Şimdi Ara

MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ (679. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.741
Cevap
120
Favori
965.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Monster 10.3.2 benim modelim arkadaşlar
    İsteyen merak eden olursa
     MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ

• Abra A5 V11.1 almayı düşünüyordum fakat indirim sadece bu ay sonuna kadar geçerliymiş daha sonra eski fiyatına çekeceklerini söylediler ve benim bütçemi aşıyor o yüzden ocak ayında devam etmesini istiyorum öyle olursa hemen alacağım
  • Ekran kalitesi nasıl ips mi? Parklaklık ve renk değerli nasıl?
  • Ekran mat ips hocam kalitesi hissediliyor. Parlaklık değeri normal kullanımda gayet guzel fakat geçenlerde cam kenarında kullanmıyordum ve oynadığım oyunun karanlık bir senaryosunda perdeyi çekmem gerekti. Renkler gayet güzel. Şöyle bir şey eklemek istiyorum. Ürünün sayfasındaki gibi (en alttaki en son görsel) klavye tuşlarının her tuşun rengini ayrı kontrol edemiyoruz. Sanirim bu özellik mekanik klavye ile geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hoparlör ses kalitesi nasıl?
  • Hocam ses kalitesi olarak güzel fakat sesi eski bilgisayarımdan daha az çıkıyor ama genelde kulaklık kullandigim için bende çok sorun yaratmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

Hoparlör ses kalitesi nasıl?

sound blastere kurunca bir miktar iyileşme oluyor ama stok haliyle yeterli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmetalbyrk -- 28 Aralık 2017; 22:56:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thoulos

quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetalbyrk

Arkadaşlar sağ klik yapınca takılma sorunu yaşayanlar bu attığımı yapsın technopat sayfası tarafından paylaşılmış birşey.
    Başlat menüsüne regedit yazın ve Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni açın.

Adres satırına şunu girin:
    Bilgisayar\HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background\shellex\ContextMenuHandlers

Şimdi burada yer alan şu iki girdiyi silin:
    Kod:
    HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background\shellex\ContextMenuHandlers\igfxcui
    HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background\shellex\ContextMenuHandlers\igfxDTCM

Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve artık sağ tıklamada takılma olmadığını göreceksiniz.

NOT:Pile tıklayınca felan oluşan takılmalarda olmuyor takılma sorununu bende tamamen çözdü model abra a5 v9.3.

Bir sure sonea geri geliyor guncel sonrasi

Hocam bide bunu deneyin monsterin kendi söylediği şey.
    Kullanıcı Hesabı Denetimi" ayarlarını kapattığınızda anlık takılmalar düzeliyor gene aynı şekilde

• Tulpar T7 V10.1.1 kullanıyorum. CPU üzerinde 2 adet GPU üzerinde 1 adet fan var. Ancak AC Origins ya da The Witcher 3 oynarken işlemci 100 dereceye kadar ulaşıyor. Oyunlarla mı alakalı yoksa cihazda mı bir sıkıntı var anlayamadım. Bu sıcaklık değerleri normal mi sizce? Şunu da belirteyim ekran kartında tek fan bulunmasına rağmen çoğu oyunda 80 dereceyi geçmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende Witcher 3 de yakın değerler alıyorum (i7-7700HQ ve 1050 ti ). Sanırım ısı oyun kaynaklı. Bir de AC Origins i almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz parasını hak ediyor mu?
  • Tayfun_1985 T kullanıcısına yanıt
    Ayni modeli kullaniyorum 2 ay oldu daha alali ayni sorun var csgo bile oynarken 97 dereceye dayaniyor gta5 de ayni benim 97yi gecmedi 96-97 arasinda kaliyor fakat bir sorun var surekli fan calisiyor termal macun mu kalitesiz bursada yssiyorum bu ara servisede gondermek istemiyorum siz gondereceksiniz bilgi paylasimi yapar misiniz genel anlamiyla memnunum ama can sıkıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orcoo95 -- 30 Aralık 2017; 9:43:53 >
  • Arkadaşlar iyi günler. Monster A5 V9.2 sahibiyim. Yarım saat bir saatlik pubg oynama süresi sonrası laptobun sıcaklık değerleri şunlar. Sizce normal mi ?
     MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: syflhg

Arkadaşlar iyi günler. Monster A5 V9.2 sahibiyim. Yarım saat bir saatlik pubg oynama süresi sonrası laptobun sıcaklık değerleri şunlar. Sizce normal mi ?
     MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ

Soğutucu kullanıyor musun? Bir de o hangi program? Benimki 76 nın üstüne çıkmamıştı

• hocam soğutucu kullanmıyorum. Programın adı MSI after burner.
  • Arkadaşlar merhaba bende monsyer tulpar t7 v2.6 modelim var. Win 10 geçtim ama yavaşladı gibi win 8.1 çok daha hızlıydı ama yinede win 10 kullanacağım format atıp geçtim. Oyunlarda biraz kasmalar oluuor. Nvidia ayarları nasıl yapıyoruz. Cs go da bile kasma gibi oluyor gtx 970m. Yardımcı olursanız sevinirim

• Hocam benim sorunum şu

Oyunda bazen kitleniyor kaliyor sadece ses geliyor mouse klavye kutleniyor ekran takili kaliyor bunun sebebi ne olabilir acaba ses driverleri ile alakalimi çünkü sound blastere kaldirinca yapmadi

• Monster Abra A5 V11.1 aldım ilk sistem kurduğumda iyi çalıştı tabi sistemdi Steam di programdı uğraştım ama eski laptop tan Windows lisansı alamadım korsan deneyeyim dedim idarelik olmadı her neyse kurdum herşeyi denedim çok iyi calisti.

Neyse sonra korsan yazılım istemediğimden laptop u sıfırla seçeneği ile sifirladim ve Windows 10 lisansı aldım indirimden 45 liraya ve lisansladim

Sorun o zaman başladı oyunlarda ve Chrome da YouTube ile video izlerken arada dönüyor ve Power tuşuna uzunca basıp kapatıp açmak zorunda kalıyorum.

Aldığım lisans ise şöyle bir yazı var ve tekrar format atmaya korkuyorum

Windowsu tekrar kurmayı denetim masası Windows sıfırlama üzerinden yapmalısınız. Format / Fdisk attığınızda fiziksel temizlik yaptığınız için aynı kodu tekrar kullanamazsınız.

Sizinde başınıza geldimi

• Monkey D. Dragon kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim aldığınız lisans OEM ise USB ile temiz kurulumda dahi aktivitesini yitirmyor. Kaldı ki lisansı aktif ettikten sonra herhangi bir Windowslive (hotmail) hesabı açınca lisans o bilgisayar ve hesap işe bağdaşıyor. Şuan bende windows10 homeSL deneme sürümü kullanıyorum 1 haftaya biticek uyarı çıkıyor. Bende lisans alacam ve aldığım lisans OEM olacağı için kaybolmayacaktır. (zaten lisansın kaybolması yanlış bilmiyorsam windows8'den sonra tarihe karıştı)

• Bu arada bende T7 V10.1.1 kullanıyorum. Dahili Subwooferdan ses ayarlarında test ettiğimde bir türlü ses alamıyorum. Bu sorunu başka yaşayan, yaşadıktan sonra çözen var mı ?

Soundblaster driverlar vs kurulu ama bir türlü istediğim tok ses gelmiyor. Elimde 1 adet HP var bununla kıyasladığımda ses ciddi dandikmiş gibi geliyor.

Servis ile bu konu hakkında görüştüm ve incelemeleri için göndermem gerektiğini söylediler.

Ekrandaki ölü pixel için aldıktan sonra 2. hafta kargoyla gönderdim (içim içimi yedi :D) gitme fırsatım yoktu diye.

Lakin bu sorun acil olmadığı için kargoya vermek taraftarı değilim.

Açıkçası hiçbir kargo firmasına güvenmiyorum. Güvenseydim Bursa'dan İstanbula almak için gitmezdim. :)

Bu yüzden gerekirse fırsat bulduğumda elden götüreceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: evdeoturuyom

Benim bildiğim aldığınız lisans OEM ise USB ile temiz kurulumda dahi aktivitesini yitirmyor. Kaldı ki lisansı aktif ettikten sonra herhangi bir Windowslive (hotmail) hesabı açınca lisans o bilgisayar ve hesap işe bağdaşıyor. Şuan bende windows10 homeSL deneme sürümü kullanıyorum 1 haftaya biticek uyarı çıkıyor. Bende lisans alacam ve aldığım lisans OEM olacağı için kaybolmayacaktır. (zaten lisansın kaybolması yanlış bilmiyorsam windows8'den sonra tarihe karıştı)

Hocam hotmail hesabımı açarsam format attıgımda sorun olmaz degilmi
  • 
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.