Şimdi Ara

Monster Çok Mu Agır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 haftaya monster A5 V13.4 sipariş verecegim ürün 2.4 kg diyor ben mühendislik okuyacagım için bazen taşımak zorunda kalabilirim bir yerde okudum gamer laptoplar agır oluyormuş taşınması digerlerine göre zor oluyor diyolar normal laptoplarda aşagı yukarı 2 kg acaba alan arkadaşlar taşırken sıkıntı çekiyorlar mı normalden agır oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MG33 -- 27 Temmuz 2018; 13:43:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle yanlış anlaşılmasın cinsiyetçi değilim ,erkekseniz hiç zorlamayacaktir zaten sirt çantasıyla tasiyacaksiniz. Ama 60 kilo altı bayanlara zor gelebiliyor belli bir taşıma süresinden sonra .

• Canavar canavar Monster

• quote:

Orijinalden alıntı: egeredee

Öncelikle yanlış anlaşılmasın cinsiyetçi değilim ,erkekseniz hiç zorlamayacaktir zaten sirt çantasıyla tasiyacaksiniz. Ama 60 kilo altı bayanlara zor gelebiliyor belli bir taşıma süresinden sonra .
    Bilgilendirdiginiz için teşekkürler you tube de bir kişi çok agırlık yapıyor felan diyor da ondan şüphelenmiştim

• 2.4 kg için şikayet eden adam gitsin spor salonuna yazılsın kardeş .takma boş yorumlari ,o bu kadar yüksek donanımlı laptoplarin bu ağırlıkta olması normal. Ve gayette taşınabilir bende mühendislik okuyorum her allahın günü kampuste dolasiyorum koymuyor

Not:ıstanbul üniv avcılar kampusü (büyüklüğünü bilen bilir) :D

• Sagolun eyvallah hocam

• Hırr canavar monster hırr
  • Dambıl niyetine kaldırıp indireceksin. Ne diye ağır olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.