Şimdi Ara

Montenegro Karadağ da yaşayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
1.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende Montenegro da ev alıp yaşamak istiyorum, fakat iş imkanları nasıl?

Ben elektronik ve mekanik konularında tecrübe sahibiyim. Ev aramak için siteleri geziyorum, ilanlar birbirinin aynı, resimler bile aynı fiyatlar aynı.
    Doğal olarak internetten ev aramak bana saçma geliyor, gidip eski usul gezerek ev bakacağım.

Oturum izni için her sene 2600 euro isteyen aracılık firmaları var, ülke ucuz da aracılık firmaları biraz insafsız sanırım.
    Bana bir yol gösterecek birine ihtiyacım var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Merhaba Yerleştinizmi
  • theunforgettable kullanıcısına yanıt
    Merhaba henüz bir şey yapmadım, hiç tanıdık yok bekliyorum.
  • Ben Montenegro' da iken ortalıkta onlarca emlakçı dükkanı vardı. Oraya ev almaya gelen Türkleri de gördüm. Bence yerinde görmeniz daha iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chuck_bartowski -- 13 Aralık 2018; 12:1:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim çocuk 9 yaşında
    budvaya gittim daha önce araba ile türkiyeden gördüm
    ab ye girmemesi için hiç bir neden yok muhtemelen girecek

oturum ve çalışma izni şimdiden alsak ileride çocuğun yurt dışında okumasına faydası olur muhtemelen

fakat internet bilgi kirliliği dolu
    kimileri şirket kurulumu ve oturma izni için 4000 eurolar + aylık 135 eurolardan bahsediyor
    kimisi hiç paranı kaptırma sadece muhasebeci bulup 300-500 euroya şirketi kuru sonra aylık 50-60 euro ya halledebilirsin diyor

varmı detaylı bilgisi olan ?
  • werneke W kullanıcısına yanıt
    aynen hocam bende çok araştırdımda dolandırılmaya çok açık bir konu aracı şirketler bir adrese 150 kişiyi kayıt ederek ilerde baş ağrıtacak şeyler yaşatabilir diye ben vazgeçtim ama daha önce yapan birileri varsa fikir verirse çok sevinirim
  • Arkadaşlar gidip gördüler ve aldığım cevap yer, gök türk olmuş
    Ruslar zaten bizden önce her yeri ucuza kapatmış
    Şimdi alacak olanlar onlardan almak zorunda ve artık ucuz değil ve pek yatırımlık değil
    4-5 ay turizm dışında geleceği yok
    Mümkünse Türklerin fazla olmadığı ülkeleri tercih edin
    Tecrübe ile sabittir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.