Şimdi Ara

Monster n11 satıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Monster almayı düşünüyorum. Kendi sitelerinde taksite vade farkı çok uygulandığından n11'den almak istedim. Ancak kendi n11 mağazalarından ebrar bilgisayar daha ucuza satmakta:

http://www.n11.com/monster-abra-a5-v112-156-notebook-P26537548

http://www.n11.com/monster-abra-a5-v112-156-P26814366

Ebrar bilgisayardan alışveriş yapan oldu mu? Güvenilirler mi? Nasıl daha ucuza satabiliyorlar? Ve monster neden, hepsiburada'daki fiyatlarda bir fark yokken (istediğim model hepsiburada'da yok), n11'de kendi sitelerindeki fiyattan farklı satmakta olabilir sizce?

Ayrıca Watch Dogs hediyesi tüm GTx860'lı modellerde geçerli midir,?

• Ebrar bilgisayar güvenilirdir, ben ve başka arkadaşların daha önceden alışverişimiz oldu, hatta İstanbul'da olduğun için sana tavsiyem siparişi verip Üsküdar'daki şubeden gidip elden teslim alman, için de rahat eder, oyun hediyesi de ekran kartıyla gelen hediye aslında, şubeye bir telefon açarsan gündüz vakti öğrenirsin verip vermediklerini.
  • Bende baktım da şöyle bir Abra A7 V1.1 n11de 2.969TL, Monsterda 2.899TL. n11de tüm bankalar taksitte fark koymazken monster neden öyle yapıyor anlamış değilim. Sadece axess fark koymuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babadol

Ebrar bilgisayar güvenilirdir, ben ve başka arkadaşların daha önceden alışverişimiz oldu, hatta İstanbul'da olduğun için sana tavsiyem siparişi verip Üsküdar'daki şubeden gidip elden teslim alman, için de rahat eder, oyun hediyesi de ekran kartıyla gelen hediye aslında, şubeye bir telefon açarsan gündüz vakti öğrenirsin verip vermediklerini.

Ebrar dan alışveriş yaptığınızda fatura gönderdiler mi. Ben 1 haftadır fatura almaya çalışıyorum. Ürünle beraber gönderilmiyormuş, ürünün kargoya verildiği yerle fatura kesilen yer ayrı yerlerdeymiş, ama sonuç olarak ürünün gelmesinden 1 hafta geçti hala fatura yok. Arıyorum hep aynı şeyler söyleniyor.
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    Ben elden teslim aldım, yeri de üsküdarda diye gittim, faturayı kesip veriyorlar orada, gönderirler diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

quote:

Orijinalden alıntı: babadol

Ebrar bilgisayar güvenilirdir, ben ve başka arkadaşların daha önceden alışverişimiz oldu, hatta İstanbul'da olduğun için sana tavsiyem siparişi verip Üsküdar'daki şubeden gidip elden teslim alman, için de rahat eder, oyun hediyesi de ekran kartıyla gelen hediye aslında, şubeye bir telefon açarsan gündüz vakti öğrenirsin verip vermediklerini.

Ebrar dan alışveriş yaptığınızda fatura gönderdiler mi. Ben 1 haftadır fatura almaya çalışıyorum. Ürünle beraber gönderilmiyormuş, ürünün kargoya verildiği yerle fatura kesilen yer ayrı yerlerdeymiş, ama sonuç olarak ürünün gelmesinden 1 hafta geçti hala fatura yok. Arıyorum hep aynı şeyler söyleniyor.

Eğer yanında irsaliyeli fatura yollamadılar ise Bu suçtur. Öyle birşey yapamazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.