Şimdi Ara

Morhipo.com Mobil Uygulamalarından Yapılacak Alışverişte 18:00-09:00 arası 25 TL Üzeri KARGO BEDAVA!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
754
Cevap
17
Favori
51.633
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilden saat 18:00-09:00 arası 25 TL Üzeri Kargo Bedava! 09:00-18:00 saatleri arasında ise 100TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava!

ANDROİD UYGULAMASI

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobisoft.morhipo&hl=tr

İOS UYGULAMASI

https://itunes.apple.com/tr/app/morhipo/id518659790?mt=8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayesimin -- 10 Şubat 2014; 19:20:56 >

• Kargo bedava olayini denemedim fakat android uygulamasi gayet basarili.Keske trendyol limango markafoni nin de bunun gibi kaliteli bir uygulamasi olsa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cek kullanabılıozmu ki
  • Sistemsel hata nedeniyle bugun işlem gerçekleştirilmedi durumu yetkililere belirttim bana alışveriş yapmamı kargo bedelini iade edeceklerini söylediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben dün sabah 8'de tablet'de denediğimde kargo ücreti eklemişti.
  • bu güzel haber umarım hata falan vermez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twilight Darkness

Kargo bedava olayini denemedim fakat android uygulamasi gayet basarili.Keske trendyol limango markafoni nin de bunun gibi kaliteli bir uygulamasi olsa.

bunu görünce baktım hemen möarkafoni de varmış
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tmob.markafoni&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS50bW9iLm1hcmthZm9uaSJd

• bu uygulamaları p de çalıştırmak mümkün değil mi. nerden bulcaz şimdi tableti
  • iPad ile denedim akşam saat 7 de. Kargo ücreti ekledi , hem yeni sezon hemde fırsat bölümünde denedim sonuç aynı. demiyorum çünkü morhipoyu severim :) duzeltilecek bir hata vardır bekleyelim bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşuna uğraşmayın kargo düşmüyor

• sorunsuz şekilde çalışıyor şu an , hediye çekiniz varsa ekleyebiliyorsunuz
  • Morhipo android üzerinden denedim kargo ekliyor şu an.
    Var mi çözümü olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

Morhipo android üzerinden denedim kargo ekliyor şu an.
    Var mi çözümü olan?

sabah 7-9 aksam 18- 20 arasinda android uzerinden yapilan alisverislerde kargo eklemiyor

• Teşekkürler

• Bu sabah belirtilen saatlerde girip indirim kulubünden ürün eklediğimde gene kargo ücreti bindi
    Nasıl iştir anlamış değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ser_Tar

Bu sabah belirtilen saatlerde girip indirim kulubünden ürün eklediğimde gene kargo ücreti bindi

dün banada aynısı oldu mh ile görüştüm siz alışverişinizi yapın bizi yarın arayın ya da msj çekin kargo ücretini iade edelim dediler..
    aynende öyle oldu akşam aldım sabah 9 da cebe msj geldiii. kargo ücreti hesabınıza iade oldu diye yani hallettiler bnmkini......

• quote:

Orijinalden alıntı: brak13

quote:

Orijinalden alıntı: Ser_Tar

Bu sabah belirtilen saatlerde girip indirim kulubünden ürün eklediğimde gene kargo ücreti bindi

dün banada aynısı oldu mh ile görüştüm siz alışverişinizi yapın bizi yarın arayın ya da msj çekin kargo ücretini iade edelim dediler..
    aynende öyle oldu akşam aldım sabah 9 da cebe msj geldiii. kargo ücreti hesabınıza iade oldu diye yani hallettiler bnmkini......

... de işte ne anlamı kalıyor
    Ürünü al , mesaj at veya ara , kargon iade olsun.
    Zaten bir haftalık kampanya , onuda düzgün yapın dimi.
    Neyse eğer gerçekten birşey almaya kalkar ve gene
    kargo eklerse ,dediğiniz gibi yaparım bende.

Teşekkürler

• ben 19:57 gibi alışveriş yaptığımda ,hem hediye çekini hemde kargo bedava olayını kullandım ,android üzerinden
  • Az önce ben de Android üzerinden sipariş verdim. Hesabıma Remington ürünlerinde kullanılacak 30 TL'lik çek tanımlanmış. %67 indirimle 149 TL'den 49 TL'ye düşmüş olan saç maşasını, 30 TL'lik indirim çeki ve kargo bedava kampanyasını kullanarak 19 TL'ye aldım.
    Çok da güzel oldu :)

• Sabah cep telefonu üzerinden android yüklü, ürünümü aldım kargo eklemedi. birinci onaylamamda bir sorun oluştu 2. tıklamamda siparişim oluşturuldu. Morhipo süpersin...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.