gönderdi diye morhipo çek hediye etti bugün alışverişimi ya morhipodan yaparım arkadaş ya trendyoldan gerisi hikaye benim için markafoniden çok alışverişim olmadı bi yatak çarşafı almıştım yastık kılıfı farklı gibiydi gönderin dediler ama faturayı atmışım kutuyla onları tam bilmiyorum.
  • Arkadaslar piyasadaki en iyi site bedava kargo ve cekleriyle. Bir ay da bir logitech mouse, us polodan bir kemer bir hirka bir kazak, iki tshirt, bir lumberjack kemer, uc parca tablo, bir bardak bir sunger aldim. Ivir zivir haric 8 parca urunu 130 liraya aldim, bozmazlarsa simdiye kadar yapilmis en iyi alisveris sitesidir :) Henuz urunlerin tamami gelmedi, gelince ne kadar pro oduklarini gorecegiz :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • morhipo alışveriş anlayışımızı değiştirdi... her gün siparişim oluyor mutlaka.. inşallah kargo ve çek olayını bitirmezler..
  • arkadaşlar gözümüz aydın. morhipodan gelen cevap.

Merhaba Arif Bey, Uygulamada geçici bir süre için aksaklıklar yaşanmıştır, sorunu iletmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. 29.03.2013 tarihinde gün sonunda gerekli düzeltme işlemi sağlanacak. İphone, ipad ,android uygulamalarından kargo bedava kampanyası 01 Mayıs 2013 tarihine kadar uzatılmıştır. Sabah 07:00 - 09:00 ve aksam 18:00- 20:00 saatleri arasında kargo ücreti alınmamakta. Sevdikleriniz ile birlikte keyifli bir hafta sonu dilerim. Yardımcı olabileceğim farklı bir konu olduğu takdirde paylaşmanızı rica ederim. Saygılarımla.. Morhipo Takımı Merve
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

arkadaşlar gözümüz aydın. morhipodan gelen cevap.

Merhaba Arif Bey, Uygulamada geçici bir süre için aksaklıklar yaşanmıştır, sorunu iletmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. 29.03.2013 tarihinde gün sonunda gerekli düzeltme işlemi sağlanacak. İphone, ipad ,android uygulamalarından kargo bedava kampanyası 01 Mayıs 2013 tarihine kadar uzatılmıştır. Sabah 07:00 - 09:00 ve aksam 18:00- 20:00 saatleri arasında kargo ücreti alınmamakta. Sevdikleriniz ile birlikte keyifli bir hafta sonu dilerim. Yardımcı olabileceğim farklı bir konu olduğu takdirde paylaşmanızı rica ederim. Saygılarımla.. Morhipo Takımı Merve

I Merve

I morhipo

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanist

quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

arkadaşlar gözümüz aydın. morhipodan gelen cevap.

I Merve

I morhipo

+1

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız bu morhipo müşteriye ve paraya doyup hb gibi olursa şaşırmayın.

• Eninde sonunda öyle olacak bkz. limango,markafoni,trendyol çok uzak değiller artık adamlar doydu. Morhipo da seneye aynı durumda olur
  • Kim ne derse desin en avantajli alisveris sitesi morhipo suan. Nette en ucuz 30 tl + kargo olan tablet standini 10 tl ye krgo dahil aliyorum. 16 gb micro sd yi 13 tl ye aldim. Evinde logitech mouse olmayan yoktur zaten. Daha onlarca siparis :)

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.